Αυτοί είναι οι διαιτητές των αγώνων που θα γίνουν στη Φθιώτιδα

share on:

Ορίστηκαν απόψε από την Επιτροπή Διαιτησίας (Πουγκακιώτης-Σωσώνης-Δουδούμης) της ΕΠΣ Φθιώτιδας οι διαιτητές για τα παιχνίδια των τοπικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν αυτό το Σαββατοκύριακο στη Φθιώτιδα.

Αναλυτικά:

 

Α΄ κατηγορία – 10η αγωνιστική

Σάββατο 14-12-2019   (15.00)

ΒΑΘΥΚΟΙΛΟ- ΚΑΛΥΒΙΑ            ΓΗΠ ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ

Διαιτητής:        ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:      ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ

ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

Διαιτητής:        ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί:          ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ- ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ –ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Διαιτητής:        ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ

ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ- ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008

Διαιτητής:   ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΧΑΝΗΣ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ -ΜΩΛΟΣ

Διαιτητής:          ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:          ΚΑΛΥΒΑΣ-ΔΟΣΚΟΡΗΣ

                           Κυριακή  15-12-2019 ΩΡΑ: 15.00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΤΥΛΙΔΑ        ΓΗΠ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ

Διαιτητής:         ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΑΥΓΕΡΗΣ

 

 

 

Β΄ κατηγορία  Φθιώτιδας

 

Σάββατο 14-12-2019  (15.00)

ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ –ΑΤΑΛΑΝΤΗ ‘92        

Διαιτητής:        ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ

Βοηθοί:      ΑΔΑΜ-ΚΑΚΛΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ-  ΓΛΥΦΑ

Διαιτητής:        ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:          ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ -ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

ΕΧΙΝΑΙΟΙ – ΔΙΒΡΗ

Διαιτητής:        ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ

Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Κυριακή 15-12-2019  (15.00)

ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ- ΣΚΑΡΦΕΙΑ       ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής:        ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

Βοηθοί:      ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ

ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ -ΚΑΛΑΠΟΔΙ

Διαιτητής:        ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:         ΑΔΑΜ-ΝΑΘΑΝΑΗΛ

ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:        ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣΚ – ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

Διαιτητής:        ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΚΑΚΛΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΡΕΓΚΙΝΙ

Διαιτητής:        ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ-ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ

Διαιτητής:        ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:      ΜΑΚΚΑΣ-ΚΕΠΠΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ-ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ

Διαιτητής:        ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:          ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΜΠΡΕΚΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΤΣΟΥΚΑ

Διαιτητής:        ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:         ΒΛΑΧΟΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ- ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ

Διαιτητής:        ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ- ΔΟΣΚΟΡΗΣ

ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

Διαιτητής:        ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΟΙΖΟΣ

Βοηθοί:         ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ- ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΗΡΑΚΛΕΙΑ- ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:        ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ- ΟΜΒΡΙΑΚΗ

Διαιτητής:        ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ

Βοηθοί:         ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ-ΚΟΡΔΗ

 

 

Πρωτάθλημα  Υποδομών  Φθιώτιδας 

Κυριακή 15-12-2019

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Κ10-Κ12 ΓΗΠ ΑΣΤΕΡΑ 10.00

Διαιτητής:        ΝΑΘΑΝΑΗΛ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008-ΦΡΑΝΤΖΗ Κ10-Κ12-Γ΄ΚΑΤ ΓΗΠ ΤΡΑΓΑΝΑΣ  10.30

Διαιτητής:        ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΙΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ Κ14    ΓΗΠ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ ΩΡΑ 10.00

Διαιτητής:        ΦΑΡΜΑΚΗΣ

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κ10-Κ12  ΓΗΠ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΩΡΑ 11.00

Διαιτητής:        ΜΑΚΚΑΣ

ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ-ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ  Κ10-Κ12 ΓΗΠ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ  ΩΡΑ 10.30

Διαιτητής:        ΔΡΟΣΙΝΗΣ

ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ-ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ Κ14 ΓΗΠ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΩΡΑ 11.30

Διαιτητής:        ΔΡΟΣΙΝΗΣ

 

Αφήστε μια απάντηση