Ο Τσιγαρίδας στο ντέρμπι του Μοσχοχωρίου

share on:

Ανακοινώθηκαν απόψε από την Επιτροπή διαιτησίας οι διαιτητές για τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου που θα διεξαχθούν στη Φθιώτιδα.

Αναλυτικά:

 

Α΄ κατηγορία Φθιώτιδας – 5η αγωνιστική

Σάββατο 9-11-2019   (15.00)

ΚΑΛΥΒΙΑ –ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ      ΓΗΠ. ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητής:        ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:      ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ – ΣΚΑΡΛΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ- ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ

Διαιτητής:        ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:          ΚΟΛΟΒΟΣ – ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ –ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008    ΓΗΠ. «ΛΕΩΝ. ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ»

Διαιτητής:        ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ- ΚΑΚΛΗ

ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Διαιτητής:    ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ -ΣΤΥΛΙΔΑ

Διαιτητής:          ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:          ΔΟΣΚΟΡΗΣ- ΦΑΡΜΑΚΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΜΩΛΟΣ        ΓΗΠ. «ΑΛ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ»

Διαιτητής:         ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΝΟΥ

Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ – ΧΑΝΗΣ

 

Β΄ κατηγορία Φθιώτιδας 

Σάββατο 911-2019   (15.00)

ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Διαιτητής:        ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:      ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ -ΑΔΑΜ

ΕΧΙΝΑΙOI – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ

Διαιτητής:        ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

Βοηθοί:          ΣΤΑΣΙΝΟΣ -ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΛΥΦΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΑ

Διαιτητής:        ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:         ΓΡΕΣΣΟΣ -ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ

Κυριακή 10-11-2019   (15.00)

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ-ΡΕΓΚΙΝΙ

Διαιτητής:        ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί:      ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ -ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ

ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ

Διαιτητής:        ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:         ΦΑΡΜΑΚΗΣ-ΑΔΑΜ

ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ ‘92

Διαιτητής:        ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ

ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ- ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

Διαιτητής:        ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΟΙΖΟΣ

Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ -ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

ΣΚΑΡΦΕΙΑ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:        ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΚΕΠΠΑ

ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ    ΓΗΠ. ΚΑΣΤΡΙΟΥ

Διαιτητής:        ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:      ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ-ΜΑΚΚΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ- ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ  ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:        ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:          ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ

Διαιτητής:        ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ –ΤΣΟΥΚΑ   14.00

Διαιτητής:        ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:         ΒΛΑΧΟΣ- ΝΑΘΑΝΑΗΛ

ΑΕNΑ-  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ  ΓΗΠ. ΦΡΑΝΤΖΗ

Διαιτητής:        ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΜΠΡΕΚΗΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ

ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ    ΓΗΠ. ΕΚΚΑΡΑΣ

Διαιτητής:        ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΔΙΒΡΗ –ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ      ΓΗΠ. ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητής:        ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

Βοηθοί:         ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

 

Υποδομές  Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Γ’  Κατηγορία)

Σάββατο 9-11-2019  (10.00) 

 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ- ΚΑΜΕΝΑ  ΒΟΥΡΛΑ  (Κ10-Κ12-Γ΄ΚΑΤ)    ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:        ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ  ΛΑΜΙΑΣ –ΑΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Κ12)  ΩΡΑ:13.00

Διαιτητής:        ΝΑΘΑΝΑΗΛ

ΜΑΛΙΑΚΟΣ-ΑΝΘΗΛΗ  Κ12- & ΣΤΥΛΙΔΑ –ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΟΚΡΙΔΑΣ (Γ΄ΚΑΤ)

Διαιτητής:        ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ-ΑΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ   (Γ΄ΚΑΤ ΩΡΑ:11.00 )

Διαιτητής:        ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ-ΕΝΩΣΗ 2010 (Κ14    ΩΡΑ  15.00)   ΓΗΠ ΜΕΞΙΑΤΩΝ

Διαιτητής:        ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΟΙΖΟΣ

Κυριακή 10-11-2019 (10.00) 

 

ΑΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΔΙΟΝΥΣΟΣ  (Κ10-Κ12-Κ14)  ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:        ΣΤΑΣΙΝΟΣ

ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ –ΚΑΛΥΒΙΑ  ΓΗΠ ΕΠΣΦ (Κ10-Κ12- ΩΡΑ 13.00)

Διαιτητής:        ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ- ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΕΠΣΦ (Κ12- Κ14)   ΩΡΑ 10.00

Διαιτητής:        ΜΑΚΚΑΣ

ΣΤΥΛΙΔΑ –ΦΡΑΝΤΖΗ  ΓΗΠ ΣΤΥΛΙΔΑΣ  (Κ14)   ΩΡΑ 10.00

Διαιτητής:        ΚΕΠΠΑ

ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ –ΕΝΩΣΗ 2010 ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ (Κ10-Κ12- Γ΄ΚΑΤ)

Διαιτητής:        ΓΡΕΣΣΟΣ -ΝΑΘΑ

Αφήστε μια απάντηση