Εντός παίζουν αύριο Έσπερος Λαμίας και Λοκρός Αταλάντης

share on:

Με τα παιχνίδια της 13ης αγωνιστικής συνεχίζεται αύριο Κυριακή το πρωτάθλημα μπάσκετ της Β’  Εθνικής και στους δύο ομίλους.

Στο νότο ο Λοκρός υποδέχεται στην Αταλάντη τον Εθνικό, ενώ στο βορρά ο Έσπερος Λαμίας υποδέχεται στο Χαλκιοπούλειο την Χαλκιδική.

Να δούμε το πλήρες πρόγραμμα και τους διαιτητές των αναμετρήσεων:

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 5 Γενάρη

Στ. Βενέτης 18.00 Αιγάλεω-Πανερυθραϊκός

Μπίκας-Τσάτσης-Χριστοδουλάκης (Μπεσκάκη)

Εσπέρου 17.00 Έσπερος-Δούκας

Γρίβα-Ορφανός Ιορδ.-Κούλης Χ. (Ζερβούδης)

Ζ.Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-Πρωτέας Β.

Στρέμπας-Αργυρούδης-Γεράνιος (Κουλούρης)

Δύο Αοράκια (Κ.Θ.) 17.00 ΟΦΗ-Μανδραϊκός

Καρπάνος-Τσακαλογιάννης-Κανελλόπουλος (Μαγγανάς)

Αταλάντης 17.00 Λοκρός-Εθνικός

Κατραχούρας-Φάκαρος-Καρακωνσταντόπουλος (Χριστοδούλου)

Π.Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-ΝΕ

Μεγαρίδος Καλογερόπουλος Φ.-Ορφανός Εμμ.-Τζίμης (Λιμνιάτης)

Νέας Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-ΚΑΟ Μελισσίων

Φασόλης-Σκαλτζής-Παπαδόπουλος Χρ. (Σταματόπουλος)

Παπάγου 17.00 Παπάγου-Μαρούσι

Σκούτας-Μπούκας-Κοτσώνης (Φαλούκας)

Πέμπτη 9/1

Γ. Γεννηματάς 18.45 Πρωτέας Β.-Παπάγου

Ραχιώτης-Αποστολίδης (Καλογερόπουλος Φ.)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  (ΝΟΤΟΣ)

Β. Ν Η. ΠΟΝ ΤΟΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ 21 9 3 980 -865
ΜΑΡΟΥΣΙ 21 9 3 959 -886
ΠΕΝΤΕΛΗ 20 8 4 854 -823
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 20 8 4 967 -935
ΜΕΓΑΡΙΔΑ 19 7 5 940 -875
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ 19 7 5 908 -899
ΑΙΓΑΛΕΩ 19 7 5 916 -933
ΕΘΝΙΚΟΣ 19 7 5 928 -896
ΕΛΕΥΣΙΝΑ 19 7 5 882 -894
ΠΑΠΑΓΟΥ 18 7 4 867 -841
ΟΦΗ 17 5 7 855 -853
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 16 5 6 809 -801
ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 16 4 8 921 -964
ΜΕΛΙΣΣΙΑ 14 2 10 813 -844
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. 14 2 10 770 -925
ΔΟΥΚΑΣ 13 1 11 804 -939

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 5 Γενάρη

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Στρατώνι

Ευφραιμίδης-Μελανίδης Μ.-Χατζημπαλίδης (Δέλλας)

Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Μαχητές

Λόρτος-Αφραφιώτης Ιωάν.-ΚοΪμτζόγλου (Τζιοπάνος)

Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα-Πρωτέας Γρεβενών

Τζιοπάνος Ν.-Γραικός-Αναστασιάδης (Βαρνάς)

Κομοτηνής 17.00 Κομοτηνή-ΠΑΣ Γιάννινα

Πουρσανίδης Κ.-Λουλουδιάδης-Αγραφιώτης Γρ. (Γκουρτζελίδης)

Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Ευρώπη Πευκοχωρίου

Σιμητόπουλος-Φουντζήλας-Κουκουλεκίδης (Στουπίδης)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Πολύγυρος

Ξέρας-Μαραμής-Καρακώστας (Σταμάτης)

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Αίας Ευόσμου

Θεοδώρου-Τσιρτσιμάλης-Δέλλας (Γκούμας)

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-ΧΑΝΘ

Καλογερόπουλος Λ.-Φακίτσας-Κοντογιάννης (Ιωακειμίδης)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  (ΒΟΡΡΑΣ)

 

Β. Ν. Η. ΠΟΝ ΤΟΙ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 23 11 1 920 -753
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 21 9 3 895 -834
ΚΑΒΑΛΑ 21 9 3 879 -800
ΕΥΚΑΡΠΙΑ 20 8 4 894 -859
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 19 7 5 888 -838
ΦΑΡΣΑΛΑ 19 7 5 870 -860
ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ 18 6 6 881 -876
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ 18 6 6 843 -819
ΓΕΦΥΡΑ 17 5 7 890 -833
ΣΤΡΑΤΩΝΙ 17 5 7 850 -883
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 17 5 7 845 -835
ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 17 5 7 890 -918
ΚΟΜΟΤΗΝΗ 17 5 7 898 -923
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 16 4 8 897 -979
ΧΑΝΘ 16 4 8 845 -855
ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ 11 0 12 660 -980

 

Αφήστε μια απάντηση