Αυτά είναι τα νέα Δημοτικά Συμβούλια των 7 Δήμων της Φθιώτιδας

share on:

Λιγότερο από δύο μήνες απομένουν για να αναλάβουν οι νέες Δημοτικές Αρχές, που προέκυψαν από τις πρόσφατες αυτοδιοικητικές εκλογές και ήδη η σύνθεση των νέων Δημοτικών συμβουλίων έχει επικυρωθεί από το πολυμελές Πρωτοδικείο Λαμίας, το οποίο ήδη ανακήρυξε τους νέους Δημάρχους καθώς και τη σύνθεση των δημοτικών συμβουλίων.

Η efthia.gr σας παρουσιάζει σήμερα την πλήρη σύνθεση των 7 Δημοτικών Συμβουλίων που αναλαμβάνουν την 1η Σεπτέμβρη 2019.

Ειδικότερα:

ΔΗΜΟΣ  ΛΑΜΙΕΩΝ

Δήμαρχος: ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 

Εκλογική Περιφέρεια Λιανοκλαδίου

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Παύλιανης

  1. ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Γοργοποτάµου

  1. ΜΠΕΣΛΕΜΕΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Υπάτης

  1. ΞΕΦΛΟΥ∆ΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙ∆ΩΝΑ

Εκλογική Περιφέρεια Λαµιέων

  1. ΤΖΟΥΦΛΑΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2. ΡΙΖΟΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3. ΠΟΝΤΙΚΑ ΑΜΑΛΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ 4. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ  5. ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  6. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  7. ΚΟΥΤΣΟΒΕΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ  8. ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ∆ΗΜΗΤΡΙΟΥ  9. ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ  10. ΚΥΡΟ∆ΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ  11. ΡΟΥΠΟΤΙΑ ΣΚΑΜΑΓΚΟΥΛΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΜΟΡΦΩ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  12. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  13. ΝΤΟΥΖΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ∆ΗΜΗΤΡΙΟΥ 14. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  15. ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  16. ΚΕΡΠΙΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  «ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ»

Εκλογική Περιφέρεια Γοργοποτάµου

  1. ΑΛΑΦΟ∆ΗΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Υπάτης

  1. ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙ∆ΩΝΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Λαµιέων

  1. ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ∆ΗΜΗΤΡΙΟΥ 2. ΑΡΓΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΙΑΝ) του ΙΩΑΝΝΗ 3. ΖΗΣΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 4. ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 5. ΡΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  6. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  7. ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΘΕΟ∆ΩΡΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 8. ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ  9. ΧΑΛΒΑΝΤΖΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ (ΖΑΧΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 «ΛΑΜΙΑ στο ΚΕΝΤΡΟ»

Εκλογική Περιφέρεια Λαµιέων

  1. ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΗ
  2. ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

«ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ» 

Εκλογική Περιφέρεια Λαµιέων

  1. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑ∆ΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

 «ΛΑΜΙΑ ΝΕΑ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ ΘΩΜΑΣ ΣΤΑΪΚΟΣ»

Εκλογική Περιφέρεια Λαµιέων

  1. ΣΤΑΪΚΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ

 

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΛΑΜΙΑΣ»

Εκλογική Περιφέρεια Λαµιέων

  1. ∆ΕΛΙΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΔΗΜΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΕΛΑΤΕΙΑΣ

Δήμαρχος: ΣΤΙΒΑΚΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΥ 

ΔΗΜΟΤΙΚΟ  ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

Εκλογική Περιφέρεια Τιθορέας

  1. ΒΑΪΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΜΑΧΑΙΡΑΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΣΟΥΒΛΗΣ) του ∆ΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΤΣΙΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ

   Εκλογική Περιφέρεια Ελάτειας

  1. ΠΟΡΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  2. ΚΟΝΤΟΥΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΛΑΠΑΤΣΑΝΗΣ ΖΗΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

   Εκλογική Περιφέρεια Αµφίκλειας

  1. ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ∆ΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΤΣΙΡΝΟΒΑ ΚΟΥΓΙΑΤΣΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  3. ΒΑΦΕΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  4. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΛΟΥΚΑ
  5. ΓΚΙΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΚΑΨΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΑΥΓΕΡΙΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ∆ΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΙΣΣΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙ∆ΩΝΟΣ
  9. ΓΚΕΝΕΡΑΛΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΙΩΑΝΝΗ

 

 «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ∆ΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ- ΕΛΑΤΕΙΑΣ»

Εκλογική Περιφέρεια Τιθορέας

  1. ΡΑΠΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  2. ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΤΡΙΦΥΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ελάτειας

  1. ΝΤΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΚΥΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙ∆ΩΝΟΣ
  4. ∆ΟΥΒΑΡΑΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΑΡΙΣΤΕΙ∆Η

 

 «ΕΝΕΡΓΟΙ  ΠΟΛΙΤΕΣ-∆ΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ»

Εκλογική Περιφέρεια Τιθορέας

  1. ΣΤΑΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΤΖΟΥΒΑΡΑ ΑΛΤΑΝΑ του ΑΡΙΣΤΕΙ∆Η

Εκλογική Περιφέρεια Ελάτειας

  1. ΜΠΑΟΥΡ∆ΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Εκλογική Περιφέρεια Αµφίκλειας

  1. ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

 

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ»

Εκλογική Περιφέρεια Ελάτειας

  1. ΤΣΟΥΛΦΑΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

ΔΗΜΟΣ ΔΟΜΟΚΟΥ

 

Δήμαρχος:  ΛΙΟΛΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

Εκλογική Περιφέρεια Θεσσαλιώτιδας

  1. ΠΑΛΗΟΓΕΩΡΓΟΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2. ΠΑΠΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   3. ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   4. Σ∆ΡΟΥΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 Εκλογική Περιφέρεια Ξυνιάδας

  1. ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΑΝ∆ΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2. ΛΑΪΝΑΣ ΑΝ∆ΡΕΑΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ   3. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ∆ΗΜΗΤΡΙΟΥ

 Εκλογική Περιφέρεια ∆οµοκού

  1. ΛΕΛΕΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 2. ΤΣΑΛΑΦΟΥΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του   3. ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ∆ΗΜΗΤΡΙΟΥ   4. ΚΑΝΑΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ   5. ΑΥΓΕΡΗ-ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 «∆ύναµη ∆ηµιουργίας» Δημήτρης Τζιαχρήστας

 

 Εκλογική Περιφέρεια Θεσσαλιώτιδας 

  1. ΓΡΙΒΑ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 2. ΓΚΑΝΙ∆ΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ   3. ΙΤΟΥ∆ΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΚΑΝΝΗ

 Εκλογική Περιφέρεια Ξυνιάδας

  1. ΝΤΕΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΥ 2. ΠΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   3. ΚΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ   4. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ   

 Εκλογική Περιφέρεια ∆οµοκού

  1. ΤΖΙΑΧΡΗΣΤΑΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 2. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ   3. ΦΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ∆ΗΜΗΤΡΙΟΥ   4. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ   5. ΑΥΓΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ   6. ΖΩΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

  «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ∆ΟΜΟΚΟΥ» Χρήστος Νιάνιος

 

Εκλογική Περιφέρεια Θεσσαλιώτιδας

  1. ΚΑΪ∆ΑΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ∆ΗΜΗΤΡΙΟΥ

 Εκλογική Περιφέρεια Ξυνιάδας

  1. ΝΙΑΝΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΔΗΜΟΣ ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ

Δήμαρχος:  ΣΥΚΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Κωνσταντίνου

  1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ 2. ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 3. ΜΠΕΖΑΤΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ  4. ΤΣΙΤΙΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μώλου

  1. ΚΡΙΤΣΟΒΑΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2. ΠΑΤΑΡΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙ∆ΩΝΟΣ 3. ΓΛΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  4. ΜΠΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Καµένων Βούρλων

  1. ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Α∆ΑΜ 2. ΑΝΤΥΠΑΣ ΑΝΤΥΠΑΣ (ΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 3. ΜΠΗΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 4. ΣΩΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  5. ΠΕΝΤΑΛΙΟΣ ΛΕΩΝΙ∆ΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  6. ΣΚΕΠΑΡΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  7. ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΚΩΝ/ΝΟΥ

 

 «∆ΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟ∆ΟΥ»

Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Κωνσταντίνου

  1. ΦΛΩΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
  2. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μώλου

  1. ΤΣΩΜΟΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2. ΠΑΝΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 3. ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  4. ΚΡΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙ∆Α

Εκλογική Περιφέρεια Καµένων Βούρλων

  1. ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  2. ΤΡΙΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 «ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΜΑΖΙ» 

Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Κωνσταντίνου

  1. ΚΑΡΟΠΛΕΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Καµένων Βούρλων

  1. ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΤΣΙΤΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

 «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ  ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ»

Εκλογική Περιφέρεια Μώλου

  1. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΔΗΜΟΣ ΛΟΚΡΩΝ

Δήμαρχος:  ΖΕΚΕΝΤΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Εκλογική Περιφέρεια ∆αφνουσίων 

  1. ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΗ

 Εκλογική Περιφέρεια Οπουντίων

  1. ΚΑΠΟΥΚΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2. ∆ΑΡΑ ΠΑΓΩΝΑ (ΝΙΤΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 Εκλογική Περιφέρεια Μαλεσίνας

  1. ΚΑΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 2. ΜΠΟΝΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΡΚΟΥ   3. ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ

Εκλογική Περιφέρεια Αταλάντης

  1. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΪΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  3. ΑΝΕΣΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ  4. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

 

 «ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑ ΛΟΚΡΩΝ» 

Εκλογική Περιφέρεια ∆αφνουσίων

  1. ΠΑΣΣΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΛΟΥΚΑ 2. ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Οπουντίων

  1. ΚΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μαλεσίνας

  1. ΓΟΥΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 2. ∆ΟΥΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΚΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Αταλάντης

  1. ΛΙΟΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 2. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  3. ΚΑΡΑΤΡΑΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΤΡΑΝΤΟΥ   4. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ∆ΑΜΝΙΑΝΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

 

 «∆ΥΝΑΜΙΚΗ  ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ»

Εκλογική Περιφέρεια ∆αφνουσίων

  1. ΣΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ∆ΡΟΣΟΥ  2. ΝΤΕΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Οπουντίων

  1. ΛΟΥΚΑΣ ΑΝ∆ΡΕΑΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

 Εκλογική Περιφέρεια Μαλεσίνας

  1. ΣΩΤΗΡΧΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 Εκλογική Περιφέρεια Αταλάντης

  1. ΣΙΜΟΥ ΣΥΖ. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ 2. ΜΠΑΚΑΝ∆ΡΙΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΟΥΚΑ

 

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΛΟΚΡΩΝ»

 Εκλογική Περιφέρεια Οπουντίων

  1. ΚΑΡΑΤΡΑΝΤΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΤΡΑΝΤΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Αταλάντης

  1. ΛΥΓ∆ΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του ∆ΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

 

ΔΗΜΟΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Δήμαρχος:  ΧΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 

 Εκλογική Περιφέρεια Τυµφρηστού

  1. ΥΦΑΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Γεωργίου Τυµφρηστού

  1. ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 2. ΘΕΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μακρακώµης

  1. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2. ΚΟΥΤΣΟΛΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ   3. ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ Ο∆ΥΣΣΕΥΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ   4. ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ   5. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 Εκλογική Περιφέρεια Σπερχειάδας

  1. ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ 2. ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ∆ΗΜΗΤΡΙΟΥ   3. ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ∆ΗΜΗΤΡΙΟΥ   4. ΠΑΠΑΣΑΡΑΣ ΑΝ∆ΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ   5. ΡΗΓΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΛΥ∆ΙΑ (ΛΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ   6. ∆ΕΛΗΚΟΥΡΑ ΧΑΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ

 

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ∆ΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»  

 

Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Γεωργίου Τυµφρηστού

  1. ΘΕΟ∆ΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ
  2. ΤΣΩΝΟΣ ΑΝ∆ΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μακρακώµης

  1. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 2. ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  3. ΚΑΤΣΑΝΟΥ-ΛΑΜΠΑ∆ΙΑΡΗ ∆ΗΜΗΤΡΑ (ΤΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 Εκλογική Περιφέρεια Σπερχειάδας

  1. ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ 2. ΚΑΤΣΙΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   3. ΛΙΑΓΚΑΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   4. ΜΙΧΟΥ-ΚΑΤΣΑΒΡΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  5. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΒΑΛΙΑΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  6. ΜΠΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ»

 

Εκλογική Περιφέρεια Μακρακώµης

  1. ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Σπερχειάδας

  1. ∆ΗΜΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΔΗΜΟΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ

Δήμαρχος: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 

Εκλογική Περιφέρεια Πελασγίας 

  1. ∆ΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2. ΑΝ∆ΡΙΤΣΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ∆ΗΜΗΤΡΙΟΥ 3. ΠΡΕΜΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙ∆Η

 Εκλογική Περιφέρεια Εχιναίων 

  1. ΧΑ∆ΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 2. ΚΑΝΑΠΙΤΣΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3. ΖΩΜΑΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙ∆ΩΝΟΣ   4. ΜΠΟΥΡΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟ∆ΩΡΟΥ

 Εκλογική Περιφέρεια Στυλίδας

  1. ΧΡΙΣΤΟ∆ΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 2. ΨΑΡΡΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 3. ΖΑΓΑΡΙΩΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΠΥΡΙ∆ΩΝΟΣ   4. ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  5. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ  6. ΓΙΑΛΙΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝ∆Α

 

 «µαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ» 

 

Εκλογική Περιφέρεια Πελασγίας

  1. ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 Εκλογική Περιφέρεια Εχιναίων 

  1. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 2. ΚΑΛΩΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 3. ΧΑ∆ΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 Εκλογική Περιφέρεια Στυλίδας

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2. ΦΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  3. ∆ΡΟΣΟΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ   4. ΤΡΙΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ   5. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

 «ΠΡΟΟ∆ΟΣ»

 

Εκλογική Περιφέρεια Πελασγίας

  1. ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

 Εκλογική Περιφέρεια Εχιναίων

  1. ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 Εκλογική Περιφέρεια Στυλίδας 

  1. ΒΕΝΤΟΥΡΗ – ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΣΤΥΛΙ∆ΑΣ»

 Εκλογική Περιφέρεια Στυλίδας

  1. ΚΑΡΚΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

 

 

Αφήστε μια απάντηση