Β’ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Επόμενη Αγωνιστική (24η), Κυριακή 2/4/17, ώρα: 15.30
Μαλιακός Στυλίδας – Δίβρη (2-3)
Κεραυνός Βαθυκοίλου – Μαγνησιακός (1-2)
Ηράκλεια – Νίκη Αγ. Παρασκευής (0-3)
ΠΑΟ Ανθήλης – Πελασγιακός (1-3)
Γλύφα – Ακαδημία Λαμίας (5-0)
ΑΕ Εχιναίων – Αίας Λαμίας (7-0)
ΡΕΠΟ Θύελλα Μεγ. Βρύσης

23η Αγωνιστική
Δίβρη – Κεραυνός Βαθυκοίλου 1 – 0
Μαλιακός Στυλίδας – Θύελλα Μεγ. Βρύσης 0 – 8
Μαγνησιακός – Ηράκλεια 3 – 2
Νίκη Αγ. Παρασκευής – Γλύφα 1 – 0
Πελασγιακός – Αίας Λαμίας 2 – 1
Ακαδημία Λαμίας – ΑΕ Εχιναίων 0 – 1
ΡΕΠΟ ΠΑΟ Ανθήλης

22η Αγωνιστική
Θύελλα Μεγ. Βρύσης – Δίβρη 2 – 1
Ηράκλεια – Κεραυνός Βαθυκοίλου 1 – 3
ΠΑΟ Ανθήλης – Μαλιακός Στυλίδας 2 – 1
Γλύφα – Μαγνησιακός 3 – 2
ΑΕ Εχιναίων – Νίκη Αγ. Παρασκευής 0 – 0
Πελασγιακός – Ακαδημία Λαμίας 2 – 1
ΡΕΠΟ Αίας Λαμίας

21η Αγωνιστική
Δίβρη – Ηράκλεια 2 – 0
Θύελλα Μεγ. Βρύσης – ΠΑΟ Ανθήλης 3 – 0
Κεραυνός Βαθυκοίλου – Γλύφα 3 – 3
Μαλιακός Στυλίδας – Αίας Λαμίας 1 – 2
Μαγνησιακός – ΑΕ Εχιναίων 2 – 3
Νίκη Αγ. Παρασκευής – Πελασγιακός 2 – 0
ΡΕΠΟ Ακαδημία Λαμίας

20η Αγωνιστική
ΠΑΟ Ανθήλης – Δίβρη 0 – 2
Γλύφα – Ηράκλεια 2 – 2
Αίας Λαμίας – Θύελλα Μεγ. Βρύσης 0 – 3
ΑΕ Εχιναίων – Κεραυνός Βαθυκοίλου 1 – 0
Ακαδημία Λαμίας – Μαλιακός Στυλίδας –
Πελασγιακός – Μαγνησιακός 1 – 0
ΡΕΠΟ Νίκη Αγ. Παρασκευής

19η Αγωνιστική
Δίβρη – Γλύφα 1 – 1
ΠΑΟ Ανθήλης – Αίας Λαμίας 1 – 0
Ηράκλεια – ΑΕ Εχιναίων 0 – 2
Θύελλα Μεγ. Βρύσης – Ακαδημία Λαμίας 3 – 0
Κεραυνός Βαθυκοίλου – Πελασγιακός 2 – 0
Μαλιακός Στυλίδας – Νίκη Αγ. Παρασκευής 0 – 4
ΡΕΠΟ Μαγνησιακός

18η Αγωνιστική

Αίας Λαμίας – Δίβρη 0 – 0
ΑΕ Εχιναίων – Γλύφα 5 – 1
Ακαδημία Λαμίας – ΠΑΟ Ανθήλης 1 – 1
Πελασγιακός – Ηράκλεια 4 – 0
Νίκη Αγ. Παρασκευής – Θύελλα Μεγ. Βρύσης 1 – 1
Μαγνησιακός – Μαλιακός Στυλίδας 5 – 0
ΡΕΠΟ Κεραυνός Βαθυκοίλου

17η Αγωνιστική

Δίβρη – ΑΕ Εχιναίων 0-2
Αίας Λαμίας – Ακαδημία Λαμίας 1-1
Γλύφα – Πελασγιακός 2-2
ΠΑΟ Ανθήλης – Νίκη Αγ. Παρασκευής 0-1
Θύελλα Μεγ. Βρύσης – Μαγνησιακός 2-2
Κεραυνός Βαθυκοίλου – Μαλιακός Στυλίδας 7-0
ΡΕΠΟ Ηράκλεια

16η Αγωνιστική

Ακαδημία Λαμίας – Δίβρη 3-2
Πελασγιακός – ΑΕ Εχιναίων Αναβλήθηκε
Νίκη Αγ. Παρασκευής – Αίας Λαμίας 6-0
Μαγνησιακός – ΠΑΟ Ανθήλης 3-1
Μαλιακός Στυλίδας – Ηράκλεια 1-3
Κεραυνός Βαθυκοίλου – Θύελλα Μεγ. Βρύσης 1-3
ΡΕΠΟ Γλύφα

15η Αγωνιστική

Δίβρη – Πελασγιακός 1-0
Ακαδημία Λαμίας – Νίκη Αγ. Παρασκευής 0-3
Αίας Λαμίας – Μαγνησιακός 2-4
Γλύφα – Μαλιακός Στυλίδας 7-1
ΠΑΟ Ανθήλης – Κεραυνός Βαθυκοίλου 1-2
Ηράκλεια – Θύελλα Μεγ. Βρύσης 1-4
ΡΕΠΟ  ΑΕ Εχιναίων

14η Αγωνιστική

Νίκη Αγ. Παρασκευής – Δίβρη 2-0
Μαγνησιακός – Ακαδημία Λαμίας 2-3
Μαλιακός Στυλίδας – ΑΕ Εχιναίων 0-5
Κεραυνός Βαθυκοίλου – Αίας Λαμίας 7-0
Θύελλα Μεγ. Βρύσης – Γλύφα 5-2
Ηράκλεια – ΠΑΟ Ανθήλης 4-2
ΡΕΠΟ – Πελασγιακός

13η Αγωνιστική

Νίκη Αγ. Παρασκευής – Μαγνησιακός 1-1
Πελασγιακός – Μαλιακός Στυλίδας 8-1
Ακαδημία Λαμίας – Κεραυνός Βαθυκοίλου 0-4
ΑΕ Εχιναίων – Θύελλα Μεγ. Βρύσης 1-1
Αίας Λαμίας – Ηράκλεια 2-1
ΠΑΟ Ανθήλης – Γλύφα 1-4
Δίβρη ΡΕΠΟ

12η Αγωνιστική

Μαγνησιακός – Δίβρη 0-0
Κεραυνός Βαθυκοίλου – Νίκη Αγ. Παρασκευής 0-2
Θύελλα Μεγ. Βρύσης – Πελασγιακός 1-0
Ηράκλεια – Ακαδημία Λαμίας 4-2
ΠΑΟ Ανθήλης – ΑΕ Εχιναίων 0-6
Γλύφα – Αίας Λαμίας 4-0
Μαλιακός Στυλίδας ΡΕΠΟ

11η Αγωνιστική

Δίβρη – Μαλιακός Στυλίδας 3-2
Μαγνησιακός – Κεραυνός Βαθυκοίλου 2-1
Νίκη Αγ. Παρασκευής – Ηράκλεια 3-0
Πελασγιακός – ΠΑΟ Ανθήλης 3-1
Ακαδημία Λαμίας – Γλύφα 0-5
Αίας Λαμίας – ΑΕ Εχιναίων 0-7
Θύελλα Μεγ. Βρύσης ΡΕΠΟ

10η Αγωνιστική

Κεραυνός Βαθυκοίλου – Δίβρη 2-0
Θύελλα Μεγ. Βρύσης – Μαλιακός Στυλίδας 1-0
Ηράκλεια – Μαγνησιακός 1-2
Γλύφα – Νίκη Αγ. Παρασκευής 1-1
Αίας Λαμίας – Πελασγιακός 1-2
ΑΕ Εχιναίων – Ακαδημία Λαμίας 7-2
ΠΑΟ Ανθήλης ΡΕΠΟ

9η Αγωνιστική

Δίβρη – Θύελλα Μεγ. Βρύσης 0-0
Κεραυνός Βαθυκοίλου – Ηράκλεια 5-2
Μαλιακός Στυλίδας – ΠΑΟ Ανθήλης 0-1
Μαγνησιακός – Γλύφα 2-0
Νίκη Αγ. Παρασκευής – ΑΕ Εχιναίων 2-2
Ακαδημία Λαμίας – Πελασγιακός 1-5
Αίας Λαμίας ΡΕΠΟ

8η Αγωνιστική

Ηράκλεια – Δίβρη 1-0
ΠΑΟ Ανθήλης – Θύελλα Μεγ. Βρύσης 1-2
Γλύφα – Κεραυνός Βαθυκοίλου 3-3
Αίας Λαμίας – Μαλιακός Στυλίδας 0-4
ΑΕ Εχιναίων – Μαγνησιακός 1-1
Πελασγιακός – Νίκη Αγ. Παρασκευής 3-0
Ακαδημία Λαμίας ΡΕΠΟ

7η Αγωνιστική

Δίβρη – ΠΑΟ Ανθήλης 2-0
Ηράκλεια – Γλύφα 2-1
Θύελλα Μεγ. Βρύσης – Αίας Λαμίας 5-0
Κεραυνός Βαθυκοίλου – ΑΕ Εχιναίων 1-2
Μαλιακός Στυλίδας – Ακαδημία Λαμίας 3-2
Μαγνησιακός – Πελασγιακός 3-2
Νίκη Αγ. Παρασκευής ΡΕΠΟ

6η Αγωνιστική

Γλύφα – Δίβρη 3-2
Αίας Λαμίας – ΠΑΟ Ανθήλης 5-1
ΑΕ Εχιναίων – Ηράκλεια 3-0
Ακαδημία Λαμίας – Θύελλα Μεγ. Βρύσης 1-4
Πελασγιακός – Κεραυνός Βαθυκοίλου 2-2
Νίκη Αγ. Παρασκευής – Μαλιακός Στυλίδας 5-0
Μαγνησιακός ΡΕΠΟ

5η Αγωνιστική

Δίβρη – Αίας Λαμίας 2-1
Γλύφα – ΑΕ Εχιναίων 0-2
ΠΑΟ Ανθήλης – Ακαδημία Λαμίας 1-3
Ηράκλεια – Πελασγιακός 2-1
Θύελλα Μεγ. Βρύσης – Νίκη Αγ. Παρασκευής 1-0
Μαλιακός Στυλίδας – Μαγνησιακός 0-3
Κεραυνός Βαθυκοίλου ΡΕΠΟ

4η αγωνιστική

ΑΕ Εχιναίων – Δίβρη 3-2
Ακαδημία Λαμίας – Αίας Λαμίας 1-2
Πελασγιακός – Γλύφα 4-0
Νίκη Αγ. Παρασκευής – ΠΑΟ Ανθήλης 3-1
Μαγνησιακός – Θύελλα Μεγ. Βρύσης 0-4
Μαλιακός Στυλίδας – Κεραυνός Βαθυκοίλου 1-4
Ηράκλεια ΡΕΠΟ

3η Αγωνιστική

Δίβρη – Ακαδημία Λαμίας 3-1
ΑΕ Εχιναίων – Πελασγιακός 1-1
Αίας Λαμίας – Νίκη Αγ. Παρασκευής 0-1
ΠΑΟ Ανθήλης – Μαγνησιακός 4-0
Ηράκλεια – Μαλιακός Στυλίδας 3-2
Θύελλα Μεγ. Βρύσης – Κεραυνός Βαθυκοίλου 2-1
Γλύφα ΡΕΠΟ

2η Αγωνιστική

Πελασγιακός – Δίβρη 5-0
Νίκη Αγ. Παρασκευής – Ακαδημία Λαμίας 1-0
Μαγνησιακός – Αίας Λαμίας 2-1
Μαλιακός Στυλίδας – Γλύφα 0-3
Κεραυνός Βαθυκοίλου – ΠΑΟ Ανθήλης 4-2
Θύελλα Μεγ. Βρύσης – Ηράκλεια 3-1
ΑΕ Εχιναίων – ΡΕΠΟ

1η Αγωνιστική
Δίβρη – Νίκη Αγ. Παρασκευής3-1
Ακαδημία Λαμίας – Μαγνησιακός 1-1
ΑΕ Εχιναίων – Μαλιακός Στυλίδας 6-0
Αίας Λαμίας – Κεραυνός Βαθυκοίλου 0-4
Γλύφα – Θύελλα Μεγ. Βρύσης 2-1
ΠΑΟ Ανθήλης – Ηράκλεια 1-1
Πελασγιακός – ΡΕΠΟ