Πρεμιέρα στη Νάξο θα κάνει ο Λοκρός Αταλάντης

share on:

Κληρώθηκε σήμερα στα γραφεία της ΕΟΚ το αγωνιστικό πρόγραμμα του πρωταθλήματος μπάσκετ Γ’  Εθνικής για την περίοδο 2019-2020.

Ο εκπρόσωπος της Φθιώτιδας στην κατηγορία, ο Λοκρός Αταλάντης, που μετέχει στον 2ο όμιλο θα ξεκινήσει τον μαραθώνιο από τις Κυκλάδες και συγκεκριμένα από τη Νάξο, όπου θα αντιμετωπίσει τα Φανάρια, στις 13 Οκτώβρη.

Να δούμε το πλήρες πρόγραμμα του ομίλου και τις ημερομηνίες των αναμετρήσεων:

 

1η Αγωνιστική 14η

13/10/2019 – 26/1/2020

ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΜΙΛΩΝ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΧΑΝΙΑ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΕΡΑ

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ/ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ

ΧΑΛΚΙΔΑ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ

2η Αγωνιστική 15η

20/10/2019 – 2/2/2020

ΜΙΛΩΝ – ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ

ΧΑΝΙΑ – ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΠΕΡΑ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ

ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ/ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ  – ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ  – ΧΑΛΚΙΔΑ

3η Αγωνιστική 16η

27/10/2019 – 9/2/2020

ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ – ΧΑΝΙΑ

ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΠΕΡΑ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ/ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΧΑΛΚΙΔΑ

ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ  – ΜΙΛΩΝ

4η Αγωνιστική 17η

3/11/19 – 23/2/2020

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ

ΠΕΡΑ – ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ/ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ  – ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ

ΧΑΛΚΙΔΑ – ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΧΑΝΙΑ – ΜΙΛΩΝ

5η Αγωνιστική 18η

10/11/19 – 8/3/2020

ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ- ΠΕΡΑ

ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ/ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΧΑΛΚΙΔΑ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ  – ΧΑΝΙΑ

ΜΙΛΩΝ – ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

6η Αγωνιστική 19η

24/11/19 – 15/3/2020

ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ/ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ  – ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΧΑΛΚΙΔΑ – ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΠΕΡΑ – ΜΙΛΩΝ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΧΑΝΙΑ

7η Αγωνιστική 20η

1/12/19 – 22/3/2020

ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ- ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ

ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΧΑΛΚΙΔΑ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ  – ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΜΙΛΩΝ – ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ/ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ

ΧΑΝΙΑ – ΠΕΡΑ

 

8η Αγωνιστική 21η

8/12/19 – 29/3/2020

ΧΑΛΚΙΔΑ – ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ – ΜΙΛΩΝ

ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ/ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ  – ΧΑΝΙΑ

ΠΕΡΑ – ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

9η Αγωνιστική 22η

15/12/2019 – 5/4/2020

ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ

ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ  – ΠΕΡΑ

ΜΙΛΩΝ – ΧΑΛΚΙΔΑ

ΧΑΝΙΑ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ/ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ

 

10η Αγωνιστική 23η

22/12/2019 – 12/4/2020

ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΜΙΛΩΝ

ΧΑΛΚΙΔΑ –  ΧΑΝΙΑ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ –  ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ/ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ  – ΠΕΡΑ

 

11η Αγωνιστική 24η

5/1/2020 – 26/4/2020

ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ  – ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ/ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ

 ΜΙΛΩΝ – ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΧΑΝΙΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΧΑΛΚΙΔΑ

ΠΕΡΑ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ

 

12η Αγωνιστική 25η

12/1/2020 – 3/5/2020

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ

ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΜΙΛΩΝ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΧΑΝΙΑ

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΧΑΛΚΙΔΑ – ΠΕΡΑ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ – ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ/ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ

 

13η Αγωνιστική 26η

19/1/2020 – 10/5/2020

ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑΞΟΥ- ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ  – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ

 ΜΙΛΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΧΑΝΙΑ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΠΕΡΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ/ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ  – ΧΑΛΚΙΔΑ

Αφήστε μια απάντηση