Ορίστηκαν οι διαιτητές για τα ματς του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα

share on:

Δόθηκαν στη δημοσιότητα από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας οι διαιτητές για τις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου.

Αναλυτικά:

 

Α΄ κατηγορία – 25η αγωνιστική

 

Σάββατο   6-4-2019  (17.00)

 

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ -ΜΩΛΟΣ

Διαιτητής:        ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί:      ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ -ΖΑΦΕΙΡΗΣ

ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ

Διαιτητής:        ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:          ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ

Διαιτητής:        ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΒΛΑΧΟΣ

ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Διαιτητής:        ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ – ΑΔΑΜ

ΑΤΑΛΑΝΤΗ –ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ .ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

Διαιτητής:          ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:          ΔΟΣΚΟΡΗΣ- ΦΑΡΜΑΚΗΣ

ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008

Διαιτητής:         ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:         ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ- ΧΑΝΗΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:        ΣΚΟΥΡΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ – ΣΚΑΡΛΑΣ

 

Β΄ κατηγορία  –  21η αγωνιστική

 

Σάββατο   64-2019  (17.00)

ΕΧΙΝΑΙΟΙ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:        ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:      ΚΟΛΟΒΟΣ-ΚΑΚΛΗ ΙΦΙΓ

ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ – ΒΑΘΥΚΟΙΛΟ

Διαιτητής:        ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

Βοηθοί:          ΚΟΜΗΤΗΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ

ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ-ΓΛΥΦΑ

Διαιτητής:         ΓΡΕΣΣΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ- ΜΠΡΕΚΗΣ

Κυριακή   7-4-2019   (17.00)

ΚΑΛΑΠΟΔΙ -ΡΕΓΚΙΝΙ

Διαιτητής:        ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:      ΦΑΡΜΑΚΗΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ

Διαιτητής:        ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΚΛΗ ΙΦ- ΘΩΜΑΣ ΕΜΜ

ΣΚΑΡΦΕΙΑ –ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ

Διαιτητής:        ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ – ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ

Διαιτητής:          ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:         ΑΔΑΜ-ΘΩΜΑΣ ΒΑΙΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

Διαιτητής:         ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΜΑΚΚΑΣ –ΚΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ-ΟΜΒΡΙΑΚΗ

Διαιτητής:         ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί:      ΛΑΙΝΑΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛ

ΓΑΡΔΙΚΙ-ΤΣΟΥΚΑ                   ΓΗΠ  ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

Διαιτητής:        ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:          ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ- ΚΑΚΛΗΣ ΝΙΚ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ-ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:        ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΒΛΑΧΟΣ -ΤΣΙΑΡΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ –ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ

Διαιτητής:        ΣΚΟΥΡΑΣ

Βοηθοί:         ΤΣΟΚΑΝΟΣ-ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ –ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ           ΓΗΠ ΚΑΣΤΡΙΟΥ

Διαιτητής:        ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ-ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΔΙΒΡΗ              ΓΗΠ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ

Διαιτητής:        ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

 

Τουρνουά  ΝΕΩΝ

Σάββατο   6-4-2019   (10.30) 

 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ-  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΟΚΡΙΔΑΣ         ΓΗΠ ΕΑΚΦ

Διαιτητής:        ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΘΩΜΑΣ ΕΜ-ΘΩΜΑΣ ΒΑΙΟΣ

 

Τουρνουά  ΠΑΙΔΩΝ

 

Κυριακή  7-4-2019   (10.30)

 

ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ 1           ΓΗΠ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Διαιτητής:        ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΚΛΗΣ Ν- ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΑΚΑΔΗΜΙΑ  ΛΟΚΡΙΔΑΣ             ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:        ΤΣΟΚΑΝΟΣ

Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ -ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ 2 –ΕΝΩΣΗ 2010         ΓΗΠ ΕΑΚΦ   18.00

Διαιτητής:        ΓΡΕΣΣΟΣ

Βοηθοί:         ΝΑΘΑΝΑΗΛ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

Τετάρτη 10/4/2019   (10.30) 

 

ΑΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΦΡΑΝΤΖΗ        ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

 

Αφήστε μια απάντηση