Ο Τσιγαρίδας στο Λοκρικό ντέρμπι της Λάρυμνας

share on:

Ορίστηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας (Πουγκακιώτης-Σωσώνης-Δουδούμης) οι διαιτητές για τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου, στα γήπεδα της Φθιώτιδας.

Αναλυτικά:

 

Α΄ κατηγορία – 18η αγωνιστική

 

Σάββατο 9-2-2019 (15.30)

 

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ- ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008

Διαιτητής:        ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:      ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ –ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

Διαιτητής:        ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:          ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ -ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:        ΣΚΟΥΡΑΣ

Βοηθοί:         ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ

ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

Διαιτητής:         ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:         ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ -ΖΑΦΕΙΡΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ –ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Διαιτητής:          ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:          ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ – ΒΛΑΧΟΣ

ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ-ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ

Διαιτητής:         ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Βοηθοί:         ΚΑΛΥΒΑΣ-ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ

ΜΩΛΟΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ

Διαιτητής:        ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ -ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

 

Β΄ κατηγορία – 15η αγωνιστική

Σάββατο 9-2-2019  (15.30)

ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ –ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ

Διαιτητής:        ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:      ΚΟΜΗΤΗΣ -ΣΤΑΣΙΝΟΣ

ΓΛΥΦΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:        ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:          ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ-ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ

 

Κυριακή 10-2-2019 (15.30)

ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ

Διαιτητής:        ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:      ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ-ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ–ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Διαιτητής:        ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:          ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ-ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ

ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ-ΣΚΑΡΦΕΙΑ             ΓΗΠ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:        ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ

ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ

Διαιτητής:        ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Βοηθοί:         ΔΟΑΣΚΟΡΗΣ -ΦΑΡΜΑΚΗΣ

ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ

Διαιτητής:        ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΟΚΑΝΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

Διαιτητής:        ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:      ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ -ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ-ΓΑΡΔΙΚΙ

Διαιτητής:        ΣΚΟΥΡΑΣ

Βοηθοί:          ΚΟΜΗΤΗΣ- ΒΛΑΧΟΣ

ΟΜΒΡΙΑΚΗ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

Διαιτητής:        ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι

ΦΡΑΝΤΖΗ-ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ

Διαιτητής:        ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Βοηθοί:         ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

Διαιτητής:        ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΚΑΚΛΗ

ΔΙΒΡΗ –ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ        ΓΗΠ ΕΑΚΦ

Διαιτητής:        ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΜΠΡΕΚΗΣ

 

 

Τουρνουά  ΝΕΩΝ

Σάββατο 9-2-2019  (10.30) 

 

ΑΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ- ΣΤΥΛΙΔΑ        ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:        ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ  Κ

 

 

Τουρνουά  ΠΑΙΔΩΝ

Κυριακή  10-2-2019  (10.30)

 

ΑΙΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ- ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ        ΓΗΠ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

Διαιτητής:        ΔΟΣΚΟΡΗΣ

ΦΡΑΝΤΖΗ –ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ 1    

Διαιτητής:        ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

ΑΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ         ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:        ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ

 

Αφήστε μια απάντηση