Αυτοί είναι οι 12 αντίπαλοι του Οπούντιου Μαρτίνου στη Γ’ Εθνική

Η Επιτροπή Διοργανώσεων της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας ανακοίνωσε σήμερα τη συγκρότηση των 8 ομίλων του πρωταθλήματος Γ’ Εθνικής περιόδου 2017-2018.

Ο εκπρόσωπος της Φθιώτιδας στην κατηγορία, Οπούντιος Μαρτίνου, τοποθετήθηκε στον 4ο όμιλο, έναν  ιδιαίτερα δυνατό όμιλο, με 13 ομάδες, όπου θα βρει αντιμέτωπες τις ομάδες της Στερεάς Ελλάδας και της Θεσσαλίας.

Η κλήρωση του αγωνιστικού προγράμματος θα γίνει τη Δευτέρα 18 Σεπτέμβρη, στις 12 το μεσημέρι στα γραφεία της ΕΠΟ στο Πάρκο Γουδή.

Να δούμε τον καταρτισμό των ομίλων:

1ος  όμιλος
Έβρου Διδυμότειχο
Θράκης Δόξα Προσκυνητών
» Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
Ξάνθης Ορφεας Ξάνθης
» Άρης Αβάτου
Καβάλας Νέστος Χρυσούπολης
» Καβάλα
» Αετός Ορφανού
Δράμας Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Σερρών Απόλλων Παραλιμνίου
» Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
» Ελπίδα Σκουτάρεως
2ος   όμιλος
Μακεδονίας Μακεδονικός
» Καμπανιακός
» Λαγκαδάς
» Α.Ο. Καρδίας
» Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου
Χαλκιδικής Άρης Παλαιοχωρίου
Πέλλας Αλμωπός Αριδαίας
» Εδεσσαϊκός
Ημαθίας Νάουσα
» Φίλιππος Αλεξάνδρειας
» Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
Κιλκίς Κιλκισιακός
Πιερίας Πιερικός
» Ποσειδώνας Ν. Πόρων
3ος   όμιλος
Κέρκυρας Λευκίμμη
Θεσπρωτίας Θεσπρωτός Ηγουμενίτσας
» Αστέρας Παραποτάμου
Πρέβεζας/Λευκάδας Εθνικός Φιλιππιάδας
» Τηλυκράτης Λευκάδας
» Πανλευκάδιος
Άρτας Σκουφάς Κομποτίου
Ηπείρου Δόξα Κρανούλας
Αιτωλοακαρνανίας Παναμβρακικός Αμφιλοχίας
Κοζάνης Μακεδονικός Φούφα
» Α.Ε.Π. Καραγιαννίων
Καστοριάς Καστοριά
Φλώρινας Ερμής Αμυνταίου
4ος   όμιλος
Λάρισας Αχιλλέας Φαρσάλων
Τρικάλων Διγενής Νεοχωρίου
Καρδίτσας Σέλλανα Καρδίτσας
Μαγνησίας Ρήγας Φεραίος
» Ολυμπιακός Βόλου
» Νίκη Βόλου
» Αλμυρός
» Βόλος
Ευρυτανίας Βελούχι  Καρπενησίου
Φθιώτιδας Οπούντιος Μαρτίνου 
Φωκίδας Αστέρας Ιτέας
Βοιωτίας Θήβα
» Αμβρυσσέας  Διστόμου
5ος   όμιλος
Λακωνίας Αστέρας Βλαχιώτη
Κεφαλληνίας/Ιθάκης Παλληξουριακός
Ζακύνθου Ζακυνθιακός
Μεσσηνίας Τσικλητήρας Πύλου
» Καλαμάτα
Ηλείας Αστέρας Αμαλιάδας
» Π.Α.Ο. Βάρδας
» Πανηλειακός
Αχαΐας Αχαϊκή
» Διαγόρας Βραχνέϊκων
Αρκαδίας Παναρκαδικός
» Λεωνίδιο
6ος   όμιλος
Πειραιά Ιωνικός
» Εθνικός Πειραιά
» Προοδευτική
» Κερατσίνι
Κορινθίας Λουτράκι
» Ζευγολατιό
» Πέλοπας Κιάτου
Δωδεκανήσου Ρόδος
» Ιάλυσος
» Διαγόρας Ρόδου
Δυτικής Αττικής Ασπρόπυργος
7ος   όμιλος
Αργολίδας Παναργειακός
» Ερμιονίδα
» Ερμής Κιβερίου
Κυκλάδων Πανθηραϊκός
Ανατ. Αττικής Τρίγλια Ραφήνας
» Θύελλα Ραφήνας
» Αήττητος Σπάτων
Λέσβου Αιολικός
» Διαγόρας Αγ. Παρασκευής
Εύβοιας Χαλκίδα
» Ταμυναϊκός Αλιβερίου
8ος   όμιλος
Αθήνας Ηλυσιακός
» Κηφισιά
» Άγ. Ιερόθεος
» Φωστήρας
» Αιγάλεω
Ηρακλείου Ατσαλένιος
» Ηρόδοτος
Ρεθύμνου Ερμής Ζωνιανών
» Μυλοπόταμος
Λασιθίου Ιεράπετρα
Χανίων Παλαιοχώρα

Αφήστε μια απάντηση