Αυτοί είναι οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα

share on:

Από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας ανακοινώθηκαν οι ορισμοί των διαιτητών για τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου.

Αναλυτικά:

 

Α΄ κατηγορία Φθιώτιδας   –  18η αγωνιστική

Σάββατο 22-2-2020   (15.30)

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ-ΚΑΛΥΒΙΑ

Διαιτητής:       ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:          ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

ΜΩΛΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:       ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ  ΓΗΠ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

Διαιτητής:    ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΚΑΚΛΗ

ΣΤΥΛΙΔΑ- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

Διαιτητής:         ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:          ΚΑΛΥΒΑΣ-ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ

ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Διαιτητής:        ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ -ΑΥΓΕΡΗΣ

 

Κυριακή  23-2-2020  (15.30)

ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   ΩΡΑ 15.00

Διαιτητής:       ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:      ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛ

 

Β΄ κατηγορία Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

 Σάββατο 22-2-2020   (15.30)

 

ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ-ΚΑΛΑΠΟΔΙ

Διαιτητής:       ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί:      ΦΑΡΜΑΚΗΣ –ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ

ΑΤΑΛΑΝΤΗ ‘92 –ΚΟΜΝΗΝΟΣ         ΓΗΠ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

Διαιτητής:       ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ

Βοηθοί:          ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛ

ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΣΚΑΡΦΕΙΑ

Διαιτητής:       ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:          ΣΤΑΣΙΝΟΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ-ΕΧΙΝΑΙΟΙ

Διαιτητής:       ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:          ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ-ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

Κυριακή 23-2-2020   (15.30)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ- ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ

Διαιτητής:       ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

Βοηθοί:          ΑΔΑΜ -ΦΑΡΜΑΚΗΣ

ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ- ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ

Διαιτητής:       ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:          ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ -ΣΚΑΡΛΑΣ

ΡΕΓΚΙΝΙ-ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ  ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής:       ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Βοηθοί:          ΚΑΚΛΗ -ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ

Διαιτητής:       ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:          ΚΟΜΗΤΗΣ -ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Διαιτητής:       ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΟΙΖΟΣ

Βοηθοί:          ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ -ΚΕΠΠΑ

ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ

Διαιτητής:       ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:          ΒΛΑΧΟΣ – ΜΠΡΕΚΗΣ

ΤΣΟΥΚΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ  ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:          ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ -ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ-ΔΙΒΡΗ

Διαιτητής:       ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:          ΖΑΦΕΙΡΗΣ –ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ

ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΓΛΥΦΑ

Διαιτητής:       ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:          ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ -ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

 

Πρωτάθλημα Υποδομών  Φθιώτιδας 
Σάββατο 22-2-2020

 

ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ –ΦΡΑΝΤΖΗ Κ10-Κ12 Γ΄ΚΑΤ  ΓΗΠ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ   10.00

Διαιτητής:           ΚΟΛΟΒΟΣ

ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ –ΕΝΩΣΗ 2010 Γ΄ΚΑΤ   ΓΗΠ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ  10.30

Διαιτητής:           ΚΕΠΠΑ

 

Κυριακή  23-2-2020  

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΟΚΡΙΔΑΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ Κ12 – Γ΄ΚΑΤ  ΓΗΠ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ  10.00

Διαιτητής:           ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Κ10-Κ12-Γ ΄ΚΑΤ  10.30 ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

Διαιτητής:           ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

Αφήστε μια απάντηση