Αυτοί «σφυρίζουν» το Σαββατοκύριακο στα γήπεδα της Φθιώτιδας

share on:

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας ανακοίνωσε πριν από λίγο τους διαιτητές για τα παιχνίδια των τοπικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν αυτό το Σαββατοκύριακο.

Αναλυτικά:

 

Α΄ κατηγορία Φθιώτιδας  –  6η αγωνιστική

Σάββατο 16-11-2019   (15.00)

ΜΩΛΟΣ – ΒΑΘΥΚΟΙΛΟ

Διαιτητής:        ΣΚΟΥΡΑΣ

Βοηθοί:      ΣΤΑΜΑΤΗΣ -ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 –ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ      ΓΗΠ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

Διαιτητής:        ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:          ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ -ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:        ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΛΥΒΑΣ -ΚΟΜΗΤΗΣ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ –ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

Διαιτητής:    ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ -ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΚΑΛΥΒΙΑ

Διαιτητής:          ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ

Βοηθοί:          ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ -ΒΛΑΧΟΣ

ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

Διαιτητής:         ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ -ΧΑΝΗΣ

 

Β΄ κατηγορία Φθιώτιδας 

 

Σάββατο 1611-2019

ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ-ΚΑΛΑΠΟΔΙ

Διαιτητής:        ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ

Βοηθοί:      ΣΚΑΡΛΑΣ -ΚΑΚΛΗ

ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ-ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ   

Διαιτητής:        ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:          ΣΤΑΣΙΝΟΣ – ΚΟΛΟΒΟΣ

ΑΤΑΛΑΝΤΗ ’92 – ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ       

Διαιτητής:        ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ- ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Κυριακή 17-11-2019   (15.00)

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΚΟΜΝΗΝΟΣ

Διαιτητής:        ΣΚΟΥΡΑΣ

Βοηθοί:      ΦΑΡΜΑΚΗΣ-ΑΔΑΜ

ΡΕΓΚΙΝΙ – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ        ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής:        ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΑΥΓΕΡΗΣ ΑΘ -ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ –ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ   

Διαιτητής:        ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ- ΖΑΦΕΙΡΗΣ

ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ

Διαιτητής:        ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί:         ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΟΙΖΟΣ- ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

Διαιτητής:        ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ

Βοηθοί:         ΒΛΑΧΟΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ –ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ

Διαιτητής:        ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:      ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ

Διαιτητής:        ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:          ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ-ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

ΤΣΟΥΚΑ –ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ                ΓΗΠ  «ΛΕΩΝ. ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ»

Διαιτητής:        ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:         ΜΑΚΚΑΣ -ΚΕΠΠΑ

ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ- ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ

Διαιτητής:        ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ-ΝΑΘΑΝΑΗΛ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ – ΕΧΙΝΑΙΟΙ

Διαιτητής:        ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ- ΚΟΛΟΒΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΑ –ΔΙΒΡΗ 

Διαιτητής:        ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

ΟΜΒΡΙΑΚΗ- ΓΛΥΦΑ

Διαιτητής:        ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΚΛΗ-ΜΠΡΕΚΗΣ

 

Πρωτάθλημα υποδομών Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 

Σάββατο 16-11-2019

 

ΑΚΑΔ ΛΟΚΡΙΔΑΣ –ΑΚΑΔ  ΛΑΜΙΑΣ (Κ12-Γ΄ΚΑΤ) ΓΗΠ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ  10.00

Διαιτητής:        ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

ΕΝΩΣΗ 2010- ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002 (Κ14)   ΓΗΠ «ΛΕΩΝ. ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ»  10.00

Διαιτητής:        ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΝΩΣΗ 2010-ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Κ10-Κ12-Γ΄) ΓΗΠ «ΛΕΩΝ. ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ» 12.00

Διαιτητής:        ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

ΚΑΛΥΒΙΑ –ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002 (Κ10-Κ12) ΓΗΠ ΕΠΣΦ 10.30

Διαιτητής:        ΚΟΛΟΒΟΣ

 

Κυριακή  17-11-2019

 

ΑΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓ. ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ (Κ10-Κ12-Γ΄ΚΑΤ) ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ 10.00

Διαιτητής:        ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ (Κ10-Κ12) ΓΗΠ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ   10.00

Διαιτητής:        ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΟΙΖΟΣ

ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΝΙΚΗΦ.ΟΥΡΑΝΟΣ (Κ14) ΓΗΠ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ  11.00

Διαιτητής:        ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΟΙΖΟΣ

Αγώνας:   ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΙΑΚΟΣ (Κ12) ΓΗΠ  ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ   12.30

Διαιτητής:        ΜΑΚΚΑΣ

Αγώνας:   ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ-ΣΤΥΛΙΣ (Κ14) ΓΗΠ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ   13.30

Διαιτητής:        ΝΑΘΑΝΑΗΛ

Αγώνας:   ΦΡΑΝΤΖΗ-ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ (Κ14) ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ   10.00

Διαιτητής:        ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Αγώνας:   ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ –ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ (Κ12)  ΓΗΠ «Ν. ΣΑΦΑΚΑΣ»  10.00

Διαιτητής:        ΚΕΠΠΑ

ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ  ΓΗΠ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ (Κ10-Κ12-Γ΄ΚΑΤ)  10.00

Διαιτητής:        ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας:   ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ(Κ14) ΓΗΠ  ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ  11.00

Διαιτητής:        ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Κ10-Κ12-Κ14) ΓΗΠ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  10.00

Διαιτητής:        ΣΤΑΣΙΝΟΣ

 

Αφήστε μια απάντηση