Ορίστηκαν οι διαιτητές για το Σαββατοκύριακο στη Φθιώτιδα

share on:

Από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΦ ανακοινώθηκαν οι διαιτητές για τα παιχνίδια  του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα.

Αναλυτικά:

 

Α΄ κατηγορία – 8η αγωνιστική

Σάββατο 30-11-2019   (15.00)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ- ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Διαιτητής:        ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:      ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ -ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝ/ΝΟΥ –ΒΑΘΥΚΟΙΛΟ

Διαιτητής:        ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:          ΣΚΑΡΛΑΣ- ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

Διαιτητής:        ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΚΟΜΗΤΗΣ

ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ-ΣΤΥΛΙΔΑ   ΓΗΠ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ

Διαιτητής:    ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ- ΧΑΝΗΣ

ΜΩΛΟΣ-ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Διαιτητής:          ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:          ΚΑΛΥΒΑΣ-ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ  ΓΗΠ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ

Διαιτητής:         ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί:         ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ-ΣΤΑΜΑΤΗΣ

 

Β΄ κατηγορία Φθιώτιδας 

 

Σάββατο 30-11-2019   (15.00)

ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ- ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ

Διαιτητής:        ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί:      ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ-ΣΚΑΡΦΕΙΑ

Διαιτητής:        ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠ

Βοηθοί:          ΦΑΡΜΑΚΗΣ-ΑΥΓΕΡΗΣ

ΓΛΥΦΑ-ΕΧΙΝΑΙΟΙ

Διαιτητής:        ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:         ΓΡΕΣΣΟΣ -ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

 

Κυριακή 1-12-2019 (15.00)

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ-ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ

Διαιτητής:        ΖΙΩΓΑΣ

Βοηθοί:      ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΚΑΛΑΠΟΔΙ

Διαιτητής:        ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

Βοηθοί:         ΜΑΚΚΑΣ-ΚΑΚΛΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:        ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί:         ΑΥΓΕΡΗΣ-ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

ΡΕΓΚΙΝΙ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ    ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής:        ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΛΥΒΑΣ-ΚΟΜΗΤΗΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-ΤΣΟΥΚΑ

Διαιτητής:        ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:         ΝΑΘΑΝΑΗΛ-ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ-ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ

Διαιτητής:        ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:      ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ-ΚΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ –ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ

Διαιτητής:        ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί:          ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ

Διαιτητής:        ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΑΒΡ – ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ

Διαιτητής:        ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ- ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΟΙΖΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΠΑΟ  ΑΝΘΗΛΗΣ

Διαιτητής:        ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΜΠΡΕΚΗΣ

ΟΜΒΡΙΑΚΗ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ

Διαιτητής:        ΓΡΕΣΣΟΣ

Βοηθοί:         ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ –ΚΟΡΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΕΝΑ –ΔΙΒΡΗ   ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ

Διαιτητής:        ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί:         ΣΤΑΜΑΤΗΣ -ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

 

Πρωταθλήματα Υποδομών  

Σάββατο 30-11-2019   (10.00)

 

ΦΡΑΝΤΖΗ-ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ (Κ10-Κ12) ΩΡΑ 09.30 Γ΄ΚΑΤ ΩΡΑ 11.00 ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ

Διαιτητής:        ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΟΙΖΟΣ

ΑΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΕΝΩΣΗ (Κ10-Κ12-Γ΄ΚΑΤ) ΩΡΑ:10.00 ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:        ΓΡΕΣΣΟΣ

ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ(Γ΄ΚΑΤ) ΩΡΑ:11.00 ΓΗΠ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ

Διαιτητής:        ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΚΑΔ ΛΑΜΙΑΣ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Κ12) ΩΡΑ:10.00  ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:        ΚΕΠΠΑ

ΑΤΑΛΑΝΤΗ- ΔΙΟΝΥΣΟΣ (Κ14) ΩΡΑ: 10.30 ΓΗΠ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

Διαιτητής:        ΦΑΡΜΑΚΗΣ

ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ-ΜΑΛΙΑΚΟΣ (Κ12) ΩΡΑ: 11.00 ΓΗΠ ΑΝΘΗΛΗΣ

Διαιτητής:        ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

 

Κυριακή 1-12 -2019  (10.00)

 

ΑΙΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Κ10-Κ12-Κ14) ΩΡΑ 10.00 ΓΗΠ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

Διαιτητής:        ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΝΩΣΗ-ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ(Κ14) ΩΡΑ: 11.30 ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Διαιτητής:        ΓΡΕΣΣΟΣ

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ (Κ10-Κ12) ΩΡΑ 10.00  ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:        ΚΕΠΠΑ-ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 9Κ10-Κ12-Κ14) ΩΡΑ 10.00 ΓΗΠ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ     ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ-ΑΚΑΔ ΛΑΜΙΑΣ(Κ12 ΩΡΑ 11.00- Κ14 ΩΡΑ 12.00) ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:        ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ-ΚΕΠΠΑ

ΦΡΑΝΤΖΗ-ΣΤΥΛΙΔΑ (Κ14) ΩΡΑ 10.00  ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ

Διαιτητής:        ΝΑΘΑΝΑΗΛ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ –ΑΚΑΔ ΛΟΚΡΙΔΑΣ (Κ12 ΩΡΑ 10.00-Γ΄ΚΑΤ ΩΡΑ 11.00) ΓΗΠ ΤΡΑΓΑΝΑΣ

Διαιτητής:        ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

 

Αφήστε μια απάντηση