Ποια ματς θα γίνουν το Σαββατοκύριακο στη Φθιώτιδα

share on:

Από την ΕΠΣ Φθιώτιδας ανακοινώθηκε το αγωνιστικό πρόγραμμα του ερχόμενου Σαββατοκύριακου.

Αναλυτικά:

 

Α’  κατηγορία  –  23η  αγωνιστική 

ΣΑΒΒΑΤΟ      23/3/2019       16.00 

ΓΗΠ.  ΜΑΡΤΙΝΟΥ:ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ  –  ΝΕΟ  ΚΡΙΚΕΛΛΟ

ΓΗΠ.   ΣΤΑΥΡΟΥ:ΚΑΛΥΒΙΑ  –  ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

ΓΗΠ.  ΜΩΛΟΥ:ΜΩΛΟΣ  –  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΔΥΤ.  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

ΓΗΠ.  ΚΑΤΩ  ΤΙΘΟΡΕΑΣ:ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ  –  ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ

ΓΗΠ.  ΑΓ.  ΓΕΩΡΓΙΟΥ:ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΑΓ.  ΓΕΩΡΓΙΟΥ  –  ΜΑΛΕΣΙΝΑ  2008

ΓΗΠ.  ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ:ΑΡΗΣ  ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ  –  ΝΙΚΗ  ΑΓ.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΓΗΠ.  ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ:ΑΤΑΛΑΝΤΗ  –  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΛΑΡΥΜΝΑΣ

Β’  κατηγορία  – 19η  αγωνιστική 

ΣΑΒΒΑΤΟ      23/3/2019    16.00

ΓΗΠ.   ΡΑΧΩΝ:ΕΧΙΝΑΙΟΙ  –  ΒΑΘΥΚΟΙΛΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ      24/3/2019      16.00

 ΓΗΠ.  ΚΑΛΑΠΟΔΙΟΥ:ΚΑΛΑΠΟΔΙ  –  ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ

 ΓΗΠ.  ΜΩΛΟΥ:ΡΕΓΚΙΝΙ  –  ΚΑΜΕΝΑ  ΒΟΥΡΛΑ

 ΓΗΠ.  ΚΟΜΝΗΝΑΣ:ΚΟΜΝΗΝΟΣ  –  ΑΕΤΟΣ  ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ

 ΓΗΠ.  ΣΚΑΡΦΕΙΑΣ:ΣΚΑΡΦΕΙΑ  –  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΑΓ.  ΣΕΡΑΦΕΙΜ

 ΓΗΠ.  ΠΕΤΡΩΤΟΥ:ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ  ΠΕΤΡΩΤΟΥ  –  ΤΣΟΥΚΑ

 ΓΗΠ.  ΠΑΛ.  ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ:ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  ΠΑΛ.  ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ  –  ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 ΓΗΠ.  ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ:ΟΜΒΡΙΑΚΗ –  ΑΧΙΛΛΕΑΣ  ΔΟΜΟΚΟΥ

 ΓΗΠ.  ΑΜΟΥΡΙΟΥ:ΓΑΡΔΙΚΙ  –  ΔΟΞΑ  ΖΗΛΕΥΤΟΥ

 ΓΗΠ.  ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ:ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ  –  ΘΥΕΛΛΑ  ΡΟΔΩΝΙΑΣ

ΓΗΠ.  ΣΤΑΥΡΟΥ:ΑΣΤΕΡΑΣ  ΣΤΑΥΡΟΥ  –  ΔΙΒΡΗ

ΓΗΠ.  ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ:ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ  –  ΓΛΥΦΑ

ΓΗΠ.  ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ:ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΛΑΜΙΑΣ  –  ΠΑΟ  ΑΝΘΗΛΗΣ

Τουρνουά  ΠΑΙΔΩΝ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ       23/3/2019               

ΓΗΠ.   ΕΑΚΦ:ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ 1  –  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ  2002    16.00

ΓΗΠ.   ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ:ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ  –  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ 2  10.30

ΚΥΡΙΑΚΗ     24/3/2019          10.30

ΓΗΠ.   ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ:ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΔΥΤ.  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ  –  ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ    25/3/2019      16.30

ΓΗΠ.   ΕΠΣΦ:ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ 2 –  ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ

Τουρνουά  ΝΕΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ       23/3/2019      10.30

ΓΗΠ.  ΕΑΚΦ:ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ  –  ΣΤΥΛΙΔΑ

ΓΗΠ.  ΦΡΑΝΤΖΗ:ΦΡΑΝΤΖΗ  –  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΔΥΤ.  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ  (09.30)

ΓΗΠ.  ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ:ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΟΚΡΙΔΑΣ  –  ΑΙΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

***  Το  Σάββατο 6 Απρίλη θα διεξαχθεί το 2ο Ποδοσφαιρικό Φεστιβάλ της Ε.Π.Σ.Φ. σε συνδιοργάνωση με την Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας , στο γήπεδο της Αμφίκλειας

Δικαίωμα συμμετοχής έχουν οι ποδοσφαιριστές γεννημένοι τα έτη :

1/ 2005-2006  (Κ-14)

2/ 2007-2008  (Κ-12)

3/ 2009-2010  (Κ-10)

4/ 2011-2012-2013  (Κ-8)

***  Οι δηλώσεις συμμετοχής θα πρέπει να κατατεθούν στην Γραμματεία της Ε.Π.Σ.Φ μέχρι την Πέμπτη 28 Μάρτη

Αφήστε μια απάντηση