Με τον Αχιλλέα Φαρσάλων στο Μαρτίνο ξεκινάει ο Οπούντιος

share on:

Πραγματοποιήθηκε πριν από λίγο η κλήρωση των αγώνων του πρωταθλήματος Γ’  Εθνικής, το οποίο θα ξεκινήσει την 1η  Οκτώβρη.

Στον 4ο όμιλο ο εκπρόσωπος της Φθιώτιδας Οπούντιος Μαρτίνου θα ξεκινήσει τον μαραθώνιο από την έδρα του όπου θα υποδεχτεί τον Αχιλλέα Φαρσάλων, ενώ βάσει του προγράμματος, την τελευταία αγωνιστική θα κάνει το ρεπό του.

Τη 2η αγωνιστική θα ταξιδέψει στον Αλμυρό και στη συνέχεια θα υποδεχτεί τη Θήβα. Η πρωταθλήτρια του ομίλου θα συμμετάσχει στα μπαράζ ανόδου στη Β’  Εθνική, ενώ θα υποβιβαστούν στα τοπικά των ΕΠΣ οι τελευταίες 6 ομάδες.

Να δούμε το πλήρες πρόγραμμα του 4ου ομίλου που ενδιαφέρει την περιοχή μας:

 

1η  αγωνιστική  14η

Οπούντιος Μαρτίνου –Αχιλλέας Φαρσάλων

Θήβα –Σέλλανα Καρδίτσας

Βελούχι Καρπενησίου – Ολυμπιακός Βόλου

Νίκη Βόλου – Ρήγας Φεραίος

Διγενής Νεοχωρίου – Αμβρυσσέας Διστόμου

Βόλος – Αστέρας Ιτέας

***  Ρεπό: Αλμυρός

 

2η  αγωνιστική  15η

Αλμυρός–Οπούντιος Μαρτίνου

Αχιλλέας Φαρσάλων –Θήβα

Σέλλανα Καρδίτσας–Νίκη Βόλου

Ολυμπιακός Βόλου – Διγενής Νεοχωρίου

Ρήγας Φεραίος – Βόλος

Αμβρυσσέας Διστόμου –Αστέρας Ιτέας

***  Ρεπό:  Βελούχι Καρπενησίου

3η  αγωνιστική  16η

Οπούντιος Μαρτίνου –Θήβα

Βελούχι Καρπενησίου –Αλμυρός

Νίκη Βόλου –Αχιλλέας Φαρσάλων

Βόλος – Σέλλανα Καρδίτσας

Αστέρας Ιτέας –Ολυμπιακός Βόλου

Αμβρυσσέας Διστόμου –Ρήγας Φεραίος

***  Ρεπό: Διγενής Νεοχωρίου

4η  αγωνιστική  17η

 Βελούχι Καρπενησίου –Οπούντιος Μαρτίνου

Θήβα –Νίκη Βόλου

Αλμυρός –Διγενής Νεοχωρίου

Αχιλλέας Φαρσάλων – Βόλος

Σέλλανα Καρδίτσας–Αμβρυσσέας Διστόμου

Ολυμπιακός Βόλου –Ρήγας Φεραίος

***  Ρεπό: Αστέρας Ιτέας

5η  αγωνιστική  18η

Οπούντιος Μαρτίνου –Νίκη Βόλου

Διγενής Νεοχωρίου – Βελούχι Καρπενησίου

Βόλος –Θήβα

Αστέρας Ιτέας – Αλμυρός

Αμβρυσσέας Διστόμου–Αχιλλέας Φαρσάλων

Ολυμπιακός Βόλου –Σέλλανα Καρδίτσας

***  Ρεπό: Ρήγας Φεραίος

6η  αγωνιστική  19η

Διγενής Νεοχωρίου –Οπούντιος Μαρτίνου

Νίκη Βόλου –Βόλος

Βελούχι Καρπενησίου –Αστέρας Ιτέας

Θήβα –Αμβρυσσέας Διστόμου

Αλμυρός –Ρήγας Φεραίος

Αχιλλέας Φαρσάλων –Ολυμπιακός Βόλου

***  Ρεπό: Σέλλανα Καρδίτσας

7η  αγωνιστική  20η

Οπούντιος Μαρτίνου – Βόλος

Αστέρας Ιτέας –Διγενής Νεοχωρίου

Αμβρυσσέας Διστόμου–Νίκη Βόλου

Ρήγας Φεραίος – Βελούχι Καρπενησίου

Ολυμπιακός Βόλου –Θήβα

Σέλλανα Καρδίτσας–Αλμυρός

***  Ρεπό: Αχιλλέας Φαρσάλων

8η  αγωνιστική  21η

Αστέρας Ιτέας –Οπούντιος Μαρτίνου

Βόλος –Αμβρυσσέας Διστόμου

Διγενής Νεοχωρίου –Ρήγας Φεραίος

Νίκη Βόλου –Ολυμπιακός Βόλου

Βελούχι Καρπενησίου – Σέλλανα Καρδίτσας

Αλμυρός –Αχιλλέας Φαρσάλων

***  Ρεπό: Θήβα

9η  αγωνιστική  22η

Οπούντιος Μαρτίνου –Αμβρυσσέας Διστόμου

Ρήγας Φεραίος –Αστέρας Ιτέας

Ολυμπιακός Βόλου – Βόλος

Σέλλανα Καρδίτσας –Διγενής Νεοχωρίου

Αχιλλέας Φαρσάλων – Βελούχι Καρπενησίου

Θήβα– Αλμυρός

***  Ρεπό: Νίκη Βόλου

10η  αγωνιστική  23η

Ρήγας Φεραίος –Οπούντιος Μαρτίνου

Αμβρυσσέας Διστόμου –Ολυμπιακός Βόλου

Αστέρας Ιτέας – Σέλλανα Καρδίτσας

Διγενής Νεοχωρίου–Αχιλλέας Φαρσάλων

Νίκη Βόλου –Αλμυρός

Βελούχι Καρπενησίου –Θήβα

***  Ρεπό: Βόλος

11η  αγωνιστική  24η

Οπούντιος Μαρτίνου – Ολυμπιακός Βόλου

Σέλλανα Καρδίτσας – Ρήγας Φεραίος

Αχιλλέας Φαρσάλων –Αστέρας Ιτέας

Αλμυρός  – Βόλος

Θήβα – Διγενής Νεοχωρίου

Νίκη Βόλου – Βελούχι Καρπενησίου

***  Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου

12η  αγωνιστική  25η

Σέλλανα Καρδίτσας – Οπούντιος Μαρτίνου

Ρήγας Φεραίος– Αχιλλέας Φαρσάλων

Αμβρυσσέας Διστόμου – Αλμυρός

Αστέρας Ιτέας –Θήβα

Βόλος– Βελούχι Καρπενησίου

Διγενής Νεοχωρίου –Νίκη Βόλου

***  Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

13η  αγωνιστική  26η

Αχιλλέας Φαρσάλων–Σέλλανα Καρδίτσας

Αλμυρός– Ολυμπιακός Βόλου

Θήβα – Ρήγας Φεραίος

Βελούχι Καρπενησίου– Αμβρυσσέας Διστόμου

Νίκη Βόλου – Αστέρας Ιτέας

Βόλος – Διγενής Νεοχωρίου

***  Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου

Αφήστε μια απάντηση