Ο Τζοβάρας στο ντέρμπι κορυφής του Νέου Κρικέλλου

share on:

Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας (Πουγκακιώτης-Σωσώνης-Δουδούμης) οι διαιτητές για τα παιχνίδια των τοπικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο.

Αναλυτικά:

 

Α΄ κατηγορία – 26η αγωνιστική

 

Σάββατο 13-4-2019   (17.00)

 

ΜΩΛΟΣ- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Διαιτητής:        ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:      ΣΚΑΡΛΑΣ-ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ –ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

Διαιτητής:        ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:          ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ

ΚΑΛΥΒΙΑ –ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ      ΓΗΠ ΣΤΑΥΡΟΥ  ΩΡΑ 15.00

Διαιτητής:        ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ -ΑΤΑΛΑΝΤΗ

Διαιτητής:   ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΛΥΒΑΣ – ΚΟΜΗΤΗΣ

4ος Διαιτητής:  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

Διαιτητής:          ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:          ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ- ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ   ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

Διαιτητής:         ΣΚΟΥΡΑΣ

Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ -ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 -ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:        ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ- ΦΑΡΜΑΚΗΣ

 

 

Β΄ κατηγορία  –  22η αγωνιστική

 

Σάββατο 1304-2019 (17.00)
ΓΛΥΦΑ-ΦΡΑΝΤΖΗ

Διαιτητής:        ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:      ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ-ΤΣΙΑΡΑΣ

ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ –ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ

Διαιτητής:        ΦΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

Βοηθοί:          ΚΑΚΛΗ ΙΦΙΓ-ΛΑΙΝΑΣ

Κυριακή 14-4-2019   (15.30)

 

ΡΕΓΚΙΝΙ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ   ΓΗΠ  ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής:        ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:      ΦΑΡΜΑΚΗΣ-ΜΑΚΚΑΣ

ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Διαιτητής:        ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΘΩΜΑΣ Β

ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ

Διαιτητής:        ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ     ΓΗΠ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:        ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:         ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ –ΚΑΚΛΗΣ Ν

ΟΜΒΡΙΑΚΗ -ΓΑΡΔΙΚΙ

Διαιτητής:        ΣΚΟΥΡΑΣ

Βοηθοί:         ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ. ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

Διαιτητής:        ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:      ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ

ΤΣΟΥΚΑ-ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ         ΓΗΠ. ΛΕΩΝ. ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ

Διαιτητής:        ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:          ΒΛΑΧΟΣ -ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ

Διαιτητής:        ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:         ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι-ΝΑΘΑΝΑΗΛ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ

Διαιτητής:        ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:         ΓΡΕΣΣΟΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:        ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΚΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑ- ΚΟΡΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΒΑΘΥΚΟΙΛΟ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ

Διαιτητής:        ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ- ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

 

Τουρνουά ΠΑΙΔΩΝ

Σάββατο  13-4-2019 ΩΡΑ: 16.00 

 

ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002- ΑΙΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ       ΓΗΠ. ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ

Διαιτητής:        ΚΟΛΟΚΩΤΣΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

 

Κυριακή  14-4-2019 ΩΡΑ: 10.30 

 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ 1- ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ     ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:        ΓΡΕΣΣΟΣ

Βοηθοί:         ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ –ΚΑΚΛΗΣ ΝΙΚ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ  ΛΟΚΡΙΔΑΣ- ΑΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ     ΓΗΠ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

Διαιτητής:        ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Βοηθοί:         ΝΑΘΑΝΑΗΛ-ΚΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑ

ΕΝΩΣΗ 2010 –ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ 2-       ΓΗΠ. ΛΕΩΝ. ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ  11.00

Διαιτητής:        ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ -ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ

 

 

 

Αφήστε μια απάντηση