Ποδόσφαιρο Τοπικά

Το αγωνιστικό πρόγραμμα της Α’ κατηγορίας ΕΠΣ Φθιώτιδας

Πραγματοποιήθηκε σήμερα το απόγευμα στα γραφεία της ΕΠΣ Φθιώτιδας, η κλήρωση του αγωνιστικού προγράμματος της Α’ κατηγορίας που θα ξεκινήσει στις 17 Σεπτέμβρη με τη συμμετοχή 15 ομάδων.

Νέα πρόσωπα στην κατηγορία είναι η Αταλάντη που πέρυσι έπαιζε στη Γ’  Εθνική και οι ομάδες που ανέβηκαν από τη Β’ κατηγορία, το Καλαπόδι και το Λιανοκλάδι.

Να δούμε το πλήρες πρόγραμμα της κατηγορίας:

1η  Αγωνιστική  16η

Νίκη Αγ. Παρασκευής – Αστέρας Σταυρού

Καλύβια – Άρης Αγ. Κων/νου

Ηράκλεια – Αταλάντη

Δάφνη Λιβανατών – Ρεγκίνι

Στυλίδα – Λιανοκλάδι

Μαλεσίνα 2008 – Οπούντιος Μαρτίνου

Ολυμπιακός Λαμίας – Προοδευτική Λάρυμνας

***  Ρεπό: Καλαπόδι

2η  Αγωνιστική  17η

Καλαπόδι – Νίκη Αγ. Παρασκευής

Αστέρας Σταυρού – Καλύβια

Άρης Αγ. Κων/νου – Δάφνη Λιβανατών

Αταλάντη – Στυλίδα

Ρεγκίνι – Μαλεσίνα 2008

Λιανοκλάδι – Προοδευτική Λάρυμνας

Οπούντιος Μαρτίνου – Ολυμπιακός Λαμίας

***  Ρεπό: Ηράκλεια

3η  Αγωνιστική  18η

Νίκη Αγ. Παρασκευής – Καλύβια

Ηράκλεια – Καλαπόδι

Δάφνη Λιβανατών – Αστέρας Σταυρού

Μαλεσίνα 2008– Άρης Αγ. Κων/νου

Προοδευτική Λάρυμνας – Αταλάντη

Ολυμπιακός Λαμίας – Ρεγκίνι

Λιανοκλάδι – Οπούντιος Μαρτίνου

***  Ρεπό: Στυλίδα

4η  Αγωνιστική  19η

Ηράκλεια – Νίκη Αγ. Παρασκευής

Καλύβια – Δάφνη Λιβανατών

Καλαπόδι – Στυλίδα

Αστέρας Σταυρού – Μαλεσίνα 2008

Άρης Αγ. Κων/νου – Ολυμπιακός Λαμίας

Αταλάντη – Οπούντιος Μαρτίνου

Ρεγκίνι – Καλύβια

***  Ρεπό: Προοδευτική Λάρυμνας

5η  Αγωνιστική  20η

Νίκη Αγ. Παρασκευής – Δάφνη Λιβανατών

Στυλίδα – Ηράκλεια

Μαλεσίνα 2008 – Καλύβια

Προοδευτική Λάρυμνας – Καλαπόδι

Ολυμπιακός Λαμίας – Αστέρας Σταυρού

Λιανοκλάδι – Άρης Αγ. Κων/νου

Αταλάντη – Ρεγκίνι

***  Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου

6η  Αγωνιστική  21η

Στυλίδα – Νίκη Αγ. Παρασκευής

Δάφνη Λιβανατών – Μαλεσίνα 2008

Ηράκλεια – Προοδευτική Λάρυμνας

Καλύβια – Ολυμπιακός Λαμίας

Καλαπόδι – Οπούντιος Μαρτίνου

Αστέρας Σταυρού – Λιανοκλάδι

Άρης Αγ. Κων/νου – Αταλάντη

***  Ρεπό: Ρεγκίνι

7η  Αγωνιστική  22η

Νίκη Αγ. Παρασκευής – Μαλεσίνα 2008

Προοδευτική Λάρυμνας – Στυλίδα

Ολυμπιακός Λαμίας – Δάφνη Λιβανατών

Οπούντιος Μαρτίνου – Ηράκλεια

Λιανοκλάδι – Καλύβια

Ρεγκίνι – Καλαπόδι

Αταλάντη – Αστέρας Σταυρού

***  Ρεπό: Άρης Αγ. Κων/νου

8η  Αγωνιστική  23η

Προοδευτική Λάρυμνας – Νίκη Αγ. Παρασκευής

Μαλεσίνα 2008 – Ολυμπιακός Λαμίας

Στυλίδα – Οπούντιος Μαρτίνου

Δάφνη Λιβανατών – Λιανοκλάδι

Ηράκλεια – Ρεγκίνι

Καλύβια – Αταλάντη

Καλαπόδι – Άρης Αγ. Κων/νου

***  Ρεπό: Αστέρας Σταυρού

9η  Αγωνιστική  24η

Νίκη Αγ. Παρασκευής – Ολυμπιακός Λαμίας

Οπούντιος Μαρτίνου – Προοδευτική Λάρυμνας

Λιανοκλάδι – Μαλεσίνα 2008

Ρεγκίνι – Στυλίδα

Αταλάντη – Δάφνη Λιβανατών

Άρης Αγ. Κων/νου – Ηράκλεια

Αστέρας Σταυρού – Καλαπόδι

***  Ρεπό: Καλύβια

10η  Αγωνιστική   25η

Οπούντιος Μαρτίνου – Νίκη Αγίας Παρασκευής

Ολυμπιακός Λαμίας – Λιανοκλάδι

Προοδευτική Λάρυμνας – Ρεγκίνι

Μαλεσίνα 2008– Αταλάντη

Στυλίδα – Άρης Αγ. Κων/νου

Ηράκλεια – Αστέρας Σταυρού

Καλύβια – Καλαπόδι

***  Ρεπό: Δάφνη Λιβανατών

11η  Αγωνιστική  26η

Νίκη Αγ. Παρασκευής – Λιανοκλάδι

Ρεγκίνι – Οπούντιος Μαρτίνου

Αταλάντη – Ολυμπιακός Λαμίας

Άρης Αγ. Κων/νου – Προοδευτική Λάρυμνας

Αστέρας Σταυρού – Στυλίδα

Καλαπόδι – Δάφνη Λιβανατών

Καλύβια – Ηράκλεια

***  Ρεπό: Μαλεσίνα 2008

12η  Αγωνιστική  27η

Ρεγκίνι – Νίκη Αγ. Παρασκευής

Λιανοκλάδι – Αταλάντη

Οπούντιος Μαρτίνου – Άρης Αγ. Κων/νου

Προοδευτική Λάρυμνας – Αστέρας Σταυρού

Μαλεσίνα 2008 – Καλαπόδι

Στυλίδα – Καλύβια

Δάφνη Λιβανατών – Ηράκλεια

***  Ρεπό: Ολυμπιακός Λαμίας 

13η  Αγωνιστική  28η

Νίκη Αγίας Παρασκευής – Αταλάντη

Άρης Αγ. Κων/νου – Ρεγκίνι

Αστέρας Σταυρού – Οπούντιος Μαρτίνου

Καλαπόδι – Ολυμπιακός Λαμίας

Καλύβια – Προοδευτική Λάρυμνας

Ηράκλεια – Μαλεσίνα 2008

Δάφνη Λιβανατών – Στυλίδα

***  Ρεπό: Λιανοκλάδι

14η  Αγωνιστική  29η

Άρης Αγ. Κων/νου – Νίκη Αγ. Παρασκευής

Ρεγκίνι – Αστέρας Σταυρού

Λιανοκλάδι – Καλαπόδι

Οπούντιος Μαρτίνου – Καλύβια

Ολυμπιακός Λαμίας – Ηράκλεια

Προοδευτική Λάρυμνας – Δάφνη Λιβανατών

Μαλεσίνα 2008– Στυλίδα

***  Ρεπό: Αταλάντη

15η  Αγωνιστική  30η

Αστέρας Σταυρού – Άρης Αγ. Κων/νου

Καλαπόδι – Αταλάντη

Καλύβια – Ρεγκίνι

Ηράκλεια – Λιανοκλάδι

Δάφνη Λιβανατών – Οπούντιος Μαρτίνου

Στυλίδα – Ολυμπιακός Λαμίας

Μαλεσίνα 2008 – Προοδευτική Λάρυμνας

***  Ρεπό: Νίκη Αγ. Παρασκευής

 

Σχετικές αναρτήσεις

ΑΕΚ-Ιωνικός 4-1: Έκανε πρεμιέρα στην Αγιά Σοφιά με 4άρα!

efthia

Ο Καρέλης «καθάρισε» τον ΠΑΣ Γιάννινα μέσα στους Ζωσιμάδες!

efthia

Στις 16 Οκτώβρη η πρεμιέρα της Α’ Εθνικής 2

efthia
Φόρτωση....

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Περισσότερες πληροφορίες.

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο