Β’ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Επόμενη Αγωνιστική (15η), Κυριακή 22/1/17, ώρα: 15.00

Κεραυνός Αγ. Γεωργίου – Ατσαλένιος Πετρωτού (2-0) (Σάββατο 21/1/17)
Καλαμάκι – Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς (1-3) (Σάββατο 21/1/17)
Αστέρας Λαμίας – Δόξα Μοσχοχωρίου (0-4)
Αναγέννηση Γιαννιτσούς – Μεξιατικός (0-3)
Θύελλα Ροδωνιάς – Τσούκα (1-1)
Δόξα Ζηλευτού – Εκκάρα 3-0αα
Φραντζή – Ατρόμητος Αμουρίου (0-1)

14η Αγωνιστική

Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς – Κεραυνός Αγ. Γεωργίου (18/1/17)
Δόξα Μοσχοχωρίου – Ατσαλένιος Πετρωτού 6-2
Μεξιατικός – Καλαμάκι 3-0
Τσούκα – Αστέρας Λαμίας 4-0
Εκκάρα – Αναγέννηση Γιαννιτσούς 0-3 αα
Ατρόμητος Αμουρίου – Θύελλα Ροδωνιάς 3-2
Φραντζή – Δόξα Ζηλευτού 2-0b3-14a

13η Αγωνιστική

Κεραυνός Αγ. Γεωργίου – Δόξα Μοσχοχωρίου 0-0
Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς – Μεξιατικός 2-5
Ατσαλένιος Πετρωτού – Τσούκα 1-2
Καλαμάκι – Εκκάρα 3-0 αα
Αστέρας Λαμίας – Ατρόμητος Αμουρίου 1-3
Αναγέννηση Γιαννιτσούς – Φραντζή 1-1
Δόξα Ζηλευτού – Θύελλα Ροδωνιάς 3-1

12η Αγωνιστική

Μεξιατικός – Κεραυνός Αγ. Γεωργίου 2-5
Τσούκα – Δόξα Μοσχοχωρίου 0-5
Εκκάρα – Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς 0-3 αα
Ατρόμητος Αμουρίου – Ατσαλένιος Πετρωτού 2-2
Φραντζή – Καλαμάκι 4-3
Δόξα Ζηλευτού – Αστέρας Λαμίας 8-1
Θύελλα Ροδωνιάς – Αναγέννηση Γιαννιτσούς 1-1

11η Αγωνιστική

Κεραυνός Αγ. Γεωργίου – Τσούκα 5-2
Μεξιατικός – Εκκάρα 3-0 αα
Δόξα Μοσχοχωρίου – Ατρόμητος Αμουρίου 6-1
Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς – Φραντζή 0-3
Ατσαλένιος Πετρωτού – Δόξα Ζηλευτού 0-1
Καλαμάκι – Θύελλα Ροδωνιάς 3-0
Αναγέννηση Γιαννιτσούς – Αστέρας Λαμίας 1-2

10η Αγωνιστική

Εκκάρα – Κεραυνός Αγ. Γεωργίου 0-3 αα
Ατρόμητος Αμουρίου – Τσούκα 0-4
Φραντζή – Μεξιατικός 1-1
Δόξα Ζηλευτού – Δόξα Μοσχοχωρίου 0-1
Θύελλα Ροδωνιάς – Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς 2-1
Αναγέννηση Γιαννιτσούς – Ατσαλένιος Πετρωτού 1-0
Αστέρας Λαμίας – Καλαμάκι 4-3

9η Αγωνιστική

Κεραυνός Αγ. Γεωργίου – Ατρόμητος Αμουρίου 6-0
Εκκάρα – Φραντζή 0-3 αα
Τσούκα – Δόξα Ζηλευτού (18/1/17)
Μεξιατικός – Θύελλα Ροδωνιάς 3-0
Δόξα Μοσχοχωρίου – Αναγέννηση Γιαννιτσούς 6-1
Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς – Αστέρας Λαμίας 4-3
Καλαμάκι – Ατσαλένιος Πετρωτού 0-1

8η Αγωνιστική

Φραντζή – Κεραυνός Αγ. Γεωργίου 0-5
Δόξα Ζηλευτού – Ατρόμητος Αμουρίου 2-3
Θύελλα Ροδωνιάς – Εκκάρα 3-0 αα
Αναγέννηση Γιαννιτσούς – Τσούκα 0-0
Αστέρας Λαμίας – Μεξιατικός 4-1
Καλαμάκι – Δόξα Μοσχοχωρίου 0-3
Ατσαλένιος Πετρωτού – Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς 0-2

7η Αγωνιστική

Κεραυνός Αγ. Γεωργίου – Δόξα Ζηλευτού 2-0
Φραντζή – Θύελλα Ροδωνιάς 1-1
Ατρόμητος Αμουρίου – Αναγέννηση Γιαννιτσούς 1-3
Εκκάρα – Αστέρας Λαμίας 0-3 αα
Τσούκα – Καλαμάκι 3-4
Μεξιατικός – Ατσαλένιος Πετρωτού 1-2
Δόξα Μοσχοχωρίου – Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς 4-0

6η Αγωνιστική

Θύελλα Ροδωνιάς – Κεραυνός Αγ. Γεωργίου 0-3
Αναγέννηση Γιαννιτσούς – Δόξα Ζηλευτού 1-2
Αστέρας Λαμίας – Φραντζή 1-3
Καλαμάκι – Ατρόμητος Αμουρίου 2-4
Ατσαλένιος Πετρωτού – Εκκάρα 3-0 αα
Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς – Τσούκα 0-3
Δόξα Μοσχοχωρίου – Μεξιατικός 3-0

5η Αγωνιστική

Κεραυνός Αγ. Γεωργίου – Αναγέννηση Γιαννιτσούς 4-0
Θύελλα Ροδωνιάς – Αστέρας Λαμίας 0-4
Δόξα Ζηλευτού – Καλαμάκι 3-1
Φραντζή – Ατσαλένιος Πετρωτού 3-1
Ατρόμητος Αμουρίου – Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς 3-1
Εκκάρα – Δόξα Μοσχοχωρίου 0-3 αα
Τσούκα – Μεξιατικός 2-0

4η Αγωνιστική

Αστέρας Λαμίας – Κεραυνός Αγ. Γεωργίου 2-3
Καλαμάκι – Αναγέννηση Γιαννιτσούς 3-2
Ατσαλένιος Πετρωτού – Θύελλα Ροδωνιάς 1-2
Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς – Δόξα Ζηλευτού 1-2
Δόξα Μοσχοχωρίου – Φραντζή 2-0
Μεξιατικός – Ατρόμητος Αμουρίου 3-1
Τσούκα – Εκκάρα 4-2

3η Αγωνιστική

Κεραυνός Αγ. Γεωργίου – Καλαμάκι 7-0
Αστέρας Λαμίας – Ατσαλένιος Πετρωτού 6-2
Αναγέννηση Γιαννιτσούς – Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς 1-2
Θύελλα Ροδωνιάς – Δόξα Μοσχοχωρίου 0-4
Δόξα Ζηλευτού – Μεξιατικός 0-2
Φραντζή – Τσούκα 0-2
Ατρόμητος Αμουρίου – Εκκάρα 4-3

2η Αγωνιστική

Ατσαλένιος Πετρωτού – Κεραυνός Αγ. Γεωργίου 0-2
Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς – Καλαμάκι 3-1
Δόξα Μοσχοχωρίου – Αστέρας Λαμίας 4-0
Μεξιατικός – Αναγέννηση Γιαννιτσούς 3-0
Τσούκα – Θύελλα Ροδωνιάς 1-1
Εκκάρα – Δόξα Ζηλευτού 2-5
Ατρόμητος Αμουρίου – Φραντζή 1-0

1η Αγωνιστική
Κεραυνός Αγ. Γεωργίου – Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς 3-0
Ατσαλένιος Πετρωτού – Δόξα Μοσχοχωρίου 1-5
Καλαμάκι – Μεξιατικός 0-6
Αστέρας Λαμίας – Τσούκα 3-1
Αναγέννηση Γιαννιτσούς – Εκκάρα 2-3
Θύελλα Ροδωνιάς – Ατρόμητος Αμουρίου 1-2
Δόξα Ζηλευτού – Φραντζή 0-1