Αυτοί «σφυρίζουν» το Σαββατοκύριακο στη Φθιώτιδα

share on:

Ορίστηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας οι διαιτητές για τα παιχνίδια των τοπικών πρωταθλημάτων του Σαββατοκύριακου.

Αναλυτικά:

 

Α΄ Φθιώτιδας – 9η αγωνιστική
Σάββατο 7-12-2019  (15.00)

ΚΑΛΥΒΙΑ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ         ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητής:        ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:      ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ- ΑΥΓΕΡΗΣ

ΒΑΘΥΚΟΙΛΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ        ΓΗΠ ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ

Διαιτητής:        ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί:          ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ -ΣΚΑΡΛΑΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

Διαιτητής:        ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:         ΔΟΣΚΟΡΗΣ- ΚΟΛΟΒΟΣ

ΣΤΥΛΙΔΑ –ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

Διαιτητής:    ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΚΑΚΛΗ ΙΦ

ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ

Διαιτητής:          ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:          ΚΑΛΥΒΑΣ-ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 –ΜΩΛΟΣ          ΓΗΠ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

Διαιτητής:         ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

 

 

Β΄ κατηγορία Φθιώτιδας 

Σάββατο 7-12-2019  (15.00)

ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ

Διαιτητής:        ΓΡΕΣΣΟΣ

Βοηθοί:       ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ – ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Κυριακή 8-12-2019  (15.00)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ   12.00

Διαιτητής:        ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:          ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ- ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

ΤΣΟΥΚΑ –ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ        ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ   12.00

Διαιτητής:        ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:      ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΒΛΑΧΟΣ

ΡΕΓΚΙΝΙ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ  ‘92           ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ    11.00

Διαιτητής:        ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί:         ΧΑΝΗΣ – ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

ΚΑΛΑΠΟΔΙ –ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ 

Διαιτητής:        ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠ

Βοηθοί:         ΝΑΘΑΝΑΗΛ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ

Διαιτητής:        ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:         ΜΑΚΚΑΣ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ

ΣΚΑΡΦΕΙΑ-ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ

Διαιτητής:        ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:    ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ-ΚΟΡΔΗ

ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ -ΚΗΦΙΣΣΟΣ   Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ

Διαιτητής:        ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί:      ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΜΠΡΕΚΗΣ

ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ       ΓΗΠ ΚΑΣΤΡΙΟΥ

Διαιτητής:        ΣΚΟΥΡΑΣ

Βοηθοί:          ΣΚΑΡΛΑΣ-ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ. ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ

Διαιτητής:        ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ – ΚΕΠΠΑ

ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ

Διαιτητής:        ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΚΛΗ -ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

 

ΠρωτάθλημαΥποδομών  
Σάββατο 7-12-2019   (10.00)

 

ΑΚΑΔ ΛΑΜΙΑΣ-ΦΡΑΝΤΖΗ (Κ10-Κ12  10.00 –Γ΄ΚΑΤ  11.00) ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:        ΤΣΙΑΒΟΣ

ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΑΚΑΔ ΛΟΚΡΙΔ(Κ12  10.00–Γ ΚΑΤ  11.00) ΓΗΠ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:        ΦΑΡΜΑΚΗΣ

ΕΝΩΣΗ –ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ (Κ12  10.00)  ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Διαιτητής:        ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΝΩΣΗ –ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ  ( Γ΄ΚΑΤ  11.00)  ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Διαιτητής:        ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ-ΦΡΑΝΤΖΗ (Κ14  16.00) ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:        ΤΣΙΑΒΟΣ

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ –ΑΝΘΗΛΗ (Κ12  17.30) ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:        ΤΣΙΑΒΟΣ

ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΚΑΛΥΒΙΑ (Κ10-Κ12) 11.00 ΓΗΠ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ

Διαιτητής:        ΔΡΟΣΙΝΗΣ

ΜΑΛΙΑΚΟΣ-ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ(Κ12  10.00) ΓΗΠ ΣΤΥΛΙΔΑΣ

Διαιτητής:        ΚΕΠΠΑ

ΣΤΥΛΙΣ-ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ (Κ14  11.000 ΓΗΠ ΣΤΥΛΙΔΑΣ

Διαιτητής:        ΚΕΠΠΑ

 

Κυριακή  8-12-2019  (10.00)

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΑΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Κ12-Κ14  10.00 ΓΗΠ ΑΣΤΕΡΑ

Διαιτητής:        ΝΑΘΑΝΑΗΛ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Κ14  10.00) ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητής:        ΜΑΚΚΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ (Γ ΚΑΤ  12.00) ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητής:        ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

ΔΙΟΝΥΣΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ (Κ10-Κ12-Κ14  10.00) ΓΗΠ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

Διαιτητής:        ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ-ΕΝΩΣΗ (Κ14  11.00) ΓΗΠ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ

Διαιτητής:        ΔΡΟΣΙΝΗΣ

ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (Κ10-Κ12) 10.00 ΓΗΠ ΜΕΞΙΑΤΩΝ

Διαιτητής:        ΓΡΕΣΣΟΣ

ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ(Κ14 11.00) ΓΗΠ ΜΕΞΙΑΤΩΝ

Διαιτητής:        ΓΡΕΣΣΟΣ

Αφήστε μια απάντηση