Πρεμιέρα με ρεπό η Αταλάντη, στην Αγριά το Μαρτίνο

share on:

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΠΟ η κλήρωση του πρωταθλήματος Γ’  Εθνικής που θα ξεκινήσει στις 11 Οκτώβρη.

Το Φθιωτικό ενδιαφέρον συγκεντρώνεται στον 4ο όμιλο, όπου θα αγωνιστούν η Αταλάντη και ο Οπούντιος Μαρτίνου, έχοντας αντιπάλους Στερεοελλαδίτικες ομάδες καθώς και τις ομάδες της Μαγνησίας. ‘Ενας όμιλος που απαρτίζεται από 11 σωματεία, μετά τις τελευταίες τροποποιήσεις που έγιναν από την Ομοσπονδία, εξαιτίας των παραιτήσεων που είχαμε.

Ο α΄ γύρος θα ολοκληρωθεί λίγο πριν τα Χριστούγεννα και το φινάλε έχει προγραμματιστεί για τις 18 Απρίλη.

Η πρεμιέρα της κατηγορίας βρίσκει την Αταλάντη να κάνει το ρεπό της, ενώ το πρώτο της ματς θα το δώσει στις 18 Οκτώβρη εντός με τον Φωκικό.

Από την άλλη το Μαρτίνο θα ξεκινήσει τις αγωνιστικές του υποχρεώσεις από την Αγριά κόντρα στον Θησέα και θα ακολουθήσει δεύτερο εκτός έδρας ματς στο Δίστομο. Το πρώτο εντός έδρας ματς θα το δώσει στις 25 Οκτώβρη με αντίπαλο τον Διαγόρα Στεφανοβίκειου.

Να δούμε το πλήρες πρόγραμμα του ομίλου και τις ημερομηνίες των αγωνιστικών:

 

1η  Αγωνιστική  12η

(11/10/2020) – (10/1/2021)

ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

ΥΠΑΤΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ-ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ

ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

ΑΛΜΥΡΟΣ-ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ

***  Ρεπό η ΑΤΑΛΑΝΤΗ

2η  Αγωνιστική  13η

(18/10/2020)- (17/1/2021)

ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ-ΥΠΑΤΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ-ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ-ΑΛΜΥΡΟΣ

ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

***  Ρεπό ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ

3η   Αγωνιστική  14η

(25/10/2020)- (24/1/2021)

ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΥΠΑΤΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ

ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ-ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ

***  Ρεπό ο ΑΛΜΥΡΟΣ

4η  Αγωνιστική  15η

(1/11/2020)- (7/2/2021)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ-ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΥΠΑΤΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ

ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΑΛΜΥΡΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ-ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

***  Ρεπό ο ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

5η  Αγωνιστική   16η

(8/11/2020)- (21/2/2021)

ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ

ΑΛΜΥΡΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ

ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ-ΥΠΑΤΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

***  Ρεπό η ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

6η  Αγωνιστική  17η

(15/11/2020)- (28/2/2021)

ΑΛΜΥΡΟΣ-ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ-ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

ΥΠΑΤΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ

ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

***  Ρεπό η ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

7η  Αγωνιστική  18η

(22/11/2020)- (7/3/2021)

ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ-ΑΛΜΥΡΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ-ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ

ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ

ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ

***  Ρεπό το ΥΠΑΤΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

8η  Αγωνιστική  19η

(29/11/2020)- (21/3/2021)

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ-ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ

ΑΛΜΥΡΟΣ-ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

ΥΠΑΤΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ

***  Ρεπό ο ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ

9η  Αγωνιστική  20η

(6/12/2020)- (28/3/2021)

ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ

ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΛΜΥΡΟΣ

ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ

ΥΠΑΤΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ

***  Ρεπό ο ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ

10η  Αγωνιστική  21η

(13/12/2020)- (11/4/2021)

ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ-ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ

ΑΛΜΥΡΟΣ-ΥΠΑΤΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ

***  Ρεπό ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ

11η  Αγωνιστική   22η 

(20/12/2020)- (18/4/2021)

ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ-ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ

ΥΠΑΤΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ-ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ

ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ-ΑΛΜΥΡΟΣ

***  Ρεπό ο ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

Αφήστε μια απάντηση