Οι σταυροί όλων των υποψηφίων στον Δήμο Αμφίκλειας-Ελάτειας

share on:

Ολοκληρώθηκε η καταμέτρηση των σταυρών στον Δήμο Αμφίκλειας – Ελάτειας όπου νέα Δήμαρχος είναι η Αθανασία Στιβακτή.

Να δούμε τι πήραν όλοι οι υποψήφιοι όλων των συνδυασμών, σύμφωνα με την ανακοίνωση της Περιφέρειας:

1 ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
466
2 ΒΑΪΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΜΑΧΑΙΡΑΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
428
3 ΤΣΙΡΝΟΒΑ ΚΟΥΓΙΑΤΣΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
341
4 ΚΟΝΤΟΥΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
317
5 ΒΑΦΕΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
310
6 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΣΟΥΒΛΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
302
7 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΛΟΥΚΑ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
286
8 ΤΟΡΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
273
9 ΜΠΑΤΣΟΥΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
255
10 ΓΚΙΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
234
11 ΤΣΙΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
233
12 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
226
13 ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
223
14 ΡΑΠΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
217
15 ΤΡΙΦΥΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
214
16 ΠΟΡΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
214
17 ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ (ΑΓΓΕΛΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
205
18 ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
198
19 ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
186
20 ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ-ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
166
21 ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
165
22 ΤΖΟΥΒΑΡΑ ΑΛΤΑΝΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ-ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
165
23 ΜΑΡΤΙΝΟΥ – ΦΙΛΙΝΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
161
24 ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ (ΒΑΛΑΝΤΗΣ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΩΜΑ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
154
25 ΚΑΨΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
154
26 ΚΟΥΚΟΥΤΣΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΜΑΡΙΟΥ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
143
27 ΚΑΝΤΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΙΩΑΝΝΗ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
142
28 ΣΧΟΙΝΑ – ΚΑΛΤΣΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ-ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
136
29 ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
134
30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΙΣΣΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
134
31 ΓΡΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ-ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
132
32 ΡΑΠΤΗ ΑΝΝΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
130
33 ΑΥΓΕΡΙΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
129
34 ΦΙΝΕ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΣΤΑ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
128
35 ΚΟΡΦΙΑΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ-ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
128
36 ΚΥΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
125
37 ΧΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ-ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
120
38 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
112
39 ΤΣΟΧΛΑ – ΤΖΑΝΑΒΕΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
109
40 ΓΚΙΩΝΗ – ΤΣΟΛΑΚΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
108
41 ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
104
42 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
103
43 ΓΚΕΝΕΡΑΛΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΙΩΑΝΝΗ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
97
44 ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ-ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
96
45 ΛΑΠΑΤΣΑΝΗΣ ΖΗΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
95
46 ΚΑΣΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
92
47 ΜΠΑΟΥΡΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ-ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
92
48 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ-ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
90
49 ΧΑΛΚΙΑ – ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
86
50 ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
84
51 ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ-ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
83
52 ΚΑΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ-ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
83
53 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
79
54 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
76
55 ΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
75
56 ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
71
57 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
71
58 ΔΟΥΒΑΡΑΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
67
59 ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΥ – ΚΕΦΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
65
60 ΔΡΟΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ-ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
64
61 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
62
62 ΜΠΑΚΑΛΕΞΗ – ΓΚΙΩΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
62
63 ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΔΗΜΟΥ
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ-ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
62
64 ΚΑΡΑΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
59
65 ΚΑΡΑΤΣΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
58
66 ΚΟΖΑΚΗ – ΛΟΥΚΙΣΣΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
58
67 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ – ΚΟΠΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΛΟΥΚΑ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
55
68 ΚΙΣΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ-ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
55
69 ΤΣΙΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
54
70 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ-ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
54
71 ΜΑΧΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
50
72 ΣΑΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΟΥΚΑ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
48
73 ΜΥΛΩΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
47
74 ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
46
75 ΤΣΑΠΡΑΪΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
45
76 ΤΣΑΠΡΑΪΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΑΧΙΛΛΕΑ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
45
77 ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ-ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
45
78 ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ-ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
43
79 ΚΑΤΣΑΡΟΥ – ΧΗΝΑ ΜΑΡΘΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
42
80 ΜΠΕΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
41
81 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ-ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
41
82 ΡΑΠΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
40
83 ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
39
84 ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
39
85 ΓΙΩΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ-ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
38
86 ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
36
87 ΑΝΔΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
35
88 ΚΟΥΤΣΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
34
89 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
34
90 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ-ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
32
91 ΒΟΪΒΟΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ-ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
29
92 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
27
93 ΚΟΠΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΗΛΙΑ
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
26
94 ΚΑΡΑΟΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
23
95 ΠΙΠΕΡΑΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ-ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
23
96 ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΗΛΙΑ
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
23
97 ΑΡΓΥΡΟΚΩΣΤΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΛΟΥΚΑ
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ-ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
22
98 ΑΡΓΥΡΟΚΩΣΤΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΛΟΥΚΑ
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ-ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
22
99 ΣΤΑΥΡΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
22
100 ΠΑΠΑΝΤΖΙΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
20
101 ΤΣΑΠΡΑΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ-ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
20
102 ΧΡΟΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ-ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
20
103 ΜΠΑΚΑΛΕΞΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
20
104 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
19
105 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
19
106 ΒΛΑΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ-ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
19
107 ΚΙΣΣΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
17
108 ΝΤΣΙΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
17
109 ΓΩΓΟΥ – ΓΚΑΡΙΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
17
110 ΜΠΑΚΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ-ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
17
111 ΚΟΝΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
14
112 ΤΣΑΜΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
14
113 ΔΟΥΒΑΡΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ-ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
13
114 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
13
115 ΚΑΡΑΟΥΖΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
12
116 ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
12
117 ΧΛΩΜΙΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
12
118 ΣΑΛΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΛΟΥΚΑ
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ-ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
11
119 ΚΑΡΟΥΖΟΥ ΑΣΗΜΟΥΛΑ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
11
120 ΚΑΤΣΑΔΗΜΑ ΚΥΡΓΙΑΚΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ-ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
10
121 ΚΟΥΡΑΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
10
122 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
10
123 ΚΟΥΡΑΜΑ ΛΟΥΚΙΑ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
10
124 ΠΑΠΑΝΤΖΗΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
9
125 ΚΑΡΑΦΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ…ΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ!
9
126 ΤΣΑΝΙΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ-ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
9
127 ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
9
128 ΡΕΝΤΙΦΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
9
129 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
8
130 ΤΣΑΠΡΑΪΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ-ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
7
131 ΚΟΠΑΝΑΚΗ ΛΟΥΚΙΑ του ΗΛΙΑ
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
7
132 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
7
133 ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
7
134 ΜΑΝΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
6
135 ΜΥΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
5
136 ΚΟΥΜΠΟΥΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ-ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
5
137 ΦΑΡΔΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
5
138 ΤΣΑΠΡΟΥΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
4
139 ΚΑΡΑ ΜΑΙΡΗ του ΓΡΗΓΟΡΗ
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
4
140 ΚΕΦΑΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
4
141 ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΛΟΥΚΑ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
3
142 ΚΕΧΑΓΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
3
143 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
3
144 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
3
145 ΤΣΟΥΛΦΑ ΣΟΦΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
3
146 ΔΟΛΙΑΝΙΤΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
2
147 ΜΗΤΣΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
2
148 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΩΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
1
149 ΚΕΦΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΣ
0

Αφήστε μια απάντηση