Ορίστηκαν οι διαιτητές για τα ματς του Σαββατοκύριακου

share on:

Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας οι τριάδες για τις αναμετρήσεις των πρωταθλημάτων Α’ και Β’ κατηγορίας που θα διεξαχθούν αυτό το Σαββατοκύριακο στα γήπεδα της Φθιώτιδας.

Αναλυτικά:

Α΄ κατηγορία Φθιώτιδας – 4η αγωνιστική

Σάββατο 2-11-2019   (15.00)

ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ –ΚΑΛΥΒΙΑ   ΓΗΠ Ν. ΚΡΙΚΕΛΛΟΥ

Διαιτητής:        ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:      ΚΟΜΗΤΗΣ – ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ   ΓΗΠ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

Διαιτητής:        ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:          ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ

ΜΩΛΟΣ –ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Διαιτητής:        ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ- ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ –ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ   ΓΗΠ ΣΤΑΥΡΟΥ         

Διαιτητής:     ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:         ΧΑΝΗΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ

ΣΤΥΛΙΔΑ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Διαιτητής:          ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:          ΚΑΛΥΒΑΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ – ΒΑΘΥΚΟΙΛΟ

Διαιτητής:         ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΔΟΣΚΟΡΗΣ – ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

 

 

Β΄ κατηγορία Φθιώτιδας – 4η αγωνιστική

 

Σάββατο 211-2019   (15.00)

 

ΑΤΑΛΑΝΤΗ ‘92- ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ    ΓΗΠ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

Διαιτητής:        ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί:       ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ- ΖΑΦΕΙΡΗΣ

ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ

Διαιτητής:        ΣΚΟΥΡΑΣ

Βοηθοί:          ΦΑΡΜΑΚΗΣ-ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ – ΑΕΝΑ

Διαιτητής:           ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί:         ΚΟΛΟΒΟΣ- ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜ

Κυριακή 3-11-2019  (15.00)

ΡΕΓΚΙΝΙ –ΚΗΦΙΣΣΟΣ     ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής:        ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:      ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ – ΚΟΜΗΤΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΚΑΛΑΠΟΔΙ

Διαιτητής:        ΓΡΕΣΣΟΣ

Βοηθοί:         ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ -ΚΟΜΝΗΝΟΣ

Διαιτητής:        ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ

Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΚΕΠΠΑ

ΣΚΑΡΦΕΙΑ-ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:        ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ-ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ

ΤΣΟΥΚΑ-ΓΑΡΔΙΚΙ     ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Διαιτητής:        ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

Βοηθοί:         ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ-ΚΟΡΔΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

Διαιτητής:        ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:      ΒΛΑΧΟΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ

Διαιτητής:        ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:          ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Διαιτητής:        ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΟΙΖΟΣ

Βοηθοί:          ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛ

ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ

Διαιτητής:        ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:         ΜΠΡΕΚΗΣ- ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ

ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ-ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ

Διαιτητής:        ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ- ΔΙΒΡΗ   ΓΗΠ ΕΚΚΑΡΑΣ

Διαιτητής:        ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί:         ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ-ΜΑΚΚΑΣ

ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ ΓΛΥΦΑ

Διαιτητής:        ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΚΛΗ-ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ-ΟΜΒΡΟΣ

Διαιτητής:        ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ- ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

Αφήστε μια απάντηση