Οι υποψήφιοι δάσκαλοι για τις εκλογές αιρετών του Α.Π.Υ.Σ.Π.Ε. Στερεάς Ελλάδας

share on:

Από την Περιφερειακή Διεύθυνση Στερεάς ανακοινώθηκαν οι υποψήφιοι για την ανάδειξη αιρετών εκπροσώπων στο Ανώτερο Περιφερειακό Υπηρεσιακό Συμβούλιο Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης (Α.Π.Υ.Σ.Π.Ε.) Στερεάς Ελλάδας.

Αναλυτικά:

 

Α) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΠΟΥ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΤΟ Π.Α.ΜΕ

  1. Αθανασίου Μαρία του Αλεξάνδρου
  2. Αστραπέλλου Ξανθή του Ιωάννη
  3. Βαβούρη Κλειώ του Νικολάου
  4. Γαλανού Άννα του Γεωργίου
  5. Ζηζάκη Σοφία του Κωνσταντίνου
  6. Καραγεώργος Αθανάσιος του Κωνσταντίνου
  7. Κασίμη Ευγενία (Τζένη) του Αναστασίου
  8. Κωνσταντινίδου Στεφανία του Κωνσταντίνου
  9. Λεβέντη Μαρία του Γεωργίου
  10. Λιβάκα Μεταξένια του Παναγιώτη
  11. Μαμούχα-Γεραλή Κατερίνα του Δημητρίου
  12. Μαντά Κωνσταντίνα του Γεωργίου
  13. Μουρκογιάννη Στέλλα του Ιωάννη
  14. Μπάκουλη Χρυσάνθη του Θεμιστοκλέους
  15. Ντάτη Αθανασία του Αλεξάνδρου
  16. Πάνος Ιωάννης του Αθανασίου
  17. Ρίζος Ιωάννης του Κωνσταντίνου
  18. Σιδηρόπουλος Αντώνης του Αργύρη
  19. Στάμου Αντώνης του Σταύρου
  20. Τσουκαλά Ιωάννα του Παντελεήμονος
  21. Φαρακλιώτης Γεώργιος του Δημητρίου

 

Β) ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΕΙΣ Π.Ε.

  1. Καραβέντζας Θωμάς του Βασιλείου
  2. Τσαρούχα Δήμητρα του Τηλέμαχου

 

Γ) Δ.Α.Κ.Ε./Π.Ε.

  1. Αλεξίου Αθανασία του Κωνσταντίνου
  2. Βουρβουλάκη Μαρία-Κωνσταντίνα του Παναγιώτη
  3. Δούκας Νικηφόρος του Χρήστου
  4. Ζαρκαδούλας Παρασκευάς του Αθανασίου
  5. Ζησοπούλου Ευαγγελία του Νικολάου
  6. Κρέτσας Δημήτριος του Αθανασίου
  7. Κυρμανίδης Ηλίας του Ευαγγέλου
  8. Μελισσάρης Θεόφιλος του Δημητρίου
  9. Μπογιαντζή Γεωργία του Μιλτιάδη
  10. Μπράτσης Χρήστος του Ευαγγέλου
  11. Πάνου Στέργιος του Παναγιώτη
  12. Παπακωνσταντίνου Απόστολος του Νικολάου
  13. Παπανδρέου Δήμητρα του Θεοφάνη
  14. Παπανικολάου Γεώργιος του Αναστασίου
  15. Σκάρλας Ευστάθιος του Γεωργίου

Δ) ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π.Ε. ΔΗ.ΣΥ./Α.Κ.Ε.

  1. Αθανασίου Δημήτριος του Μιχαήλ
  2. Αναγνωστόπουλος Γεώργιος του Ηλία
  3. Βαρβάρου Ευφροσύνη (Έφη) του Δημητρίου
  4. Βουγιούκα Εριφίλη του Ιωάννη
  5. Γεωργιτζίκη Ναταλία-Θεόκλεια του Γεωργίου
  6. Γιαμά Μαρία του Νικολάου
  7. Γκομίνης Δημήτριος του Παναγιώτη
  8. Γκουζίνης Δημήτριος του Βασιλείου
  9. Γουρνάς Αθανάσιος του Γεωργίου
  10. Δανέλης Δημήτριος του Κωνσταντίνου
  11. Ευθυμίου Ιωάννης του Θεοφάνη
  12. Κατσαρή Γεωργία του Παναγιώτη
  13. Κεφαλάς Αθανάσιος του Ηλία
  14. Κόνσουλας Βασίλειος του Δημητρίου
  15. Κοντογιαννίδης Γεώργιος του Δημητρίου
  16. Κουτσοβασίλη Όλγα του Νικολάου
  17. Κυργιοπούλου Δήμητρα του Θωμά
  18. Μητσόπουλος Αναστάσιος του Βασιλείου
  19. Μιχάλης Εμμανουήλ του Γεωργίου
  20. Μπαλτάς Αντώνιος του Παναγιώτη
  21. Μπισμπικόπουλος Θεόδωρος του Γεωργίου
  22. Μπουλούκος Κωνσταντίνος (Ντίνος) του Κωνσταντίνου
  23. Νικολακάκης Αντώνιος του Γεωργίου
  24. Ντούρας Ζαφείρης του Δήμου
  25. Παναγιώτου Κωνσταντίνα του Νικολάου
  26. Παύλου Ευάγγελος του Αντωνίου
  27. Περγαντίνας Χρήστος του Κωνσταντίνου
  28. Σιγανός Κωνσταντίνος του Χρήστου
  29. Υφαντή Ελένη του Χρήστου
  30. Χατζημιχαηλίδου Αναστασία του Χρήστου

 

Ε) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ

  1. Αντωνιάδης Αμανάτιος του Νικολάου
  2. Αρβανίτης Αναστάσιος του Σταύρου
  3. Αυγερινός Ιωάννης του Βασιλείου
  4. Γκαραβέλας Θεόδωρος του Βησσαρίων
  5. Γοδέβενου Ελένη του Πέτρου
  6. Δεληλίγκα Ασπασία του Κωνσταντίνου
  7. Ζέρβα Ευδοκία του Νικολάου
  8. Ζερβουδάκης Χαράλαμπος του Δημητρίου
  9. Θαλασσινού Αλεξάνδρα του Γεωργίου
  10. Κάιλας Κωνσταντίνος του Αλεξάνδρου
  11. Κατσαρός Χρήστος του Νικολάου
  12. Κολιοβέτα Κωνσταντίνα του Παύλου
  13. Κοντονίνας Δημήτριος του Ιωάννη
  14. Κωτίνας Δημήτριος του Κωνσταντίνου
  15. Λεμπέση Ιωάννα του Νικολάου
  16. Μαστροθανάση Ζωή του Κωνσταντίνου
  17. Μουρτζάκης Αθανάσιος του Δημητρίου
  18. Μυρισιώτης Παναγιώτης του Δημητρίου
  19. Ντέλλας Ηλίας του Γεωργίου
  20. Παγώνης Παναγιώτης του Κωνσταντίνου
  21. Πάλλα Βασιλική του Δημητρίου
  22. Πανάγου Αθανάσιος του Σπύρου
  23. Παπατσάνη Κατερίνα του Χριστόφορου
  24. Παπούλιας Νικόλαος του Παναγιώτη
  25. Παπουτσή Ελισάβετ (Έλλη) του Δημητρίου
  26. Ρουπάκα Ιωάννα του Λεωνίδα
  27. Σαμπάνη Βασιλική του Σπυρίδωνα
  28. Σιόλια Μαρία-Ελένη του Νικολάου
  29. Τζάνου Ελένη του Γεωργίου
  30. Τσιαχρή Μαρία του Γεωργίου
  31. Τραμπάκουλος Ηλίας του Αριστείδη

Αφήστε μια απάντηση