Οι διαιτητικές τριάδες του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα

share on:

Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας οι διαιτητές για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων που θα γίνουν το Σαββατοκύριακο.

Να υπογραμμίσουμε ότι οι αγώνες της Κυριακής θα ξεκινήσουν στις 15.00 λόγω αλλαγής της ώρας.

Αναλυτικά:

Α΄ κατηγορία  Φθιώτιδας   –   5η αγωνιστική
Σάββατο 24-10-2020/ ΩΡΑ: 16.00

ΚΑΛΥΒΙΑ – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ (Γηπ. Φραντζή)

Διαιτητής:                                                         ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:                                                     ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Γηπ. Σταυρού)

Διαιτητής:                                              ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:                                                     ΚΑΛΥΒΑΣ – ΣΚΑΡΛΑΣ

 ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 (Γηπ. Ευρυτάνων)

Διαιτητής:                                                   ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:                                                  ΓΑΚΟΣ- ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ

 ΒΑΘΥΚΟΙΛΟ – ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (Γηπ. Στυλιδας)

Διαιτητής:                                                  ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:                                               ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ – ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ (Γηπ. Λιβανατών)

Διαιτητής:                                                          ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:                                                 ΔΟΣΚΟΡΗΣ – ΦΑΡΜΑΚΗΣ

 ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ (Γηπ. Ηράκλειας)

Διαιτητής:                                                      ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί:                                             ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ.- ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ- ΡΕΓΚΙΝΙ (Γηπ. Λάρυμνας)

Διαιτητής:                                                        ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:                                            ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ – ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ

 

 

Β΄ κατηγορία  –  5η αγωνιστική

Σάββατο 24-10-2020  / ΩΡΑ: 16.00

 

 ΑΤΑΛΑΝΤΗ ’92 – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ (Γηπ. Αταλάντης)

Διαιτητής:                                                        ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί:                                              ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Λ. – ΜΑΚΚΑΣ

ΑΝ/ΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ (Γηπ. Σπερχειάδας)

Διαιτητής:                                                   ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:                                          ΝΑΘΑΝΑΗΛ – ΚΕΠΠΑ

ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ

ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΓΑΡΔΙΚΙ            (Γηπ. Ραχών)

ΚΟΛΟΒΟΣ

ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ-ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ

 

 Κυριακή 25-10-2020/ ΩΡΑ: 15.00

 ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ –  ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ  (Γηπ. Αμφίκλειας)

Διαιτητής:                                                      ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:                                                 ΦΑΡΜΑΚΗΣ – ΚΑΨΙΩΤΗΣ

ΚΟΜΝΗΝΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ (Γηπ. Κόμνηνας)

Διαιτητής:                                                        ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:                                                  ΜΑΚΚΑΣ – ΚΕΠΠΑ

ΜΩΛΟΣ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ  (Γηπ. Μώλου)

Διαιτητής:                                                        ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί:                                             ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι. – ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΣΚΑΡΦΕΙΑ  (Γηπ. Καινουρίου)

Διαιτητής:                                                     ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

Βοηθοί:                                             ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ – ΜΑΝΙΚΑΣ

ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ (Γηπ. Καλαποδίου)

Διαιτητής:                                                   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠ.

Βοηθοί:                                             ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ

 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ – ΤΣΟΥΚΑ (Γηπ. Κομποτάδων)

Διαιτητής:                                                 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Λ.

Βοηθοί:                                                  ΓΑΚΟΣ – ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ  – ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ (Γηπ. Παλ. Γιαννιτσούς)

Διαιτητής:                                                  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ.

Βοηθοί:                                                     ΤΡΟΥΜΠΟΥΛΟΣ – ΜΟΚΙΑΣ

ΕΝΩΣΗ 2010 – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ (Γηπ. Μακρακώμης)

Διαιτητής:                                                            ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί:                                                    ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ – ΧΙΝΤΑΣ

 ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΝ/ΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ (Γηπ. Μεξιατών)

Διαιτητής:                                                       ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:                                               ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ – ΜΟΣΧΟΣ

ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 2011 – ΔΙΒΡΗ (Γηπ.Μοσχοχωρίου)

Διαιτητής:                                                   ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:                                                ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ. – ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

 ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ (Γηπ. Ανθήλης)

Διαιτητής                                                               ΑΝΑΒΟΛΗ

 

Αφήστε μια απάντηση