Αυτά είναι τα παιχνίδια που θα γίνουν στη Φθιώτιδα το επόμενο Σαββατοκύριακο

share on:

Από την Επιτροπή πρωταθλήματος της ΕΠΣ Φθιώτιδας ανακοινώθηκε το αγωνιστικό πρόγραμμα για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο.

Αναλυτικά:

    Α’  Κατηγορία  «ΑΡΗΣ ΔΑΡΡΑΣ»  –  20η  αγωνιστική 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ       7/3/2020    16.00 

ΓΗΠ.  ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ:ΑΡΗΣ  ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ  –  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΛΑΜΙΑΣ

ΓΗΠ.  ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ:ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΔΥΤ.  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ  –  ΚΑΛΥΒΙΑ

ΓΗΠ.  ΜΑΡΤΙΝΟΥ:ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  ΜΑΡΤΙΝΟΥ  –  ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

ΓΗΠ.  ΝΕΟΥ  ΚΡΙΚΕΛΛΟΥ:ΝΕΟ  ΚΡΙΚΕΛΛΟ  –  ΒΑΘΥΚΟΙΛΟ

ΓΗΠ.  ΛΑΡΥΜΝΑΣ :ΜΑΛΕΣΙΝΑ  2008  –  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΛΑΡΥΜΝΑΣ

ΓΗΠ.  ΜΩΛΟΥ:ΜΩΛΟΣ  –  ΣΤΥΛΙΔΑ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ      7/3/2020       16.00 

ΓΗΠ.   ΓΛΥΦΑΣ:ΓΛΥΦΑ  –  ΟΜΒΡΙΑΚΗ

ΓΗΠ.   ΡΑΧΩΝ:ΕΧΙΝΑΙΟΙ  –  ΑΧΙΛΛΕΥΣ  ΔΟΜΟΚΟΥ

ΓΗΠ.   ΕΛΑΤΕΙΑΣ:ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ  –  ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΓΗΠ.   ΜΕΓ.  ΒΡΥΣΗΣ:ΘΥΕΛΛΑ  ΜΕΓ.  ΒΡΥΣΗΣ  –  ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ        8/3/2020      16.00

ΓΗΠ.  ΚΑΛΑΠΟΔΙΟΥ:ΚΑΛΑΠΟΔΙ  –  ΑΓΡΟΤΗΣ  ΤΡΑΓΑΝΑΣ

ΓΗΠ.  ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ:ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ  –  ΚΗΦΙΣΣΟΣ  Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ

ΓΗΠ.  ΜΩΛΟΥ:ΑΕΤΟΣ  ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ  –  ΡΕΓΚΙΝΙ

ΓΗΠ.  ΚΟΜΝΗΝΑΣ:ΚΟΜΝΗΝΟΣ  –  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΑΓ.  ΣΕΡΑΦΕΙΜ

ΓΗΠ.  ΑΡΚΙΤΣΑΣ:ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ  –  ΑΤΑΛΑΝΤΗ  ‘92

ΓΗΠ.  ΚΑΣΤΡΙΟΥ:ΔΟΞΑ  ΖΗΛΕΥΤΟΥ  –  ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΑΓ.  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΗΠ.  ΜΕΞΙΑΤΩΝ:ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ  –  ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ  ΛΑΜΙΑΣ

ΓΗΠ.  ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ:ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ  –  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  ΠΑΛ.  ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

ΓΗΠ.  ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ:ΕΘΝΙΚΟΣ  ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ  –  ΘΥΕΛΛΑ  ΡΟΔΩΝΙΑΣ

ΓΗΠ.  ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ:ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ  –  ΤΣΟΥΚΑ

ΓΗΠ.  ΔΙΒΡΗΣ:ΔΙΒΡΗ  –  ΗΡΑΚΛΕΙΑ

   ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ          7/3/2020          

ΓΗΠ.   ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ:ΕΝΩΣΗ  2010  –  ΑΙΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ   Κ-10, Κ-12, Γ  ΚΑΤ        10.30

ΓΗΠ.   ΦΡΑΝΤΖΗ :ΦΡΑΝΤΖΗ  –  ΑΚΑΔ.ΛΑΜΙΑΣ              Γ  ΚΑΤ         13.00

ΓΗΠ.   Ε.Π.Σ.Φ.:ΦΡΑΝΤΖΗ  –  ΑΚΑΔ.ΛΑΜΙΑΣ           Κ-10,  Κ-12                   10.30

ΚΥΡΙΑΚΗ         8/3/2020         

ΓΗΠ.     ΑΜΟΥΡΙΟΥ:ΑΙΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ    Κ-10, Κ-12, Κ-14      10.30

ΓΗΠ.     ΜΑΡΤΙΝΟΥ:ΑΙΑΣ  ΛΟΚΡΙΔΑΣ  –  ΔΙΟΝΥΣΟΣ         Κ-10, Κ-12, Κ-14      10.30

ΓΗΠ.     Ε.Π.Σ.Φ.:ΑΚΑΔ.ΛΑΜΙΑΣ  –  ΜΑΛΙΑΚΟΣ              Κ-12                    11.00

ΓΗΠ.     Ε.Π.Σ.Φ.:ΑΚΑΔ.ΛΑΜΙΑΣ – ΣΤΥΛΙΣ                    Κ-14                   12.00

ΓΗΠ.     ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ:ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡ.  –  ΚΑΜ.  ΒΟΥΡΛΑ     Κ-12,  Γ  ΚΑΤ   10.30

Αφήστε μια απάντηση