Ποιοι διαιτητές «σφυρίζουν» το Σαββατοκύριακο στη Φθιώτιδα

share on:

Από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας ανακοινώθηκαν απόψε οι διαιτητές για τα παιχνίδια Α’ και Β’ κατηγορίας  που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο.

Αναλυτικά:

Α΄ κατηγορία Φθιώτιδας –  3η αγωνιστική
Σάββατο 10-10-2020     ΩΡΑ: 16.00

 

ΚΑΛΥΒΙΑ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008       (Γηπ. Φραντζή)

Διαιτητής:                                   ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:                        ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι.

ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ – ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ   (Γηπ. Ν. Κρίκελου)

Διαιτητής:                                 ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:                           ΚΟΛΟΒΟΣ – ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ.

ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΡΕΓΚΙΝΙ       (Γηπ. Ευρυτάνων)

Διαιτητής:                                          ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί:                                 ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ – ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ.

ΒΑΘΥΚΟΙΛΟ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ     (Γηπ. Πελασγιας)

Διαιτητής:                                               ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:                           ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ – ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ –  ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ     (Γηπ. Λιβανατών )

Διαιτητής:                                            ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:                              ΔΟΣΚΟΡΗΣ – ΦΑΡΜΑΚΗΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ – ΣΤΥΛΙΔΑ     (Γηπ. Λάρυμνας)

Διαιτητής:                                                  ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί:                                              ΚΑΛΥΒΑΣ –  ΓΑΚΗΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/10/2020      ΩΡΑ: 16.00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ      (Γηπ. Μεγ. Βρύσης)

Διαιτητής:                                  ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:                              ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ – ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ

 

Β΄ κατηγορία Φθιώτιδας  –  3η αγωνιστική 

Σάββατο 10-10-2020     ΩΡΑ: 16.00

 

ΑΤΑΛΑΝΤΗ  ‘92 – ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ   (Γηπ. Αταλάντης)

Διαιτητής:                                      ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί:                                 ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ – ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ

ΤΣΟΥΚΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ    (Γηπ. Μακρακώμης)

Διαιτητής:                                              ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:                                   ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ – ΜΑΚΚΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΕΝΩΣΗ 2010    (Γηπ. Σπερχειάδας)

Διαιτητής:                                      ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:                          ΣΚΑΡΛΑΣ – ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ.  ΒΡΥΣΗΣ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ     (Γηπ. Μεγ. Βρύσης)

Διαιτητής:                                         ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:                                     ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ – ΝΑΘΑΝΑΗΛ

Κυριακή 11-10-2020      ΩΡΑ: 16.00

ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ      (Γηπ.Αμφίκλειας)

Διαιτητής:                                          ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:                                        ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ – ΤΡΟΥΜΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ      (Γηπ. Τραγάνας)

Διαιτητής:                                                ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:                                            ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ – ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ

ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ – ΣΚΑΡΦΕΙΑ  (Γηπ. Μώλου)

Διαιτητής:                                               ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Βοηθοί:                                              ΦΑΡΜΑΚΗΣ – ΜΟΣΧΟΣ

ΚΟΜΝΗΝΟΣ – ΜΩΛΟΣ  (Γηπ. Κόμνηνας)

Διαιτητής:                                                  ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:                                             ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ – ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΚΑΛΑΠΟΔΙ     (Γηπ. Καινούριου)

Διαιτητής:                                                      ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:                                                               ΝΑΘΑΝΑΗΛ – ΚΕΠΠΑ

ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ     (Γηπ. Μεξιατών)

Διαιτητής:                                                  ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:                                            ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ. – ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ.

ΑΝ/ΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ    (Γηπ. Γιαννιτσούς)

Διαιτητής:                                                 ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί:                                                ΒΛΑΧΟΣ – ΜΑΚΚΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ – ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ  (Γηπ. Κομποτάδων)

Διαιτητής:                                                 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ.

Βοηθοί:                                            ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ. – ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ – ΟΜΒΡΙΑΚΗ     (Γηπ.Δομοκού)

Διαιτητής:                                                             ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:                                                    ΚΑΛΥΒΑΣ – ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ

ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ – ΕΧΙΝΑΙΟΙ   (Γηπ. Ανθήλης)

Διαιτητής:                                                                 ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:                                                              ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ – ΚΑΨΙΩΤΗΣ

ΔΙΒΡΗ -ΓΑΡΔΙΚΙ   (Γηπ. Δίβρης)          ΑΝΑΒΟΛΗ

 

 

 

 

Αφήστε μια απάντηση