Ο Χρήστος Σταμάτης στο ντέρμπι του Μαρτίνου

share on:

Ορίστηκαν απόψε από την Επιτροπή Διαιτησίας (Πουγκακιώτης-Σωσώνης-Δουδούμης) οι διαιτητές για τα παιχνίδια των τοπικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν αυτό το Σαββατοκύριακο.

Αναλυτικά:

 

Α΄ κατηγορία 23η αγωνιστική

 

Σάββατο 23-3-2019  (16.00)

 

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ –ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ

Διαιτητής:        ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:      ΔΟΣΚΟΡΗΣ -ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ               ΓΗΠ. ΣΤΑΥΡΟΥ

Διαιτητής:        ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:          ΚΑΛΥΒΑΣ-ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ

ΜΩΛΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

Διαιτητής:        ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ -ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:     ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ – ΦΑΡΜΑΚΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ –ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008

Διαιτητής:          ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:          ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Διαιτητής:         ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κων.

Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΣΚΑΡΛΑΣ

ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

Διαιτητής:        ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΧΑΝΗΣ –ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

 

 

Β΄ κατηγορία – 19η αγωνιστική

 

Σάββατο 233-2019  (16.00)

ΕΧΙΝΑΙΟΙ–ΒΑΘΥΚΟΙΛΟ

Διαιτητής:        ΣΤΑΥΡΟΥ

Βοηθοί:      ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΚΑΚΛΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

 

Κυριακή 24-3-2019  (16.00)

ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ

Διαιτητής:        ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:      ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΙΑΝ.

ΡΕΓΚΙΝΙ-ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ         ΓΗΠ. ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής:        ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ

Διαιτητής:        ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Βοηθοί:         ΦΑΡΜΑΚΗΣ-ΖΙΩΓΑΣ

ΣΚΑΡΦΕΙΑ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Διαιτητής:        ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:         ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΔΑΜ

ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ – ΤΣΟΥΚΑ

Διαιτητής:        ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:         ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ-ΜΠΛΕΤΣΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ- ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:        ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ.

Βοηθοί:      ΣΚΑΡΛΑΣ-ΒΛΑΧΟΣ

ΟΜΒΡΙΑΚΗ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ

Διαιτητής:        ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:          ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ

ΓΑΡΔΙΚΙ-ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ               ΓΗΠ. ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:        ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:         ΜΠΡΕΚΗΣ-ΤΣΟΚΑΝΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ

Διαιτητής:        ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΔΙΒΡΗ

Διαιτητής:        ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ.-ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ-ΓΛΥΦΑ

Διαιτητής:        ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΑΚΛΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ        ΓΗΠ. ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ

Διαιτητής:        ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:         ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

 

Τουρνουά ΝΕΩΝ

Σάββατο 23-3-2019  (10.30) 

 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ –ΣΤΥΛΙΔΑ    

Διαιτητής:        ΓΡΕΣΣΟΣ

ΦΡΑΝΤΖΗ  -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ      09.30

Διαιτητής:        ΤΣΟΚΑΝΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ  ΛΟΚΡΙΔΑΣ –ΑΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ   

Διαιτητής:        ΦΑΡΜΑΚΗΣ

 

Τουρνουά  ΠΑΙΔΩΝ

Σάββατο  23-3-2019   (10.30) 

 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ 1-ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002     16.00

Διαιτητής:        ΓΡΕΣΣΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ 2         ΓΗΠ. ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητής:                    ΣΤΑΣΙΝΟΣ

 

Κυριακή  24-3-2019  (10.30) 

 

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ-ΔΙΟΝΥΣΟΣ  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

Διαιτητής:        ΚΟΛΟΒΟΣ

 

Δευτέρα  23-3-2019   (16.30)

           

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ 2-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ  

Διαιτητής:        ΤΣΟΚΑΝΟΣ

Αφήστε μια απάντηση