Πρεμιέρα στη Χαλκιδική θα κάνει ο Έσπερος Λαμίας

share on:

Πραγματοποιήθηκε σήμερα στο Καυτανζόγλειο η κλήρωση του βορείου ομίλου της Β’  Εθνικής μπάσκετ Ανδρών, στον οποίο μετέχουν 16 ομάδες, μεταξύ αυτών και ο Έσπερος Λαμίας.

Η Λαμιώτικη ομάδα θα ξεκινήσει τον μαραθώνιο στις 6 Οκτώβρη από τη Χαλκιδική, παίζοντας στο κλειστό της Αρναίας κόντρα στο Στρατώνι και θα ολοκληρώσει το πρωτάθλημα στις 17 Μάη 2020 στα Γιάννενα.

Να δούμε το πλήρες πρόγραμμα του ομίλου και τις ημερομηνίες των 30 αγωνιστικών

1η Αγωνιστική 16η

6/10/2019 – 26/1/2020

ΕΥΚΑΡΠΙΑ – ΦΑΡΣΑΛΑ

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ – ΚΑΒΑΛΑ

ΣΤΡΑΤΩΝΙ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΕΦΥΡΑ

ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΧΑΝΘ

2η Αγωνιστική 17η

13/10/2019 – 2/2/2020

ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΕΥΚΑΡΠΙΑ

ΚΑΒΑΛΑ – ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ

ΓΕΦΥΡΑΣ – ΣΤΡΑΤΩΝΙ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ

ΧΑΝΘ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΦΑΡΣΑΛΑ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

3η Αγωνιστική 18η

20/10/2019 – 9/2/2020

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΚΑΒΑΛΑ

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ – ΓΕΦΥΡΑ

ΣΤΡΑΤΩΝΙ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ – ΧΑΝΘ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΦΑΡΣΑΛΑ – ΚΟΜΟΤΗΝΗ

4η Αγωνιστική 19η

27/10/2019 – 23/2/2020

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΕΥΚΑΡΠΙΑ

ΓΕΦΥΡΑ – ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΣΤΡΑΤΩΝΙ

ΧΑΝΘ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΑΡΣΑΛΑ

ΚΑΒΑΛΑ – ΚΟΜΟΤΗΝΗ

5η Αγωνιστική 20η

3/11/2019 – 29/2/2020

ΕΥΚΑΡΠΙΑ – ΓΕΦΥΡΑ

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΧΑΝΘ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΕΥΡΩΠΗΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΦΑΡΣΑΛΑ – ΚΑΒΑΛΑ

ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

6η Αγωνιστική 21η

10/11/2019 – 8/3/2020

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΕΥΚΑΡΠΙΑ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΧΑΝΘ – ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΣΤΡΑΤΩΝΙ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ – ΦΑΡΣΑΛΑ

ΓΕΦΥΡΑ – ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΚΑΒΑΛΑ

 

7η Αγωνιστική 22η

16/11/2019 – 15/3/2020

ΕΥΚΑΡΠΙΑ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΧΑΝΘ

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΣΤΡΑΤΩΝΙ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ

ΦΑΡΣΑΛΑ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΚΑΒΑΛΑ – ΓΕΦΥΡΑ

 

8η Αγωνιστική 23η

24/11/2019 – 22/3/2020

ΧΑΝΘ – ΕΥΚΑΡΠΙΑ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ

ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ – ΣΤΡΑΤΩΝΙ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΦΑΡΣΑΛΑ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΕΦΥΡΑ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

9η Αγωνιστική 24η

1/12/2019 – 29/3/2020

ΕΥΚΑΡΠΙΑ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ – ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ

ΣΤΡΑΤΩΝΙ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΓΕΦΥΡΑ

ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΧΑΝΘ

ΚΑΒΑΛΑ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

10η Αγωνιστική 25η

8/12/2019 – 5/4/2020

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΕΥΚΑΡΠΙΑ

ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ

ΣΤΡΑΤΩΝΙ – ΦΑΡΣΑΛΑ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΧΑΝΘ – ΚΑΒΑΛΑ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΕΦΥΡΑ

 

11η Αγωνιστική 26η

15/12/2019 – 12/4/2020

ΕΥΚΑΡΠΙΑ – ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ – ΣΤΡΑΤΩΝΙ

ΦΑΡΣΑΛΑ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΧΑΝΘ

ΓΕΦΥΡΑ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

 

12η Αγωνιστική 27η

22/12/2019 – 26/4/2020

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΕΥΚΑΡΠΙΑ

ΣΤΡΑΤΩΝΙ – ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ – ΦΑΡΣΑΛΑ

ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΚΑΒΑΛΑ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΧΑΝΘ – ΓΕΦΥΡΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

13η Αγωνιστική 28η

5/1/2020 – 3/5/2020

ΕΥΚΑΡΠΙΑ – ΣΤΡΑΤΩΝΙ

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ

ΦΑΡΣΑΛΑ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΚΑΒΑΛΑ – ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΕΦΥΡΑ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΧΑΝΘ

 

14η Αγωνιστική 29η

12/1/2020 – 10/5/2020

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ – ΕΥΚΑΡΠΙΑ

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΦΑΡΣΑΛΑ

ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΚΑΒΑΛΑ

ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΕΦΥΡΑ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΧΑΝΘ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

 

15η Αγωνιστική 30η

19/1/2020 – 17/5/2020

ΕΥΚΑΡΠΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΦΑΡΣΑΛΑ – ΧΑΝΘ

ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ

ΚΑΒΑΛΑ – ΣΤΡΑΤΩΝΙ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΕΦΥΡΑ – ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

Αφήστε μια απάντηση