Αγωνιστικό πρόγραμμα και διαιτητές της ΕΣΠΕΚΕΛ για το Σαββατοκύριακο

share on:

Από την ΕΣΠΕΚΕΛ ανακοινώθηκε το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου καθώς και οι διαιτητές των αγώνων.

Αναλυτικά:

 

Σάββατο    8-2-2020

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ 19.30 ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡ. – ΣΠΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΧΑΡΔΑΛΙΔΗΣ, ΝΙΚΑ-ΠΕΤΑΛΑ

ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 18.00  Γ.Σ.Ε. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ – Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΜΠΑΤΣΙΛΑ-ΤΣΙΠΛΙΚΙΑΡΗ

ΑΜΠΕΛΩΝΑ 19.30 ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ – Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΚΟΡΔΑΡΑ-ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ  15.00  Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ – Α.Σ. ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

ΜΠΑΤΣΙΛΑ, ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΙΚΟΥ

Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ  19.00 ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ – Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΜΑΥΡΑΚΗΣ, ΚΑΛΑΤΖΗΣ-ΤΣΑΒΟΥ

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

14Ο ΓΥΜΝ. ΛΑΡ.  17.30  ΑΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ – Γ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ

ΘΕΜΕΛΗΣ, ΚΑΤΣΗ

10Ο ΓΥΜΝ. ΛΑΡ.  15.00  ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟΣ ΛΑΡ. – Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΚΑΡΑΒΑΚΑ

ΕΑΚ ΤΡΙΚΑΛΩΝ  16.00 ΦΙΛ/ΚΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ, ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ

Ν. ΙΩΝΙΑΣ  19.30  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΤΑΣ, ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ

Ν. ΙΩΝΙΑΣ  17.30  Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ, ΜΑΝΟΥΣΟΓΕΩΡΓΑΚΗ

ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ  13.00  ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΦΙΛ/ΚΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ

ΚΟΥΤΣΗΣ, ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  14.00  Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦ. – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΚΑΛΑΤΖΗΣ, ΜΑΥΡΑΚΗΣ

ΔΙΣΤΟΜΟΥ  18.00  Α.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝ – Α.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΣΟΛΩΜΙΔΗΣ, ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ

1Ο ΓΥΜΝ. ΛΑΡ.  18.30  Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ – Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ

ΓΚΟΤΣΗΣ, ΜΠΟΛΗΣ

330 δημ  15.00  Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ – ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ

ΣΚΟΡΔΑΡΑ, ΣΧΙΝΑ

ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΔΑΚ ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ  18.00  ΑΣ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ-ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ

ΧΛΩΡΟΣ, ΒΗΤΑΣ-ΣΦΟΝΔΥΛΗ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ  18.00  ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡ-ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ

ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ, ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ-ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ

 

Κυριακή    9-2-2020

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  19.00  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – Α.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΥΡΙΚΑΤΗ

Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ   18.00   Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ – Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ

ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ, ΝΙΚΑ-ΛΥΜΤΣΙΟΥΛΗ

ΙΤΕΑΣ  17.00  Α.Σ. ΔΩΡΙΔΑΣ – ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΜΑΥΡΑΚΗΣ, ΣΑΛΤΑ

ΔΗΜ. ΤΡΙΚ.  14.30  ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ – Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΒΗΤΑΣ, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ

ΤΥΡΝΑΒΟΥ  18.30  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ – Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΣΚΟΡΔΑΡΑ, ΘΕΜΕΛΗΣ-ΙΑΤΡΟΠΥΛΟΥ

Α1 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

14Ο ΓΥΜΝ. ΛΑΡ.  16.30  ΑΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ – ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΝΙΚΑ, ΘΕΜΕΛΗ

ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ  18.00  Γ.Σ.Ε. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ – Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ

ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ, ΤΣΙΠΛΙΚΙΑΡΗ

33Ο ΔΗΜ. ΛΑΡ.  18.00  Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ – Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ

ΓΚΟΤΣΗΣ, ΛΙΟΡΑ

Α2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΤΥΡΝΑΒΟΥ  16.00  Γ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ – Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ

ΣΚΟΡΔΑΡΑ, ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΜΠΕΛΩΝΑ  18.30  ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ – Γ.Σ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ

ΣΑΜΑΡΑ, ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ  16.00  ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡ. – ΦΟΙΒΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ, ΣΧΙΝΑ

Ν. ΙΩΝΙΑΣ  14.00  Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟΣ ΛΑΡ.

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ, ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ  14.00  ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡ. – Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ

ΣΑΜΑΡΑ, ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  17.00  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ. – ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ

ΚΥΡΙΑΚΑΤΗ, ΠΕΤΑΛΑ

ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ  16.00  Γ.Σ. ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ – ΦΙΛ/ΚΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΣΦΟΝΔΥΛΗ, ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ

Α1 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  16.30  Α.Σ. ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΣΤΑΙΚΟΣ, ΚΑΡΑΒΑΝΑ

Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ  13.30  ΑΟ ΛΑΜΙΑΣ – Α.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΣΤΑΙΚΟΣ, ΚΑΡΑΒΑΝΑ

Α2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΙΔΗΨΟΥ  13.00  ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ – Α.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  15.00  Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ – ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

ΣΟΛΩΜΙΔΗΣ, ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ

ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  13.00  Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ – Γ.Σ. ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ

ΣΟΛΩΜΙΔΗΣ, ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  11.30  ΦΙΛ/ΚΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ – Γ.Σ. ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ, ΣΟΛΩΜΙΔΗΣ

ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

3Ο ΓΥΜΝ. ΛΑΡ.  12.00  ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΛΙΟΡΑ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ  11.30  ΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΗΣ 2 – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ.

ΓΚΟΤΣΗΣ

ΕΑΚ ΤΡΙΚΑΛΩΝ  19.00  Α.Σ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚ. – ΑΟ ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΔΑ

ΣΦΟΝΔΥΛΗ

Αφήστε μια απάντηση