Τι έγινε σήμερα στο κύπελλο Φθιώτιδας

share on:

Συνεχίστηκε σήμερα η α’ φάση του κυπέλλου Φθιώτιδας με τη διεξαγωγή 9 αναμετρήσεων της 2ης αγωνιστικής (ένα ματς θα γίνει αύριο).

Ξεχώρισαν οι εκτός έδρας νίκες της Μαλεσίνας στη Λάρυμνα και των Καμένων Βούρλων στον Αγ. Σεραφείμ, με τον Οπούντιο Μαρτίνου να κάνει το ρεπό του.

Να δούμε συνοπτικά όλα τα αποτελέσματα, τις νέες βαθμολογίες καθώς και τα ματς που ακολουθούν:

1ος όμιλος
Προοδευτική Λάρυμνας-Μαλεσίνα 2008…2-3
Δάφνη Λιβανατών-Ελατειακός…3-1
***  Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου

2ος όμιλος
Αστέρας Αγ. Σεραφείμ-Καμένα Βούρλα…1-2
Μώλος-Νέο Κρίκελλο…0-2
***  Ρεπό: Άρης Αγ. Κων/νου

3ος όμιλος
Κηφισσός Κ. Τιθορέας-Καλαπόδι…0-2
Ρεγκίνι-Παρνασσός Αμφίκλειας…ΑΥΡΙΟ
***  Ρεπό: Αταλάντη

4ος όμιλος
Βαθύκοιλο-Εχιναίοι…0-1
Ευρυτανικός Λαμίας-Δίβρη…2-0
***  Ρεπό: Στυλίδα

5ος όμιλος
Αστέρας Σταυρού-Δόξα Μοσχοχωρίου 2011…3-1
Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας-Καλύβια…0-0
***  Ρεπό: Ομβριακή

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

 

1ος όμιλος

Μαλεσίνα 2008                5-2   6

Προοδευτική Λάρυμνας   3-3   3

Δάφνη Λιβανατών            3-3   3

Οπούντιος Μαρτίνου        0-1   0

Ελατειακός                       1-3   0

 

2ος όμιλος

Καμένα Βούρλα              5-3   6

Νέο Κρίκελλο                  2-0   3

Αστέρας Αγ. Σεραφείμ    2-2   3

Μώλος                            2-5   0

Άρης Αγ. Κων/νου          0-1   0

 

3ος όμιλος

Καλαπόδι                         2-0   4

Αταλάντη                          3-1   3

Ρεγκίνι                              0-0   1

Παρνασσός Αμφίκλειας   0-0   0

Κηφισσός Κ. Τιθορέας     1-5   0

 

4ος όμιλος

Ευρυτανικός Λαμίας   6-0   6

Στυλίδα                       5-0   3

Εχιναίοι                       1-4   3

Δίβρη                          0-2    0

Βαθύκοιλο                   0-6   0

 

5ος όμιλος

Ομβριακή                                 3-1   3

Αστέρας Σταυρού                    4-4    3

Δόξα Μοσχοχωρίου 2011        4-4    3

Καλύβια                                    0-0    1

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας    1-3    1

Η 3η αγωνιστική (16/9)

1ος όμιλος

Μαλεσίνα 2008-Οπούντιος Μαρτίνου

Ελατειακός-Προοδευτική Λάρυμνας

***  Ρεπό: Δάφνη Λιβανατών

2ος όμιλος

Καμένα Βούρλα-Άρης Αγ. Κων/νου

Νέο Κρίκελλο-Αστέρας Αγ. Σεραφείμ

***  Ρεπό: Μώλος

3ος όμιλος

Καλαπόδι-Αταλάντη

Παρνασσός Αμφίκλειας-Κηφισσός Κ. Τιθορέας

***  Ρεπό: Ρεγκίνι

4ος όμιλος

Εχιναίοι-Στυλίδα

Δίβρη-Βαθύκοιλο

***  Ρεπό: Ευρυτανικός Λαμίας

5ος όμιλος

Δόξα Μοσχοχωρίου 2011-Ομβριακή

Καλύβια-Αστέρας Σταυρού

***  Ρεπό: Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας

Αφήστε μια απάντηση