Ποδόσφαιρο Τοπικά

Ο Λαθύρης στο ντέρμπι Ολυμπιακού Λαμίας-Δάφνης Λιβανατών

Ανακοινώθηκαν απόψε από την Επιτροπή Διαιτησίας (Σπυρόπουλος-Παπαμίχος-Μπλούνας) οι διαιτητικές τριάδες για τα παιχνίδια των τοπικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο στη Φθιώτιδα.

Στο ντέρμπι κορυφής που θα γίνει το Σάββατο στο Φραντζή ανάμεσα στον Ολυμπιακό Λαμίας και την πρωτοπόρο Δάφνη Λιβανατών ορίστηκε ο Βαγγέλης Λαθύρης με βοηθούς τους Βασίλη Καλύβα και Γιώργο Σκάρλα.

Να δούμε το πλήρες πρόγραμμα του διημέρου και τις διαιτητικές τριάδες των αναμετρήσεων:

Α΄ κατηγορία –  4η αγωνιστική

Σάββατο    16/10/2021   (16:00)

ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 (Γηπ. Ευρυτανων)

Διαιτητής: ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ.

ΚΑΛΥΒΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ (Γηπ. Ν. Κρικελλου)

Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί: ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ

ΡΕΓΚΙΝΙ – ΣΤΥΛΙΔΑ  (Γηπ. Κομνηνας)

Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί: ΣΕΛΕΛΗΣ – ΚΕΠΠΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ (Γηπ. Φραντζη)

Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ – ΣΚΑΡΛΑΣ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (Γηπ. Λαρυμνας)

Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ – ΑΔΑΜ

ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ (Γηπ.Αγ. Σεραφειμ)

Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Λ.

Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ – ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Β΄ κατηγορία – 2η αγωνιστική   

Σάββατο   16/10/2021   (16:00)

ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΚΟΜΝΗΝΟΣ (Γηπ.Ελατειας)

Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ.

Βοηθοί: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι. – ΓΡΥΛΛΗΣ

Κυριακή   17/10/2021  (16.00)

ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ (Γηπ. Αρκιτσας)

Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί: ΜΠΥΡΟΣ – ΚΕΠΠΑ

ΜΩΛΟΣ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ ‘92 (Γηπ. Μωλου)

Διαιτητής: ΖΩΓΑΣ

Βοηθοί: ΦΑΡΜΑΚΗΣ – ΑΔΑΜ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΣΚΑΡΦΕΙΑ (Γηπ. Αγ. Σεραφειμ)

Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί: ΓΑΚΗΣ – ΧΙΝΤΑΣ

ΦΡΑΝΤΖΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ (Γηπ. Φραντζη)

Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί: ΓΑΚΟΣ – ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ

ΕΝΩΣΗ 2010 – ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (Γηπ. «Λεων. Γιαννέλος»)

Διαιτητής: ΚΟΛΟΚΩΤΣΙΟΣ

Βοηθοί: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι. – ΑΡΧΟΝΤΗΣ

ΟΜΒΡΙΑΚΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ (Γηπ. Δομοκου)

Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Λ.

Βοηθοί: ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΚΑΡΕΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ (Γηπ. Γιαννιτσους)

Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ

ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ – ΓΛΥΦΑ  (Γηπ. Πελασγιας)

Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί: ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΥΚΟΦΙΚΗΣ

ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ  (Γηπ. Μεξιατων)

Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ.

Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ – ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

ΕΧΙΝΑΙΟΙ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ (Γηπ. Ραχων)

Διαιτητής: ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί: ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ – ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ – ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ (Γηπ. Κομποταδων)

Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ.

Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ – ΜΑΝΙΚΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ – ΒΑΘΥΚΟΙΛΟ (Γηπ. Ροδιτσας)

Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

Σχετικές αναρτήσεις

Ο Κολορίζος στο ντέρμπι της Μαλεσίνας με τον Ολυμπιακό Λαμίας

efthia

«Αγκαλιά» με την πρόκριση ο ΠΑΣ Λαμία μετά το 2-0 επί του Ιωνικού

efthia

Διπλό πρόκρισης για την Αναγέννηση Καρδίτσας στον Άγ. Νικόλαο

efthia
Φόρτωση....

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Περισσότερες πληροφορίες.

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο