Ποδόσφαιρο Τοπικά

Ορίστηκαν οι διαιτητές για τα ματς του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα

Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας, οι διαιτητές για τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου.

Αναλυτικά:

Α΄ κατηγορία Φθιώτιδας  –  4η αγωνιστική
Σάββατο 17-10-2020      ΩΡΑ: 16.00

ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ (Γηπ. Μαλεσίνας)

Διαιτητής:                                                  ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:                                               ΓΑΚΗΣ – ΦΑΡΜΑΚΗΣ

 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ (Γηπ. Μεγ. Βρύσης)

Διαιτητής:                                                  ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:                                              ΚΑΛΥΒΑΣ – ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ.

 ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ (Γηπ. Αγ. Παρασκευής)

Διαιτητής:                                                    ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:                                            ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ. – ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

 ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ – ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ (Γηπ. Αρκίτσας)

Διαιτητής:                                                  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί:                                                   ΣΚΑΡΛΑΣ – ΚΕΠΠΑ

 ΡΕΓΚΙΝΙ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ (Γηπ. Μώλου)

Διαιτητής:                                                           ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:                                                 ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ – ΓΑΚΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΣΤΥΛΙΔΑ (Γηπ. Ηράκλειας)

Διαιτητής:                                                      ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:                                              ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ – ΚΟΛΟΒΟΣ

ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ (Γηπ. Αγ. Κων/νου)

Διαιτητής:                                                      ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Βοηθοί:                                             ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι

 

Β΄ κατηγορίας Φθιώτιδας –  4η αγωνιστική

Σάββατο 17-10-2020        ΩΡΑ: 16.00

 

ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΚΟΜΝΗΝΟΣ (Γηπ. Ελάτειας)

Διαιτητής:                                               ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:                                              ΜΑΚΚΑΣ – ΝΑΘΑΝΑΗΛ

 ΤΣΟΥΚΑ – ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ (Γηπ. Μακρακώμης)

Διαιτητής:                                                   ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:                                          ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ – ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

Κυριακή 18-10-2020/ ΩΡΑ: 16.00

 ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ  (Γηπ. Αγ. Σεραφείμ)

Διαιτητής:                                                ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:                                                 ΓΑΚΟΣ – ΣΚΑΡΛΑΣ

ΣΚΑΡΦΕΙΑ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ ‘92 (Γηπ. Σκάρφειας)

Διαιτητής:                                                   ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Βοηθοί:                                     ΤΡΟΥΜΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ  (Γηπ. Μώλου)

Διαιτητής:                                                 ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:                                         ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ – ΚΑΨΙΩΤΗΣ

 ΚΗΦΙΣΣΟΣ – ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ (Γηπ. Τιθορέας)

Διαιτητής:                                              ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί:                                             ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ – ΜΟΚΙΑΣ

 ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΜΩΛΟΣ (Γηπ. Καλαποδίου)

Διαιτητής:                                               ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:                                             ΓΑΚΗΣ – ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ (Γηπ. Ροδωνιάς)

Διαιτητής:                                                  ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:                                        ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ. – ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 

Διαιτητής:                                                  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Λ.

Βοηθοί:                                            ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ – ΜΑΝΙΚΑΣ

ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ – ΑΝ/ΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ (Γηπ. Γιαννιτσούς)

Διαιτητής:                                                    ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:                                       ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι. – ΜΑΚΚΑΣ

 ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ – ΑΕ ΜΑΚ/ΜΗ ΣΠΕΡ/ΔΑ 2010 (Γηπ. Μεξιατών)

Διαιτητής:                                            ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:                                               ΚΑΛΥΒΑΣ – ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ

 ΟΜΒΡΟΣ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ (Γηπ.Ομβριακής)

Διαιτητής:                                                    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Βοηθοί:                                          ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ – ΚΕΠΠΑ

ΔΙΒΡΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ (Γηπ. Δίβρης)

Διαιτητής                                               ΑΝΑΒΟΛΗ

Βοηθοί:

ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ  – ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΔΟΜΟΚΟΥ (Γηπ. Πελασγίας)

Διαιτητής:                                                      ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:                                             ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ  – ΝΑΘΑΝΑΗΛ

ΓΑΡΔΙΚΙ – ΔΟΞΑ ΜΟΣΧ/ΡΙΟΥ 2011 (Γηπ.Αμουρίου)

Διαιτητής:                                               ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

Βοηθοί:                                               ΧΙΝΤΑΣ – -ΒΛΑΧΟΣ

 

 

 

 

Σχετικές αναρτήσεις

Τσάμπιονς Λιγκ: Τα ζευγάρια του α΄ προκριματικού γύρου

efthia

Ισπανία, Σουηδία έφεραν την πρώτη «λευκή» ισοπαλία στο Euro 2020

efthia

H Σλοβακία 2-1 την Πολωνία για τον 5ο όμιλο

efthia
Φόρτωση....

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Περισσότερες πληροφορίες.

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο