Α’ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

16η Αγωνιστική Σάββατο 21/1/2017, ώρα: 15.00

Καλύβια – Καλαπόδι
Στυλίδα – Μαλεσίνα 2008
Αταλάντη – Καμένα Βούρλα
Παμμωλιακός – Προοδευτική Λάρυμνας
Ηρακλής/Ακαδημία – Όμβρος Ομβριακής
Ένωση 2010 – Ολυμπιακός Λαμίας 0-3 αα
Οπούντιος Μαρτίνου – Ευρυτανικός
Άρης Αγ. Κων/νου – Δάφνη Λιβανατών
Νέο Κρίκελλο – Αστέρας Σταυρού

15η Αγωνιστική

Καλαπόδι – Στυλίδα Αναβλήθηκε
Καλύβια – Αταλάντη 1-6
Μαλεσίνα 2008 – Παμμωλιακός 3-1
Καμένα Βούρλα – Ηρακλής/Ακαδημία 0-4
Προοδευτική Λάρυμνας – Ένωση 2010 3-0 αα
Όμβρος Ομβριακής – Οπούντιος Μαρτίνου (18/1/17)
Ολυμπιακός Λαμίας – Άρης Αγ. Κων/νου 3-0
Ευρυτανικός – Αστέρας Σταυρού 3-1
Δάφνη Λιβανατών – Νέο Κρίκελλο 2-0

a-15a

14η Αγωνιστική

Αταλάντη – Καλαπόδι 1-0
Παμμωλιακός – Στυλίδα 0-5
Ηρακλής/Ακαδημία – Καλύβια 3-1
Ένωση 2010 – Μαλεσίνα 2008 0-3 αα
Οπούντιος Μαρτίνου – Καμένα Βούρλα 6-0
Άρης Αγ. Κων/νου – Προοδευτική Λάρυμνας 5-1
Αστέρας Σταυρού – Όμβρος Ομβριακής 2-0
Νέο Κρίκελλο – Ολυμπιακός Λαμίας 0-3
Ευρυτανικός – Δάφνη Λιβανατών 5-1

13η Αγωνιστική

Καλαπόδι – Παμμωλιακός 6-0
Αταλάντη – Ηρακλής/Ακαδημία 3-0
Στυλίδα – Ένωση 2010 3-0 αα
Καλύβια – Οπούντιος Μαρτίνου 1-2
Μαλεσίνα 2008 – Άρης Αγ. Κων/νου 2-0
Καμένα Βούρλα – Αστέρας Σταυρού 1-1
Προοδευτική Λάρυμνας – Νέο Κρίκελλο 4-1
Όμβρος Ομβριακής – Δάφνη Λιβανατών 1-1
Ολυμπιακός Λαμίας – Ευρυτανικός 2-0

12η Αγωνιστική

Ηρακλής/Ακαδημία – Καλαπόδι 0-1
Ένωση 2010 – Παμμωλιακός 0-3 αα
Οπούντιος Μαρτίνου – Αταλάντη 2-0
Άρης Αγ. Κων/νου – Στυλίδα 0-2
Αστέρας Σταυρού – Καλύβια 3-2
Νέο Κρίκελλο – Μαλεσίνα 2008 1-1
Δάφνη Λιβανατών – Καμένα Βούρλα 2-0
Ευρυτανικός – Προοδευτική Λάρυμνας 3-2
Όμβρος Ομβριακής – Ολυμπιακός Λαμίας 1-4

11η Αγωνιστική

Καλαπόδι – Ένωση 2010 3-0 αα
Ηρακλής/Ακαδημία – Οπούντιος Μαρτίνου 0-2
Παμμωλιακός – Άρης Αγ. Κων/νου 0-1
Αταλάντη – Αστέρας Σταυρού 5-3
Στυλίδα – Νέο Κρίκελλο 5-1
Καλύβια – Δάφνη Λιβανατών 1-4
Μαλεσίνα 2008 – Ευρυτανικός 1-0
Καμένα Βούρλα – Ολυμπιακός Λαμίας 1-2
Προοδευτική Λάρυμνας – Όμβρος Ομβριακής 1-0

10η Αγωνιστική

Οπούντιος Μαρτίνου – Καλαπόδι 1-0
Άρης Αγ. Κων/νου – Ένωση 2010 3-0 αα
Αστέρας Σταυρού – Ηρακλής/Ακαδημία 2-3
Νέο Κρίκελλο – Παμμωλιακός 2-1
Δάφνη Λιβανατών – Αταλάντη 2-3
Ευρυτανικός – Στυλίδα 4-3
Ολυμπιακός Λαμίας – Καλύβια 4-1
Όμβρος Ομβριακής – Μαλεσίνα 2008 2-2
Καμένα Βούρλα – Προοδευτική Λάρυμνας 2-4

9η Αγωνιστική

Καλαπόδι – Άρης Αγ. Κων/νου 2-0
Οπούντιος Μαρτίνου – Αστέρας Σταυρού 6-0
Ένωση 2010 – Νέο Κρίκελλο 0-3 αα
Ηρακλής/Ακαδημία – Δάφνη Λιβανατών 1-2
Παμμωλιακός – Ευρυτανικός 1-7
Αταλάντη – Ολυμπιακός Λαμίας 1-0
Στυλίδα – Όμβρος Ομβριακής 2-0
Καλύβια – Προοδευτική Λάρυμνας 0-1
Μαλεσίνα 2008 – Καμένα Βούρλα 3-0

8η Αγωνιστική

Αστέρας Σταυρού – Καλαπόδι 3-4
Νέο Κρίκελλο – Άρης Αγ. Κων/νου 2-3
Δάφνη Λιβανατών – Οπούντιος Μαρτίνου 1-3
Ευρυτανικός – Ένωση 2010 3-0 αα
Ολυμπιακός Λαμίας – Ηρακλής/Ακαδημία 2-0
Όμβρος Ομβριακής – Παμμωλιακός 4-0
Προοδευτική Λάρυμνας – Αταλάντη 0-1
Καμένα Βούρλα – Στυλίδα 1-6
Μαλεσίνα 2008 – Καλύβια 1-0

7η Αγωνιστική

Καλαπόδι – Νέο Κρίκελλο 2-0
Αστέρας Σταυρού – Δάφνη Λιβανατών 3-3
Άρης Αγ. Κων/νου – Ευρυτανικός 1-1
Οπούντιος Μαρτίνου – Ολυμπιακός Λαμίας 0-0
Ένωση 2010 – Όμβρος Ομβριακής 0-3 αα
Ηρακλής/Ακαδημία – Προοδευτική Λάρυμνας 1-0
Παμμωλιακός – Καμένα Βούρλα 1-1
Αταλάντη – Μαλεσίνα 2008 2-0
Στυλίδα – Καλύβια 3-0

6η Αγωνιστική

Δάφνη Λιβανατών – Καλαπόδι 2-5
Ευρυτανικός – Νέο Κρίκελλο 3-0
Ολυμπιακός Λαμίας – Αστέρας Σταυρού 4-0
Όμβρος Ομβριακής – Άρης Αγ. Κων/νου 1-1
Προοδευτική Λάρυμνας – Οπούντιος Μαρτίνου 1-4
Καμένα Βούρλα – Ένωση 2010 3-0 αα
Μαλεσίνα 2008 – Ηρακλής/Ακαδημία 0-1
Καλύβια – Παμμωλιακός 0-0
Στυλίδα – Αταλάντη 3-2

5η Αγωνιστική

Καλαπόδι – Ευρυτανικός 4-1
Δάφνη Λιβανατών – Ολυμπιακός Λαμίας 0-0
Νέο Κρίκελλο – Όμβρος Ομβριακής 2-0
Αστέρας Σταυρού – Προοδευτική Λάρυμνας 2-2
Άρης Αγ. Κων/νου – Καμένα Βούρλα 0-1
Οπούντιος Μαρτίνου – Μαλεσίνα 2008 4-0
Ένωση 2010 – Καλύβια 0-3 αα
Ηρακλής/Ακαδημία – Στυλίδα 1-4
Παμμωλιακός – Αταλάντη 0-3

4η Αγωνιστική

Ολυμπιακός Λαμίας – Καλαπόδι 1-2
Όμβρος Ομβριακής – Ευρυτανικός 0-2
Προοδευτική Λάρυμνας – Δάφνη Λιβανατών 1-0
Καμένα Βούρλα – Νέο Κρίκελλο 4-3
Μαλεσίνα 2008 – Αστέρας Σταυρού 3-1
Καλύβια – Άρης Αγ. Κων/νου 0-1
Στυλίδα – Οπούντιος Μαρτίνου 1-2
Αταλάντη – Ένωση 2010 3-0 αα
Παμμωλιακός – Ηρακλής/Ακαδημία 1-3

3η Αγωνιστική

Καλαπόδι – Όμβρος Ομβριακής 2-1
Ολυμπιακός Λαμίας – Προοδευτική Λάρυμνας 4-0
Ευρυτανικός – Καμένα Βούρλα 8-1
Δάφνη Λιβανατών – Μαλεσίνα 2008 1-3
Νέο Κρίκελλο – Καλύβια 2-0
Αστέρας Σταυρού – Στυλίδα 0-2
Άρης Αγ. Κων/νου – Αταλάντη 0-1
Οπούντιος Μαρτίνου – Παμμωλιακός 6-2
Ένωση 2010 – Ηρακλής/Ακαδημία 0-3 αα

2η Αγωνιστική

Προοδευτική Λάρυμνας – Καλαπόδι 3-2
Καμένα Βούρλα – Όμβρος Ομβριακής 1 – 2
Μαλεσίνα 2008 – Ολυμπιακός Λαμίας 2 – 3
Καλύβια – Ευρυτανικός 0 – 2
Στυλίδα – Δάφνη Λιβανατών 3 – 1
Αταλάντη – Νέο Κρίκελλο 4 – 1
Παμμωλιακός – Αστέρας Σταυρού 1 – 1
Ηρακλής/Ακαδημία – Άρης Αγ. Κων/νου 0 – 0
Ένωση 2010 – Οπούντιος Μαρτίνου 0 – 3 αα

1η Αγωνιστική

Καλαπόδι – Καμένα Βούρλα 2-0
Προοδευτική Λάρυμνας – Μαλεσίνα 2008 2-2
Όμβρος Ομβριακής – Καλύβια 2-1
Ολυμπιακός Λαμίας – Στυλίδα 1-1
Ευρυτανικός – Αταλάντη 1-1
Δάφνη Λιβανατών – Παμμωλιακός 6-1
Νέο Κρίκελλο – Ηρακλής/Ακαδημία 1-1
Αστέρας Σταυρού – Ένωση 2010 3-0 α.α.
Άρης Αγ. Κων/νου – Οπούντιος Μαρτίνου 1-3

 


13η Αγωνιστική
Καλαπόδι – Παμμωλιακός
Αταλάντη – Ηρακλής/Ακαδημία
Στυλίδα – Ένωση 2010
Καλύβια – Οπούντιος Μαρτίνου
Μαλεσίνα 2008 – Άρης Αγ. Κων/νου
Καμένα Βούρλα – Αστέρας Σταυρού
Προοδευτική Λάρυμνας – Νέο Κρίκελλο
Όμβρος Ομβριακής – Δάφνη Λιβανατών
Ολυμπιακός Λαμίας – Ευρυτανικός

14η Αγωνιστική
Αταλάντη – Καλαπόδι
Παμμωλιακός – Στυλίδα
Ηρακλής/Ακαδημία – Καλύβια
Ένωση 2010 – Μαλεσίνα 2008
Οπούντιος Μαρτίνου – Καμένα Βούρλα
Άρης Αγ. Κων/νου – Προοδευτική Λάρυμνας
Αστέρας Σταυρού – Όμβρος Ομβριακής
Νέο Κρίκελλο – Ολυμπιακός Λαμίας
Ευρυτανικός – Δάφνη Λιβανατών

15η Αγωνιστική
Καλαπόδι – Στυλίδα
Καλύβια – Αταλάντη
Μαλεσίνα 2008 – Παμμωλιακός
Καμένα Βούρλα – Ηρακλής/Ακαδημία
Προοδευτική Λάρυμνας – Ένωση 2010
Όμβρος Ομβριακής – Οπούντιος Μαρτίνου
Ολυμπιακός Λαμίας – Άρης Αγ. Κων/νου
Ευρυτανικός – Αστέρας Σταυρού
Δάφνη Λιβανατών – Νέο Κρίκελλο

16η Αγωνιστική
Καλύβια – Καλαπόδι
Στυλίδα – Μαλεσίνα 2008
Αταλάντη – Καμένα Βούρλα
Παμμωλιακός – Προοδευτική Λάρυμνας
Ηρακλής/Ακαδημία – Όμβρος Ομβριακής
Ένωση 2010 – Ολυμπιακός Λαμίας
Οπούντιος Μαρτίνου – Ευρυτανικός
Άρης Αγ. Κων/νου – Δάφνη Λιβανατών
Νέο Κρίκελλο – Αστέρας Σταυρού

17η Αγωνιστική
Καλαπόδι – Μαλεσίνα 2008
Καμένα Βούρλα – Καλύβια
Προοδευτική Λάρυμνας – Στυλίδα
Όμβρος Ομβριακής – Αταλάντη
Ολυμπιακός Λαμίας – Παμμωλιακός
Ευρυτανικός – Ηρακλής/Ακαδημία
Δάφνη Λιβανατών – Ένωση 2010
Νέο Κρίκελλο – Οπούντιος Μαρτίνου
Αστέρας Σταυρού – Άρης Αγ. Κων/νου

 

Βαθμολογίες – Αποτελέσματα 2015 – 2016

Βαθμολογίες – Αποτελέσματα 2014 – 2015