Αυτά τα παιχνίδια θα γίνουν το ερχόμενο Σαββατοκύριακο στη Φθιώτιδα

share on:

Από την ΕΠΣ Φθιώτιδας ανακοινώθηκε το αγωνιστικό πρόγραμμα του ερχόμενου Σαββατοκύριακου.

Αναλυτικά:

 

Α’  Φθιώτιδας «ΑΡΗΣ ΔΑΡΡΑΣ»  –  6η  αγωνιστική 

 

Σάββατο    16/11/2019      15.00   

ΓΗΠ. ΜΩΛΟΥ:ΜΩΛΟΣ  –  ΒΑΘΥΚΟΙΛΟ

ΓΗΠ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ:ΜΑΛΕΣΙΝΑ  2008  –  ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

ΓΗΠ. Ν. ΚΡΙΚΕΛΛΟΥ:ΝΕΟ  ΚΡΙΚΕΛΛΟ  –  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΛΑΜΙΑΣ

ΓΗΠ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ:ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  ΜΑΡΤΙΝΟΥ  –  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

ΓΗΠ. ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ:ΑΡΗΣ  ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ  –  ΚΑΛΥΒΙΑ

ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ:ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

 

Β’  κατηγορία Φθιώτιδας

 

Σάββατο    16/11/2019     15.00  

ΓΗΠ. ΤΡΑΓΑΝΑΣ:ΑΓΡΟΤΗΣ  ΤΡΑΓΑΝΑΣ  –  ΚΑΛΑΠΟΔΙ

ΓΗΠ. ΚΑΤΩ  ΤΙΘΟΡΕΑΣ:ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ  –  ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ

ΓΗΠ. ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ:ΑΤΑΛΑΝΤΗ  ‘92  –  ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ

 

Κυριακή     17/11/2019   15.00

ΓΗΠ. ΑΓ.  ΣΕΡΑΦΕΙΜ:ΑΣΤΕΡΑΣ  ΑΓ.  ΣΕΡΑΦΕΙΜ  –  ΚΟΜΝΗΝΟΣ

ΓΗΠ. ΜΩΛΟΥ:ΡΕΓΚΙΝΙ  –  ΑΕΤΟΣ  ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ

ΓΗΠ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ:ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ –  ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ

ΓΗΠ. ΕΥΡΥΤΑΝΩΝ:ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ  –  ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ

ΓΗΠ. ΠΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ:ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

ΓΗΠ. ΡΟΔΩΝΙΑΣ:ΘΥΕΛΛΑ  ΡΟΔΩΝΙΑΣ  –  ΕΘΝΙΚΟΣ  ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ

ΓΗΠ. ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ:ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΑΓ.  ΓΕΩΡΓΙΟΥ  –  ΔΟΞΑ  ΖΗΛΕΥΤΟΥ

ΓΗΠ. «Λ. ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ»:ΤΣΟΥΚΑ  –  ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ

ΓΗΠ. «Ν. ΣΑΦΑΚΑΣ»:ΠΑΟ  ΑΝΘΗΛΗΣ  –  ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ  ΠΕΤΡΩΤΟΥ

ΓΗΠ.ΔΟΜΟΚΟΥ:ΑΧΙΛΛΕΑΣ  ΔΟΜΟΚΟΥ  –  ΕΧΙΝΑΙΟΙ

ΓΗΠ.ΗΡΑΚΛΕΙΑ:ΗΡΑΚΛΕΙΑ  –  ΔΙΒΡΗ

ΓΗΠ.ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ:ΟΜΒΡΙΑΚΗ  –  ΓΛΥΦΑ

***  ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ  ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ…8/12

 

Τουρνουά  Κ-10, Κ-12, Κ-14, Γ’ κατηγορίας –  2η  αγωνιστική

 

Σάββατο     16/11/2019      

ΓΗΠ. ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ:ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΟΚΡΙΔΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ (Κ-12, Γ’)   10.00

ΓΗΠ. «Λ. ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ»:ΕΝΩΣΗ  2010  –  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ  2002   (Κ-14)     10.00

ΓΗΠ. ΕΑΚΦ:ΚΑΛΥΒΙΑ  –  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ  2002  (Κ-10, Κ-12)   10.30

ΓΗΠ. «Λ. ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ»:ΕΝΩΣΗ  2010-ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ  (Κ-10, Κ-12, Γ’)   12.00

 

Κυριακή      17/11/2019      

ΓΗΠ. ΑMOYΡIOY:ΑΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ (Κ-10, Κ-12, Γ’) 10.00

ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ  (Κ-10, Κ-12)  10.00

ΓΗΠ. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ  ΟΥΡΑΝΟΣ ( Κ-14)  11.00

ΓΗΠ. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ:ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ  – ΜΑΛΙΑΚΟΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ  (Κ-12)     12.30

ΓΗΠ. ΑΓ.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ:ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ – ΣΤΥΛΙΔΑ (Κ-14)         13.30

ΓΗΠ. ΦΡΑΝΤΖΗ: ΦΡΑΝΤΖΗ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ   (Κ-14)      10.00

ΓΗΠ. «Ν. ΣΑΦΑΚΑΣ»:ΠΑΟ  ΑΝΘΗΛΗΣ  –  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ   (Κ-12)      10.00

ΓΗΠ. ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ:ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ  2008  ( Κ-10, Κ-12, Γ’)   10.00

ΓΗΠ. ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ:ΑΤΑΛΑΝΤΗ – ΑΙΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ  ( Κ-14)    10.00

ΓΗΠ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ:ΔΙΟΝΥΣΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ  ( Κ-10, Κ-12, Κ-14)   10.00 

***  Τα  σωματεία ΣΤΥΛΙΔΑ  και  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΟΚΡΙΔΑΣ  παραιτήθηκαν.

 

 

 

Αφήστε μια απάντηση