Ορίστηκαν οι διαιτητές για τα ματς του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα

share on:

Από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας ανακοινώθηκαν οι διαιτητές για τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου που θα διεξαχθούν στο Νομό.

Αναλυτικά:

 

Α΄ κατηγορία Φθιώτιδας –  12η αγων.

Σάββατο 11-1-2020   (15.00)

ΒΑΘΥΚΟΙΛΟ- ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ       ΓΗΠ. ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ

Διαιτητής:        ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:      ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ – ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ

ΣΤΥΛΙΔΑ-ΚΑΛΥΒΙΑ

Διαιτητής:        ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:          ΚΟΜΗΤΗΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ-ΜΩΛΟΣ

Διαιτητής:        ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί:         ΔΟΣΚΟΡΗΣ- ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008        ΓΗΠ «ΑΛ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ»

Διαιτητής:           ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ-ΧΑΝΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ       ΓΗΠ. «ΛΕΩΝ. ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ»

Διαιτητής:                     ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:          ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ –ΑΥΓΕΡΗΣ Α

ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

Διαιτητής:         ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠ

Βοηθοί:         ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ -ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Β΄ κατηγορία

 

Σάββατο   11-1-2020  (15.00)

ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ –ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ

Διαιτητής:        ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί:      ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΚΑΚΛΗ

ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΚΑΛΑΠΟΔΙ

Διαιτητής:        ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:          ΚΟΛΟΒΟΣ-ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Κυριακή   12-1-2020 (14.00)

ΣΚΑΡΦΕΙΑ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

Διαιτητής:        ΖΙΩΓΑΣ

Βοηθοί:      ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ-ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ- ΑΤΑΛΑΝΤΗ  ‘92       ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής:        ΓΡΕΣΣΟΣ

Βοηθοί:         ΦΑΡΜΑΚΗΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛ

ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΡΕΓΚΙΝΙ

Διαιτητής:        ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:         ΑΥΓΕΡΗΣ Α-ΜΑΚΚΑΣ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Διαιτητής:        ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:         ΜΠΡΕΚΗΣ-ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ-ΤΣΟΥΚΑ                       12.00

Διαιτητής:        ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΒΛΑΧΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ

Διαιτητής:        ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:      ΚΟΜΗΤΗΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ

ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

Διαιτητής:        ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Βοηθοί:          ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ -ΚΕΠΠΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ     ΓΗΠ ΣΤΑΥΡΟΥ

Διαιτητής:           ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί:         ΚΑΚΛΗ –ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ

ΟΜΒΡΙΑΚΗ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ                     ΓΗΠ ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ  13.30

Διαιτητής:         ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΑΕΝΑ

Διαιτητής:          ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ –ΔΙΒΡΗ…19/1          

ΠΑΟ  ΑΝΘΗΛΗΣ-ΕΧΙΝΑΙΟΙ

Διαιτητής:           ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠ

Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ-ΛΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

 

Πρωτάθλημα  Υποδομών 

 

Κυριακή  12-1-2020

 

ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ Κ10-Κ12 ΩΡΑ 10.30 Κ14  (11.30)  

Διαιτητής:        ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

Αφήστε μια απάντηση