Ορίστηκαν οι διαιτητές για το Σαββατοκύριακο στη Φθιώτιδα

share on:

Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ  Φθιώτιδας οι διαιτητές για τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου.

Αναλυτικά:

 

Α΄ κατηγορία – 24η αγωνιστική

 

Σάββατο 30-3-2019   (15.30)

 

ΚΑΛΥΒΙΑ –ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ    ΓΗΠ ΣΤΑΥΡΟΥ

Διαιτητής:        ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:      ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:        ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:          ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ

ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ-ΚΗΦΙΣΟΣ

Διαιτητής:        ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:         ΣΤΑΜΑΤΗΣ -ΚΑΚΛΗ

ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

Διαιτητής:       ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Διαιτητής:          ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:          ΚΑΛΥΒΑΣ-ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008-ΑΤΑΛΑΝΤΗ

Διαιτητής:         ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ- ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Διαιτητής:        ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ –ΦΑΡΜΑΚΗΣ

 

B’ κατηγορία  –  20η αγωνιστική

 

Σάββατο 303-2019   (15.30)

ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ

Διαιτητής:        ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί:      ΣΤΑΣΙΝΟΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ

ΦΡΑΝΤΖΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ   ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ

Διαιτητής:        ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:          ΚΟΜΗΤΗΣ-ΜΠΡΕΚΗΣ

Κυριακή 31-3-2019   (17.00)

ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΡΕΓΚΙΝΙ

Διαιτητής:        ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:      ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ    ΓΗΠ  ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:        ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΚΟΛΟΒΟΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ

ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ-ΣΚΑΡΦΕΙΑ

Διαιτητής:        ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ

Βοηθοί:         ΖΙΩΓΑΣ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ

ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ- ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Διαιτητής:         ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

Βοηθοί:         ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ

ΤΣΟΥΚΑ-ΟΜΒΡΟΣ    ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Διαιτητής:        ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:         ΒΛΑΧΟΣ-ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ –ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ

Διαιτητής:        ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Βοηθοί:      ΚΑΚΛΗ-ΤΣΟΚΑΝΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ- ΓΑΡΔΙΚΙ

Διαιτητής:        ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Βοηθοί:          ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ

ΔΟΞΑ   ΖΗΛΕΥΤΟΥ-ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ

Διαιτητής:        ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ

Διαιτητής:         ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΛΥΦΑ –ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ

Διαιτητής:        ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:         ΧΑΝΗΣ-ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:        ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

 

Τουρνουά  ΠΑΙΔΩΝ

Κυριακή  31-3-2019  (10.30) 

 

ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ  –  ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ    ΓΗΠ ΕΛΑΤΕΙΑΣ

Διαιτητής:        ΚΟΛΟΒΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΟΣ  –  ΝΙΚΗ  ΑΓ.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ  ΓΗΠ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

Διαιτητής:        ΓΡΕΣΣΟΣ

ΑΙΑΝΤΑΣ  ΛΟΚΡΙΔΑΣ  –  ΑΝ/ΣΗ  ΔΥΤ.  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΓΗΠ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

Διαιτητής:        ΦΑΡΜΑΚΗΣ

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ  Β!  –  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ   (10.00)   ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:                  ΤΣΟΚΑΝΟΣ

Αφήστε μια απάντηση