Ξηρομερίτης, Τσιάβος στα Λοκρικά ντέρμπι

share on:

Ορίστηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας ΕΠΣ Φθιώτιδας, οι διαιτητές για τα παιχνίδια των τοπικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο.

Αναλυτικά:

 

Α΄ Φθιώτιδας – 7η αγωνιστική

Σάββατο 23-11-2019  (15.00)

ΚΑΛΥΒΙΑ –ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ       ΓΗΠ. ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητής:        ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:      ΚΑΛΥΒΑΣ -ΚΟΜΗΤΗΣ

ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ- ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

Διαιτητής:        ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί:         ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ -ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

ΒΑΘΥΚΟΙΛΟ- ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ       ΓΗΠ. ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ

Διαιτητής:   ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ- ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008

Διαιτητής:          ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:          ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

ΣΤΥΛΙΔΑ-ΜΩΛΟΣ

Διαιτητής:         ΣΤΑΥΡΟΥ

Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ

 

Κυριακή 24-11-2019 ΩΡΑ: 15.00

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ     ΓΗΠ. «ΑΛ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ»

Διαιτητής:        ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:          ΚΟΜΗΤΗΣ-ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

 

Β΄ κατηγορία Φθιώτιδας 

 

Σάββατο 2311-2019  (15.00)

ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ –ΑΤΑΛΑΝΤΗ  ‘92

Διαιτητής:        ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:      ΚΑΚΛΗ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ

Διαιτητής:        ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:          ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΣΤΑΣΙΝΟΣ

 

Κυριακή 24-11-2019  (15.00)

ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ

Διαιτητής:        ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί:      ΦΑΡΜΑΚΗΣ-ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

ΚΟΜΝΗΝΟΣ- ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ

Διαιτητής:        ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:         ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΟΙΖΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ- ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ     ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής:        ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΚΑΚΛΗΣ Ν

ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Διαιτητής:        ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

ΣΚΑΡΦΕΙΑ-ΡΕΓΚΙΝΙ

Διαιτητής:        ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:         ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Διαιτητής:        ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:      ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

Διαιτητής:        ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί:          ΒΛΑΧΟΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ –ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:        ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ    ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:        ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠ

Βοηθοί:         ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΥΓΕΡΗΣ

ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ- ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:        ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΚΛΗ-ΜΠΡΕΚΗΣ

ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ    ΓΗΠ ΕΚΚΑΡΑΣ

Διαιτητής:        ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

Βοηθοί:         ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ-ΚΕΠΠΑ

ΑΕΝΑ –ΓΛΥΦΑ      ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ

Διαιτητής:        ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ-ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ

ΔΙΒΡΗ –ΟΜΒΡΙΑΚΗ      ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητής:   ΣΤΑΥΡΟΥ

Βοηθοί:         ΣΤΑΣΙΝΟΣ – ΜΑΚΚΑΣ

 

Τουρνουά  υποδομών

Σάββατο 23-11-2019

 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΟΚΡΙΔΑΣ- ΦΡΑΝΤΖΗ (Κ12 ΩΡΑ 10.00-Γ΄ΚΑΤ  11.00)   ΓΗΠ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

Διαιτητής:        ΦΑΡΜΑΚΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Κ10 10.00-Κ12 11.00)   ΓΗΠ ΑΣΤΕΡΑ

Διαιτητής:        ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Γ΄ΚΑΤ  11.00   ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητής:        ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΟΙΖΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ ΦΘ/ΔΑΣ- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ(Κ12  10.00  ΓΗΠ «ΛΕΩΝ. ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ»

Διαιτητής:        ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ ΦΘ/ΔΑΣ- ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ (Γ΄ΚΑΤ  11.00 ΓΗΠ «ΛΕΩΝ. ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ»

Διαιτητής:        ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ-ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ (Κ14  12.00 ΓΗΠ ΜΕΞΙΑΤΩΝ

Διαιτητής:        ΚΕΠΠΑ

ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ-ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ(Κ10-Κ12)   10.30 ΓΗΠ ΜΕΞΙΑΤΩΝ

Διαιτητής:        ΚΕΠΠΑ -ΝΑΘΑΝΑΗΛ

 

Κυριακή  24-11-2019

 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ –ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 (Κ10-Κ12-Γ΄ΚΑΤ) ΓΗΠ «ΑΛ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ»   10.00

Διαιτητής:        ΜΑΚΚΑΣ

ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ-ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ (Κ12)  09.30  ΓΗΠ ΕΑΚΦ

Διαιτητής:        ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ-ΦΡΑΝΤΖΗ (Κ14)  10.30   ΓΗΠ ΕΑΚΦ

Διαιτητής:        ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ (Κ10-Κ12)   10.00 ΓΗΠ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Διαιτητής:        ΚΟΛΟΒΟΣ

ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ –ΕΝΩΣΗ 2010 (Κ14)  11.00 ΓΗΠ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Διαιτητής:        ΚΟΛΟΒΟΣ

ΜΑΛΙΑΚΟΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ –ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ (Κ12)  10.00 ΓΗΠ ΣΤΥΛΙΔΑΣ

Διαιτητής:        ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

ΜΑΛΙΑΚΟΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ–ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ (Κ14) 11.00 ΓΗΠ ΣΤΥΛΙΔΑΣ

Διαιτητής:        ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

 

Αφήστε μια απάντηση