Αυτοί είναι οι διαιτητές που «σφυρίζουν» το Σαββατοκύριακο στα γήπεδα της Φθιώτιδας

share on:

Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας (Πουγκακιώτης-Δουδούμης-Σωσώνης) της ΕΠΣ Φθιώτιδας οι διαιτητικές τριάδες για τα παιχνίδια των τοπικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο:

Αναλυτικά:

 

Α΄ κατηγορία – 14η αγωνιστική

 

Σάββατο 12-01-2019 ΩΡΑ: 15.00

 

ΜΩΛΟΣ -ΑΤΑΛΑΝΤΗ

Διαιτητής:       ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:      ΚΑΛΥΒΑΣ -ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ

ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ–ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝ/ΝΟΥ

Διαιτητής:       ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:          ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ- ΦΑΡΜΑΚΗΣ

ΚΑΛΥΒΙΑ- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

Διαιτητής:          ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ – ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008

Διαιτητής:         ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:          ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ –ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Διαιτητής:        ΣΤΑΥΡΟΥ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ – ΣΚΑΡΛΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ 

Διαιτητής:       ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΧΑΝΗΣ

 

Β΄ κατηγορία – 11η αγωνιστική

 

Σάββατο 121-2019  (12.00)

ΦΡΑΝΤΖΗ –ΓΛΥΦΑ    

Διαιτητής:       ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ

Βοηθοί:      ΚΑΚΛΗ ΙΦ- ΓΡΕΣΣΟΣ

 

Σάββατο 121-2019  (15.00)

 

ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ –ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ    

Διαιτητής:       ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

Βοηθοί:          ΒΛΑΧΟΣ -ΚΟΛΟΒΟΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ -ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:       ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:         ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ -ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ –ΒΑΘΥΚΟΙΛΟ

Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α-ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ

 

Κυριακή 13-1-2019  (15.00)

ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΡΕΓΚΙΝΙ

Διαιτητής:       ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:      ΓΡΕΣΣΟΣ –ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ –ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ

Διαιτητής:       ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:          ΦΑΡΜΑΚΗΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ

ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ-ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ          ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής:       ΣΤΑΥΡΟΥ

Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΚΑΚΛΗ ΙΦ

ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ

Διαιτητής:       ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ -ΚΟΛΟΒΟΣ

ΓΑΡΔΙΚΙ-ΟΜΒΡΙΑΚΗ                        ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:       ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:         ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ-ΤΣΟΚΑΝΟΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-ΤΣΟΥΚΑ

Διαιτητής:       ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Βοηθοί:      ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΒΛΑΧΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  ΠΑΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ      ΓΗΠ ΕΑΚΦ   15.30

Διαιτητής:       ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:          ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α

ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ –ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ  ΛΑΜΙΑΣ                        ΓΗΠ ΚΑΣΤΡΙΟΥ

Διαιτητής:       ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ           ΓΗΠ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ

Διαιτητής:       ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

Βοηθοί:         ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΜΠΡΕΚΗΣ

 

 

Αφήστε μια απάντηση