Ορίστηκαν οι διαιτητές για τα ματς του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα

share on:

Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας, οι διαιτητές για τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου.

Αναλυτικά:

Α΄ κατηγορία Φθιώτιδας  –  4η αγωνιστική
Σάββατο 17-10-2020      ΩΡΑ: 16.00

ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ (Γηπ. Μαλεσίνας)

Διαιτητής:                                                  ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:                                               ΓΑΚΗΣ – ΦΑΡΜΑΚΗΣ

 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ (Γηπ. Μεγ. Βρύσης)

Διαιτητής:                                                  ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:                                              ΚΑΛΥΒΑΣ – ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ.

 ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ (Γηπ. Αγ. Παρασκευής)

Διαιτητής:                                                    ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:                                            ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ. – ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

 ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ – ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ (Γηπ. Αρκίτσας)

Διαιτητής:                                                  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί:                                                   ΣΚΑΡΛΑΣ – ΚΕΠΠΑ

 ΡΕΓΚΙΝΙ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ (Γηπ. Μώλου)

Διαιτητής:                                                           ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:                                                 ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ – ΓΑΚΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΣΤΥΛΙΔΑ (Γηπ. Ηράκλειας)

Διαιτητής:                                                      ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:                                              ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ – ΚΟΛΟΒΟΣ

ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ (Γηπ. Αγ. Κων/νου)

Διαιτητής:                                                      ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Βοηθοί:                                             ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι

 

Β΄ κατηγορίας Φθιώτιδας –  4η αγωνιστική

Σάββατο 17-10-2020        ΩΡΑ: 16.00

 

ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΚΟΜΝΗΝΟΣ (Γηπ. Ελάτειας)

Διαιτητής:                                               ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:                                              ΜΑΚΚΑΣ – ΝΑΘΑΝΑΗΛ

 ΤΣΟΥΚΑ – ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ (Γηπ. Μακρακώμης)

Διαιτητής:                                                   ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:                                          ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ – ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

Κυριακή 18-10-2020/ ΩΡΑ: 16.00

 ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ  (Γηπ. Αγ. Σεραφείμ)

Διαιτητής:                                                ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:                                                 ΓΑΚΟΣ – ΣΚΑΡΛΑΣ

ΣΚΑΡΦΕΙΑ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ ‘92 (Γηπ. Σκάρφειας)

Διαιτητής:                                                   ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Βοηθοί:                                     ΤΡΟΥΜΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ  (Γηπ. Μώλου)

Διαιτητής:                                                 ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:                                         ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ – ΚΑΨΙΩΤΗΣ

 ΚΗΦΙΣΣΟΣ – ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ (Γηπ. Τιθορέας)

Διαιτητής:                                              ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί:                                             ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ – ΜΟΚΙΑΣ

 ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΜΩΛΟΣ (Γηπ. Καλαποδίου)

Διαιτητής:                                               ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:                                             ΓΑΚΗΣ – ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ (Γηπ. Ροδωνιάς)

Διαιτητής:                                                  ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:                                        ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ. – ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 

Διαιτητής:                                                  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Λ.

Βοηθοί:                                            ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ – ΜΑΝΙΚΑΣ

ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ – ΑΝ/ΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ (Γηπ. Γιαννιτσούς)

Διαιτητής:                                                    ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:                                       ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι. – ΜΑΚΚΑΣ

 ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ – ΑΕ ΜΑΚ/ΜΗ ΣΠΕΡ/ΔΑ 2010 (Γηπ. Μεξιατών)

Διαιτητής:                                            ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:                                               ΚΑΛΥΒΑΣ – ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ

 ΟΜΒΡΟΣ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ (Γηπ.Ομβριακής)

Διαιτητής:                                                    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Βοηθοί:                                          ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ – ΚΕΠΠΑ

ΔΙΒΡΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ (Γηπ. Δίβρης)

Διαιτητής                                               ΑΝΑΒΟΛΗ

Βοηθοί:

ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ  – ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΔΟΜΟΚΟΥ (Γηπ. Πελασγίας)

Διαιτητής:                                                      ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:                                             ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ  – ΝΑΘΑΝΑΗΛ

ΓΑΡΔΙΚΙ – ΔΟΞΑ ΜΟΣΧ/ΡΙΟΥ 2011 (Γηπ.Αμουρίου)

Διαιτητής:                                               ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

Βοηθοί:                                               ΧΙΝΤΑΣ – -ΒΛΑΧΟΣ

 

 

 

 

Αφήστε μια απάντηση