Β’ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τελευταία Αγωνιστική (22η), Κυριακή 9/4/17, ώρα: 17.00

Ρεγγίνι – Δαφνησιακός Αρκίτσας (3-0)
Αγρότης Τραγάνας – Αταλάντη ’92 (0-5)
Παρνασσός Αμφίκλειας – Ελατειακός (0-1)
Κηφισσός Κ. Τιθορέας – Καινούριο 3-0 αα
Κομνηνός Κόμνηνας – Αστέρας Αγ. Σεραφείμ (0-2)
Σκάρφεια – Αετός Μενδενίτσας (2-1)

Επόμενη Αγωνιστική (21η), Κυριακή 2/4/17, ώρα: 17.00
Ρεγγίνι – Αγρότης Τραγάνας (1-2)
Δαφνησιακός Αρκίτσας – Παρνασσός Αμφίκλειας (1-3)
Αταλάντη ’92 – Κηφισσός Κ. Τιθορέας (1-2)
Ελατειακός – Κομνηνός Κόμνηνας (3-2)
Καινούριο – Σκάρφεια 0-3 αα
Αστέρας Αγ. Σεραφείμ – Αετός Μενδενίτσας (3-0)

Εξ αναβολής

Ρεγγίνι – Σκάρφεια 1-0 (17η αγ., είχε διακοπεί στο 21′)
Αετός Μενδενίτσας – Παρνασσός Αμφίκλειας 0-2 (18η αγ.)
Αταλάντη ’92 – Αστέρας Αγ. Σεραφείμ 0-0 (19η αγ.)

 

20η Αγωνιστική
Παρνασσός Αμφίκλειας – Ρεγγίνι 1 – 3
Κηφισσός Κ. Τιθορέας – Αγρότης Τραγάνας 3 – 1
Κομνηνός Κόμνηνας – Δαφνησιακός Αρκίτσας 1 – 3
Σκάρφεια – Αταλάντη ’92 3 – 0
Αετός Μενδενίτσας – Ελατειακός 1 – 3
Αστέρας Αγ. Σεραφείμ – Καινούριο 3 – 0 αα

19η Αγωνιστική
Ρεγγίνι – Κηφισσός Κ. Τιθορέας 0 – 2
Παρνασσός Αμφίκλειας – Κομνηνός Κόμνηνας 0 – 0
Αγρότης Τραγάνας – Σκάρφεια 6 – 1
Δαφνησιακός Αρκίτσας – Αετός Μενδενίτσας – Διακ
Αταλάντη ’92 – Αστέρας Αγ. Σεραφείμ –
Ελατειακός – Καινούριο 3 – 0 αα

18η Αγωνιστική
Κομνηνός Κόμνηνας – Ρεγγίνι 0 – 4
Σκάρφεια – Κηφισσός Κ. Τιθορέας 1 – 4
Αετός Μενδενίτσας – Παρνασσός Αμφίκλειας –
Αστέρας Αγ. Σεραφείμ – Αγρότης Τραγάνας 4 – 1
Καινούριο – Δαφνησιακός Αρκίτσας 0 – 3 αα
Ελατειακός – Αταλάντη ’92 2 – 1

17η Αγωνιστική
Ρεγγίνι – Σκάρφεια – Διακ
Κομνηνός Κόμνηνας – Αετός Μενδενίτσας 1 – 0
Κηφισσός Κ. Τιθορέας – Αστέρας Αγ. Σεραφείμ 1 – 0
Παρνασσός Αμφίκλειας – Καινούριο 3 – 0 αα
Αγρότης Τραγάνας – Ελατειακός 1 – 1
Δαφνησιακός Αρκίτσας – Αταλάντη ’92 0 – 1

16η Αγωνιστική
Αετός Μενδενίτσας – Ρεγγίνι 0 – 4
Αστέρας Αγ. Σεραφείμ – Σκάρφεια 2 – 1
Καινούριο – Κομνηνός Κόμνηνας 0 – 3
Ελατειακός – Κηφισσός Κ. Τιθορέας 2 – 0
Αταλάντη ’92 – Παρνασσός Αμφίκλειας 2 – 3
Δαφνησιακός Αρκίτσας – Αγρότης Τραγάνας 1 – 0

15η Αγωνιστική

Ρεγγίνι – Αστέρας Αγ. Σεραφείμ 2-2
Αετός Μενδενίτσας – Καινούριο 3-0 αα
Σκάρφεια – Ελατειακός 1-3
Κομνηνός Κόμνηνας – Αταλάντη ’92 4-0
Κηφισσός Κ. Τιθορέας – Δαφνησιακός Αρκίτσας 3-0
Αγρότης Τραγάνας – Παρνασσός Αμφίκλειας 1-2

14η Αγωνιστική

Καινούριο – Ρεγγίνι 0-3 αα
Ελατειακός – Αστέρας Αγ. Σεραφείμ 0-2
Αταλάντη ’92 – Αετός Μενδενίτσας 1-2
Δαφνησιακός Αρκίτσας – Σκάρφεια 5-2
Αγρότης Τραγάνας – Κομνηνός Κόμνηνας 4-0
Παρνασσός Αμφίκλειας – Κηφισσός Κ. Τιθορέας 0-2

13η Αγωνιστική

Ρεγγίνι – Ελατειακός 0-0
Καινούριο – Αταλάντη ’92 0-3 αα
Αστέρας Αγ. Σεραφείμ – Δαφνησιακός Αρκίτσας 4-0
Αετός Μενδενίτσας – Αγρότης Τραγάνας 4-2
Σκάρφεια – Παρνασσός Αμφίκλειας 0-1
Κηφισσός Κ. Τιθορέας – Κομνηνός Κόμνηνας 3-0

12η Αγωνιστική

Αταλάντη ’92 – Ρεγγίνι 1-1
Δαφνησιακός Αρκίτσας – Ελατειακός 1-1
Αγρότης Τραγάνας – Καινούριο 3-0 αα
Παρνασσός Αμφίκλειας – Αστέρας Αγ. Σεραφείμ 0-0
Κηφισσός Κ. Τιθορέας – Αετός Μενδενίτσας 5-0
Κομνηνός Κόμνηνας – Σκάρφεια 2-2

11η Αγωνιστική

Δαφνησιακός Αρκίτσας – Ρεγγίνι 0-3
Αταλάντη ’92 – Αγρότης Τραγάνας 5-0
Ελατειακός – Παρνασσός Αμφίκλειας 1-0
Καινούριο – Κηφισσός Κ. Τιθορέας 0-3 αα
Αστέρας Αγ. Σεραφείμ – Κομνηνός Κόμνηνας 2-0
Αετός Μενδενίτσας – Σκάρφεια 1-2

10η Αγωνιστική

Αγρότης Τραγάνας – Ρεγγίνι 2-1
Παρνασσός Αμφίκλειας – Δαφνησιακός Αρκίτσας 3-1
Κηφισσός Κ. Τιθορέας – Αταλάντη ’92 2-1
Κομνηνός Κόμνηνας – Ελατειακός 2-3
Σκάρφεια – Καινούριο 3-0 αα
Αετός Μενδενίτσας – Αστέρας Αγ. Σεραφείμ 0-3

9η Αγωνιστική

Ρεγγίνι – Παρνασσός Αμφίκλειας 1-1
Αγρότης Τραγάνας – Κηφισσός Κ. Τιθορέας 1-4
Δαφνησιακός Αρκίτσας – Κομνηνός Κόμνηνας 1-0
Αταλάντη ’92 – Σκάρφεια 2-1
Ελατειακός – Αετός Μενδενίτσας 3-1
Καινούριο – Αστέρας Αγ. Σεραφείμ 0-3 αα

8η Αγωνιστική

Κηφισσός Κ. Τιθορέας – Ρεγγίνι 0-0
Κομνηνός Κόμνηνας – Παρνασσός Αμφίκλειας 0-5
Σκάρφεια – Αγρότης Τραγάνας 0-4
Αετός Μενδενίτσας – Δαφνησιακός Αρκίτσας 2-1
Αστέρας Αγ. Σεραφείμ – Αταλάντη ’92 3-1
Καινούριο – Ελατειακός 0-3 αα

7η Αγωνιστική

Ρεγγίνι – Κομνηνός Κόμνηνας 3-1
Κηφισσός Κ. Τιθορέας – Σκάρφεια 5-0
Παρνασσός Αμφίκλειας – Αετός Μενδενίτσας 4-0
Αγρότης Τραγάνας – Αστέρας Αγ. Σεραφείμ 1-2
Δαφνησιακός Αρκίτσας – Καινούριο 3-0 αα
Αταλάντη ’92 – Ελατειακός 1-0

6η Αγωνιστική

Σκάρφεια – Ρεγγίνι 0-3
Αετός Μενδενίτσας – Κομνηνός Κόμνηνας 3-1
Αστέρας Αγ. Σεραφείμ – Κηφισσός Κ. Τιθορέας 1-2
Καινούριο – Παρνασσός Αμφίκλειας 0-3 αα
Ελατειακός – Αγρότης Τραγάνας 5-0
Αταλάντη ’92 – Δαφνησιακός Αρκίτσας 2-1

5η Αγωνιστική

Ρεγγίνι – Αετός Μενδενίτσας 6-1
Σκάρφεια – Αστέρας Αγ. Σεραφείμ 1-6
Κομνηνός Κόμνηνας – Καινούριο 3-0 αα
Κηφισσός Κ. Τιθορέας – Ελατειακός 1-0
Παρνασσός Αμφίκλειας – Αταλάντη ’92 1-2
Αγρότης Τραγάνας – Δαφνησιακός Αρκίτσας 3-2

4η Αγωνιστική

Αστέρας Αγ. Σεραφείμ – Ρεγγίνι 3-3
Καινούριο – Αετός Μενδενίτσας 0-3 αα
Ελατειακός – Σκάρφεια 1-0
Αταλάντη ’92 – Κομνηνός Κόμνηνας 3-0
Δαφνησιακός Αρκίτσας – Κηφισσός Κ. Τιθορέας 1-3
Παρνασσός Αμφίκλειας – Αγρότης Τραγάνας 3-0

3η Αγωνιστική

Ρεγγίνι – Καινούριο 3-0 αα
Αστέρας Αγ. Σεραφείμ – Ελατειακός 2-1
Αετός Μενδενίτσας – Αταλάντη ’92 2-3
Σκάρφεια – Δαφνησιακός Αρκίτσας 0-1
Κομνηνός Κόμνηνας – Αγρότης Τραγάνας 2-1
Κηφισσός Κ. Τιθορέας – Παρνασσός Αμφίκλειας 0-0

2η Αγωνιστική

Ελατειακός – Ρεγγίνι 1-2
Αταλάντη ’92 – Καινούριο 3-0 αα
Δαφνησιακός Αρκίτσας – Αστέρας Αγ. Σεραφείμ 1-2
Αγρότης Τραγάνας – Αετός Μενδενίτσας 5-0
Παρνασσός Αμφίκλειας – Σκάρφεια 7-1
Κομνηνός Κόμνηνας – Κηφισσός Κ. Τιθορέας 0-2

1η Αγωνιστική
Ρεγγίνι – Αταλάντη ’92 2-0
Ελατειακός – Δαφνησιακός Αρκίτσας 3-4
Καινούριο – Αγρότης Τραγάνας 0-3 α.α.
Αστέρας Αγ. Σεραφείμ – Παρνασσός Αμφίκλειας 4-0
Αετός Μενδενίτσας – Κηφισσός Κ. Τιθορέας 0-7
Σκάρφεια – Κομνηνός Κόμνηνας 1-3

Οι τελικές βαθμολογίες περιόδου 2015-2016 (χωρίς play-off)

Οι τελικές βαθμολογίες περιόδου 2014-2015