Ποιοι «σφυρίζουν» στα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΠΣ Φθιώτιδας

share on:

Ορίστηκαν απόψε από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας οι διαιτητές για τα παιχνίδια των τοπικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο.

Αναλυτικά:

 

 

Α΄ κατηγορία – 17η αγωνιστική

Σάββατο 15-2-2020   (15.30)

 

ΚΑΛΥΒΙΑ-ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ          ΓΗΠ. ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ

Διαιτητής:        ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:      ΚΑΛΥΒΑΣ-ΚΟΛΟΒΟΣ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008

Διαιτητής:        ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:          ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ

ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΜΩΛΟΣ

Διαιτητής:        ΣΚΟΥΡΑΣ

Βοηθοί:         ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ – ΣΚΑΡΛΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ-ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ    

Διαιτητής:    ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ – ΒΛΑΧΟΣ

ΒΑΘΥΚΟΙΛΟ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ      ΓΗΠ. ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ

Διαιτητής:          ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:          ΑΥΓΕΡΗΣ- ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ -ΣΤΥΛΙΔΑ

Διαιτητής:         ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΚΟΜΗΤΗΣ

 

Β΄ κατηγορία Φθιώτιδας 

 

Σάββατο   15-2-2020   (15.30)

ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ–ΡΕΓΚΙΝΙ

Διαιτητής:        ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:      ΣΤΑΣΙΝΟΣ- ΜΑΚΚΑΣ

ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ- ΑΤΑΛΑΝΤΗ  ‘92

Διαιτητής:        ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Βοηθοί:          ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

ΓΛΥΦΑ-ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ

Διαιτητής:        ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί:          ΓΡΕΣΣΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛ

ΕΧΙΝΑΙΟΙ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:        ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:          ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ

 

Κυριακή 16-2-2020   (15.30)

ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Διαιτητής:        ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠ

Βοηθοί:          ΓΡΕΣΣΟΣ -ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

Διαιτητής:        ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:          ΚΟΜΗΤΗΣ -ΦΑΡΜΑΚΗΣ

ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ       ΓΗΠ. ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής:        ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

Βοηθοί:          ΧΑΝΗΣ -ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ -ΣΚΑΡΦΕΙΑ

Διαιτητής:        ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί:          ΜΠΡΕΚΗΣ -ΚΟΛΟΒΟΣ

ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ –ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ  ΛΑΜΙΑΣ   ΓΗΠ. ΚΑΣΤΡΙΟΥ

Διαιτητής:        ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:          ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ- ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

Διαιτητής:        ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Βοηθοί:          ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ- ΚΕΠΠΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ –ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ

Διαιτητής:        ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:          ΤΣΟΚΑΝΟΣ- ΝΑΘΑΝΑΗΛ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ-ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ

Διαιτητής:        ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:          ΣΚΑΡΛΑΣ – ΒΛΑΧΟΣ

ΟΜΒΡΙΑΚΗ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ

Διαιτητής:        ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:          ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

ΑΕΝΑ-ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ       ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ

Διαιτητής:        ΣΚΟΥΡΑΣ

Βοηθοί:          ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ –ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ

 

 

Πρωταθλήματα Υποδομών  

Σάββατο 15-2-2020

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΚΑΔ ΛΑΜΙΑΣ Κ12   10.30  ΓΗΠ ΑΣΤΕΡΑ

Διαιτητής:        ΚΕΠΠΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ    Γ΄ΚΑΤ ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ  11.30

Διαιτητής:        ΜΑΚΚΑΣ

 

Κυριακή  16-2-2020

 

ΦΡΑΝΤΖΗ -ΑΚΑΔ ΛΟΚΡΙΔΑΣ Κ12 Γ΄ΚΑΤ 10.30 ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ

Διαιτητής:        ΤΣΟΚΑΝΟΣ

ΑΙΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ –ΑΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Κ10-Κ12-Κ14  10.30 ΓΗΠ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

Διαιτητής:        ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008-ΑΚΑΔ ΛΑΜΙΑΣ Κ10-Κ12-Γ΄ΚΑΤ   11.00  ΓΗΠ ΤΡΑΓΑΝΑΣ

Διαιτητής:        ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αφήστε μια απάντηση