Ορίστηκαν οι ημερομηνίες για τα ματς της β΄ φάσης του κυπέλλου Φθιώτιδας

share on:

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣ Φθιώτιδας το πλήρες πρόγραμμα των αγώνων της β΄ φάσης του κυπέλλου Φθιώτιδας.

Ειδικότερα:

Τετάρτη       18/10/2017       16.00               

ΓΗΠ.  ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ: ΑΡΗΣ  ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ-ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

ΓΗΠ.  ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΔΙΒΡΗ

ΓΗΠ.  ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ: ΟΜΒΡΙΑΚΗ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ  2008

ΓΗΠ.  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ: ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ

ΓΗΠ.  ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ: ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΓΗΠ.  ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ: ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 2011-ΚΑΛΑΠΟΔΙ

Τετάρτη        25/10/2017       16.00               

ΓΗΠ.  ΣΤΥΛΙΔΑΣ: ΣΤΥΛΙΔΑ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

 

***  Οι  επαναληπτικοί  της β’ φάσης θα διεξαχθούν  την  Τετάρτη  8/11/2017.

***  Οι  αγώνες της γ’ φάσης θα διεξαχθούν  στις 22/11/2017 και  στις 13/12/217.

  Προπονούνται οι μικτές Παίδων-Νέων

 

Από τους Ενωσιακούς προπονητές Σάκη Νεοχωρίτη και Νίκο Τσικρά κλήθηκαν οι παρακάτω ποδοσφαιριστές για προπόνηση με τις μικτές Παίδων – Νέων της ΕΠΣ Φθιώτιδας.

Συγκεκριμένα την Τρίτη 17 Οκτώβρη (20.00) στο ΕΑΚΦ θα προπονηθούν οι Νέοι, ενώ στις 18 Οκτώβρη, την ίδια ώρα θα γίνει η προπόνηση των Παίδων.

Να δούμε τους παίκτες που κλήθηκαν:

ΠΑΙΔΕΣ

1. ΜΟΥΛΑΡΑΣ  ΣΤΑΘΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ
2. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ «
3. ΠΑΛΑΣΚΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ «
4. ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ «
5. ΓΕΜΕΝΗΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ «
6. ΓΕΜΕΝΗΣ  ΦΑΝΗΣ «
7. ΔΕΡΜΑΤΑΣ  ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ «
8. ΡΗΤΑΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ «
9. ΚΟΥΡΑΒΑΝΑΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ «
10. ΣΚΟΥΡΑΣ  ΛΑΜΠΡΟΣ «
11. ΑΔΑΜ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ «
12. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ «
13. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΡΑΝΤΖΗ
14. ΦΑΦΟΥΤΗΣ  ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ «
15. ΚΩΣΤΑΚΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ «
16. ΦΙΣΤΙ  ANGELLO «
17. ΚΟΥΡΚΟΥΛΙΩΤΗΣ  ΗΛΙΑΣ «
18. ΤΣΙΤΖΗΡΑΣ  ΜΑΡΙΟΣ ΑΙΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ
19. ΠΕΠΟΝΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ «
20. ΛΥΤΡΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ «
21. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ  ΜΑΡΙΟΣ «
22. ΠΑΠΑΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΟΚΡΙΔΑΣ
23. ΚΟΝΤΟΝΙΚΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΗ  ΑΓ.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
24. ΣΥΛΛΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
25. ΣΟΥΡΑΤΖΙ  ΑΒΡΑΑΜ ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ
26. ΤΣΑΝΑΣ  ΓΑΒΡΙΗΛ «

ΝΕΟΙ

  1. ΤΖΟΒΑΡΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ
  2. ΚΑΥΚΙΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ «
  3. ΤΣΟΤΣΟΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ «
  4. ΤΡΟΥΜΠΟΥΛΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ «
  5. ΣΥΡΜΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ «
  6. ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ «
  7. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ  ΛΟΥΚΑΣ «
  8. ΤΣΑΟΥΣΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ «
  9. ΓΡΑΒΑΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ
10. ΓΡΑΒΑΝΗΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ «
11. ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ «
12. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ «
13. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ «
14. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ «
15. ΣΕΙΝΤΗΣ  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ
16. ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ «
17. ΤΣΙΑΤΣΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ «
18. ΜΠΑΚΟΣΤΕΡΓΙΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ «
19. ΣΠΑΘΟΥΛΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΡΑΝΤΖΗ
20. ΚΟΠΑΝΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ «
21. ΜΠΑΓΙΝΕΤΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ «
22. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ  ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ «
23. ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΟΚΡΙΔΑΣ
24. ΡΟΥΜΠΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ «
25. ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ «
26. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ  ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ
27. ΦΑΣΟΥΛΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ «
28. ΓΚΡΙΝΙΑΣ  ΣΠΥΡΟΣ ΣΤΥΛΙΔΑ
29. ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΛΥΦΑ

 

Αφήστε μια απάντηση