Ορίστηκαν οι διαιτητές για τα ματς του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα

share on:

Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας (Μπλούνας-Παπαμίχος-Σπυρόπουλος) της ΕΠΣ Φθιώτιδας οι διαιτητές για τα παιχνίδια των τοπικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν αυτό το Σαββατοκύριακο.

Αναλυτικά:

 

Α΄ κατηγορία Φθιώτιδας – 20η αγωνιστική

Σάββατο 7/3/2020   (16:00)

ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:        ΦΡΑΝΤΖΗ Δ.

Βοηθοί:            ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι. – ΑΥΓΕΡΗΣ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 

Διαιτητής:        ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:           ΔΟΣΚΟΡΗΣ – ΜΑΚΚΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ

Διαιτητής:        ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:          ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ – ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ – ΒΑΘΥΚΟΙΛΟ 

Διαιτητής:        ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:            ΣΚΑΡΛΑΣ – ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΩΛΟΣ –  ΣΤΥΛΙΔΑ 

Διαιτητής:        ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:            ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ   (Γηπ. Λάρυμνας)

Διαιτητής:        ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:            ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ.

 

Β΄ κατηγορία Φθιώτιδας 

 

Σάββατο   1-2-2020   (15.00)

 

ΓΛΥΦΑ  – ΟΜΒΡΙΑΚΗ

Διαιτητής:        ΣΤΑΥΡΟΥ

Βοηθοί:      ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ – ΚΕΠΠΑ

ΕΧΙΝΑΙΟΙ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ

Διαιτητής:        ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Βοηθοί:      ΓΡΕΣΣΟΣ – ΝΑΘΑΝΑΗΛ

ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

Διαιτητής:        ΚΟΛΟΒΟΣ Π.

Βοηθοί:          ΣΤΑΣΙΝΟΣ – ΚΑΚΛΗ

Κυριακή      8-3-2020   (16:00)

 

ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΑΓΡΟΤΗΣ  ΤΡΑΓΑΝΑΣ

Διαιτητής:        ΣΚΟΥΡΑΣ

Βοηθοί:              ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ – ΚΟΕΜΤΖΗΣ ΑΧ.

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ  –  ΚΗΦΙΣΣΟΣ   Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ

Διαιτητής:        ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Βοηθοί:                        ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ – ΤΣΑΦΙΤΣΑΣ

ΑΕΤΟΣ  ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ  –  ΡΕΓΚΙΝΙ  (Γηπ. Μώλου)

Διαιτητής:        ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:             ΚΟΛΟΒΟΣ Π. – ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ.

ΚΟΜΝΗΝΟΣ  –  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΑΓ.  ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Διαιτητής:        ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ.

Βοηθοί:               ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ – ΜΑΚΚΑΣ

ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ ’92

Διαιτητής:           ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:                ΑΥΓΕΡΗΣ ΑΘ. – ΚΑΚΛΗ

ΔΟΞΑ  ΖΗΛΕΥΤΟΥ  –  ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΑΓ.  ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Γηπ. Καστρίου)

Διαιτητής:        ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ Β.

Βοηθοί:               ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ  –  ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ  ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:        ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:                   ΒΛΑΧΟΣ – ΚΕΠΠΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

Διαιτητής:        ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ.

Βοηθοί:            ΝΑΘΑΝΑΗΛ – ΜΠΡΕΚΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ

Διαιτητής:        ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:            ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ – ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ

ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ – ΤΣΟΥΚΑ

Διαιτητής:           ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:                ΦΡΑΝΤΖΗ – ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

ΔΙΒΡΗ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ (Γηπ. Δίβρης)

Διαιτητής:          ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:          ΣΚΑΡΛΑΣ – ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ.

ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:        ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι.

Βοηθοί:             ΚΑΛΥΒΑΣ – ΓΡΕΣΣΟΣ

 

 

Πρωτάθλημα Υποδομών  Φθιώτιδας 

 

Σάββατο  7-3-2020

 

ΓΗΠ. ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ:ΕΝΩΣΗ  2010-ΑΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ    Κ-10, Κ-12, Γ  ΚΑΤ   10.30

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:   ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΗΠ.   ΦΡΑΝΤΖΗ :ΦΡΑΝΤΖΗ  –  ΑΚΑΔ.ΛΑΜΙΑΣ      Γ  ΚΑΤ      ΩΡΑ  13.00

ΔΙΙΑΤΗΤΗΣ: ΚΟΥΔΑΣ

ΓΗΠ.   Ε.Π.Σ.Φ.:ΦΡΑΝΤΖΗ  –  ΑΚΑΔ.ΛΑΜΙΑΣ         Κ-10,  Κ-12       ΩΡΑ  10.30

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΕΠΠΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ      8/3/2020

ΓΗΠ.  ΑΜΟΥΡΙΟΥ:ΑΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Κ-10, Κ-12, Κ-14  10.30

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΕΠΠΑ

ΓΗΠ.   ΜΑΡΤΙΝΟΥ:ΑΙΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ-ΔΙΟΝΥΣΟΣ  Κ-10, Κ-12, Κ-14   10.30

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:  ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΗΠ.     Ε.Π.Σ.Φ.:ΑΚΑΔ.ΛΑΜΙΑΣ  –  ΜΑΛΙΑΚΟΣ    Κ-12    11.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΑΚΚΑΣ

ΓΗΠ.     Ε.Π.Σ.Φ.:ΑΚΑΔ.ΛΑΜΙΑΣ  ΣΤΥΛΙΔΑ    Κ-14   12.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

ΓΗΠ.  ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ: ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡ. -ΚΑΜ. ΒΟΥΡΛΑ   Κ-12, Γ  ΚΑΤ  10.30

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΣΤΑΣΙΝΟΣ

 

 

 

 

Αφήστε μια απάντηση