Ορίστηκαν οι διαιτητές που θα «σφυρίξουν» στα γήπεδα της Φθιώτιδας

share on:

Η Επιτροπή Διαιτησίας (Πουγκακιώτης-Δουδούμης-Σωσώνης) της ΕΠΣ Φθιώτιδας ανακοίνωσε τους ορισμούς διαιτητών για τα παιχνίδια του ερχόμενου Σαββατοκύριακου.

Αναλυτικά:

 

Α΄ κατηγορία Φθιώτιδας – 19η αγωνιστική

 

Σάββατο 16-2-2019   (15.30)

 

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008

Διαιτητής:        ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί:      ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ- ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ –ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Διαιτητής:        ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:          ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ

ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ

Διαιτητής:        ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:         ΚΑΛΥΒΑΣ-ΔΟΣΚΟΡΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

Διαιτητής:        ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:         ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ – ΒΛΑΧΟΣ

ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

Διαιτητής:          ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:          ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ-ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

ΜΩΛΟΣ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ

Διαιτητής:         ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ -ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

ΚΑΛΥΒΙΑ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Διαιτητής:        ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ -ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

 

Β΄ κατηγορία  – 16η αγωνιστική 

 

Σάββατο 162-2019 (15.30)

ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ

Διαιτητής:            ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

Βοηθοί:       ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ- ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

Διαιτητής:        ΣΚΟΥΡΑΣ

Βοηθοί:          ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΣΚΑΡΛΑΣ

ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ -ΔΙΒΡΗ

Διαιτητής:        ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΣΤΑΜΑΤΗΣ -ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Κυριακή 17-2-2019   (15.30)

ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ- ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ

Διαιτητής:        ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:      ΖΑΦΕΙΡΗΣ – ΣΚΟΥΡΑΣ

ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΚΑΛΑΠΟΔΙ

Διαιτητής:        ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:          ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ -ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

ΣΚΑΡΦΕΙΑ –ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ

Διαιτητής:        ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ

Διαιτητής:        ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:         ΚΟΛΟΒΟΣ-ΤΣΟΚΑΝΟΣ

ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ –ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ            ΓΗΠ. ΚΑΣΤΡΙΟΥ

Διαιτητής:        ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Βοηθοί:         ΓΡΕΣΣΟΣ – ΜΠΡΕΚΗΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ –ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:        ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:      ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

ΓΑΡΔΙΚΙ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ               ΓΗΠ. ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:        ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:          ΒΛΑΧΟΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ-ΤΣΟΥΚΑ

Διαιτητής:        ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:         ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ

ΦΡΑΝΤΖΗ-ΕΧΙΝΑΙΟΙ

Διαιτητής:        ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Βοηθοί:         ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ -ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΒΑΘΥΚΟΙΛΟ                ΓΗΠ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ

Διαιτητής:          ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ -ΣΚΑΡΛΑΣ

 

Τουρνουά  ΝΕΩΝ

Σάββατο 16-2-2019   (10.30) 

 

ΣΤΥΛΙΔΑ- ΑΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ     

Διαιτητής:        ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ –ΦΡΑΝΤΖΗ              ΓΗΠ ΕΑΚΦ

Διαιτητής:        ΤΣΙΑΒΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΟΚΡΙΔΑΣ –ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΔΥΤ.ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ    ΓΗΠ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

Διαιτητής:        ΦΑΡΜΑΚΗΣ

 

Τουρνουά  ΠΑΙΔΩΝ

Κυριακή  17-2-2019  (10.30) 

 

ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ –ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ1

Διαιτητής:        ΓΡΕΣΣΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΟΚΡΙΔΑΣ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ 

Διαιτητής:        ΦΑΡΜΑΚΗΣ

ΑΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ- ΕΝΩΣΗ 2010                ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:        ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ-ΚΑΜΕΝΑ  ΒΟΥΡΛΑ 

Διαιτητής:        ΤΣΟΚΑΝΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ- ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 

Διαιτητής:        ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ- ΑΙΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ 

Διαιτητής:        ΚΟΛΟΒΟΣ

Αφήστε μια απάντηση