Ποδόσφαιρο Τοπικά

Τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣ Φθιώτιδας το αγωνιστικό πρόγραμμα των τοπικών πρωταθλημάτων για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο.

Αναλυτικά:

                                                                                          

Α’ κατηγορία Φθιώτιδας (6η αγωνιστική)  

Σάββατο      4/11/2017     15.00

    ΓΗΠ.  ΣΤΑΥΡΟΥ: ΑΣΤΕΡΑΣ  ΣΤΑΥΡΟΥ  –  ΚΑΜΕΝΑ  ΒΟΥΡΛΑ

    ΓΗΠ.  ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ: ΜΑΛΕΣΙΝΑ  2008  – ΚΑΛΑΠΟΔΙ

    ΓΗΠ.  ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ: ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 2011-ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

    ΓΗΠ.  ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ: ΟΜΒΡΙΑΚΗ  –  ΑΤΑΛΑΝΤΗ

    ΓΗΠ.  ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ: ΑΡΗΣ  ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ  –  ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ

    ΓΗΠ.  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ: ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ  –  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΛΑΡΥΜΝΑΣ

    ΓΗΠ.  ΑΓ.  ΣΕΡΑΦΕΙΜ: ΑΣΤΕΡΑΣ  ΑΓ.  ΣΕΡΑΦΕΙΜ  –  ΝΕΟ  ΚΡΙΚΕΛΛΟ

Β’ κατηγορία (5η αγωνιστική)

 

Σάββατο     4/11/2017   15.00              

ΓΗΠ.  ΕΛΑΤΕΙΑΣ: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ  –  ΡΕΓΚΙΝΙ

ΓΗΠ.  ΡΑΧΩΝ: ΕΧΙΝΑΙΟΙ  –  ΒΑΘΥΚΟΙΛΟ

ΓΗΠ.  ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ-ΘΥΕΛΛΑ  ΡΟΔΩΝΙΑΣ  (17.30)

 

Κυριακή    5/11/2017    15.00   

                       

ΓΗΠ.  ΚΟΜΝΗΝΑΣ: ΚΟΜΝΗΝΟΣ  –  ΠΑΟ  ΑΝΘΗΛΗΣ

ΓΗΠ.  ΣΚΑΡΦΕΙΑΣ: ΣΚΑΡΦΕΙΑ  –  ΑΓΡΟΤΗΣ  ΤΡΑΓΑΝΑΣ

ΓΗΠ.  ΑΡΚΙΤΣΑΣ: ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ  –  ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΓΗΠ.  ΕΠΣΦ: ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ    –  ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ

ΓΗΠ.  ΑΜΟΥΡΙΟΥ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΛΑΜΙΑΣ  –  ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ

ΓΗΠ.  ΑΓ.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: ΝΙΚΗ  ΑΓ.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ  –  ΔΙΒΡΗ

ΓΗΠ.  ΜΕΞΙΑΤΩΝ: ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ  –  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  ΠΑΛ.  ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

ΓΗΠ.  ΠΕΤΡΩΤΟΥ: ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ  ΠΕΤΡΩΤΟΥ –  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

ΓΗΠ.  ΦΡΑΝΤΖΗ: ΦΡΑΝΤΖΗ  –  ΚΑΛΥΒΙΑ

ΓΗΠ. ΑΓ.  ΓΕΩΡΓΙΟΥ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΑΓ.  ΓΕΩΡΓΙΟΥ  –  ΔΟΞΑ  ΖΗΛΕΥΤΟΥ

ΓΗΠ.  ΓΛΥΦΑΣ: ΓΛΥΦΑ  –  ΑΙΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

 

Τουρνουά Παίδων

 

Κυριακή     5/11/2017    10.30

ΓΗΠ.  ΑΓ.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: ΝΙΚΗ  ΑΓ.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ  –  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

ΓΗΠ.  ΑΜΟΥΡΙΟΥ: ΑΙΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ1  –  ΜΑΛΕΣΙΝΑ  2008

ΓΗΠ.  ΦΡΑΝΤΖΗ: ΦΡΑΝΤΖΗ  –  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΟΚΡΙΔΑΣ  –  ΑΧΙΛΛΕΑΣ  ΔΟΜΟΚΟΥ  3-0 χα

ΚΑΛΥΒΙΑ  –  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΩΛΟΥ  0-3 χα

 

Τουρνουά Νέων

 

Σάββατο     4/11/2017   10.30

ΓΗΠ.  ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ: ΑΡΗΣ  ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ  –  ΜΑΛΕΣΙΝΑ  2008

ΓΗΠ.  ΕΛΑΤΕΙΑΣ: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ  –  ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  ΜΑΡΤΙΝΟΥ

ΓΗΠ.  ΦΡΑΝΤΖΗ: ΦΡΑΝΤΖΗ  –  ΑΙΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

ΓΗΠ.  ΕΑΚΦ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ  –  ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΟΚΡΙΔΑΣ  –  ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ    3-0 χα

ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ   –  ΚΑΛΥΒΙΑ   3-0 χα

Σχετικές αναρτήσεις

Με πέναλτι στο 94’ ο ΠΑΟΚ γλύτωσε την ήττα!

efthia

Ο Ολυμπιακός 3-0, το μυαλό της Λαμίας στην ΑΕΛ

efthia

Ολυμπιακός-ΠΑΣ Λαμία σήμερα στις 15.00

efthia
Φόρτωση....

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Περισσότερες πληροφορίες.

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο