Ποδόσφαιρο Τοπικά

Το αγωνιστικό πρόγραμμα της Β’ κατηγορίας ΕΠΣ Φθιώτιδας 2022-2023

Με τη συμμετοχή 30 ομάδων σε τρεις ομίλους, θα διεξαχθεί φέτος το πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας στη Φθιώτιδα, που αναμένεται να ξεκινήσει στις 2 Οκτώβρη.

Σήμερα το απόγευμα στα γραφεία της Ένωσης έγινε η κλήρωση των αγώνων και προέκυψε το ακόλουθο πρόγραμμα στους τρεις ομίλους:

 

1ος όμιλος

 

1η  αγωνιστική  10η

Κηφισσός Κ. Τιθορέας – Δαφνησιακός Αρκίτσας

Αστέρας Αγ. Σεραφείμ – Κομνηνός

Κανούριο – Αγρότης Τραγάνας

Παρνασσός Αμφίκλειας – Καμένα Βούρλα

Ελατειακός – Σκάρφεια

2η  αγωνιστική  11η

Καμένα Βούρλα – Αστέρας Αγ. Σεραφείμ

Καινούριο – Παρνασσός Αμφίκλειας

Σκάρφεια – Δαφνησιακός Αρκίτσας

Κομνηνός – Κηφισσός Κ. Τιθορέας

Αγρότης Τραγάνας – Ελατειακός

3η  αγωνιστική  12η

Παρνασσός Αμφίκλειας – Αστέρας Αγ. Σεραφείμ

Ελατειακός – Καινούριο

Κηφισσός Κ. Τιθορέας– Καμένα Βούρλα

Δαφνησιακός Αρκίτσας – Αγρότης Τραγάνας

Σκάρφεια – Κομνηνός

4η  αγωνιστική  13η

Καμένα Βούρλα – Σκάρφεια

Καινούριο – Δαφνησιακός Αρκίτσας

Αστέρας Αγ. Σεραφείμ – Κηφισσός Κ. Τιθορέας

Ελατειακός – Παρνασσός Αμφίκλειας

Αγρότης Τραγάνας – Κομνηνός

5η  αγωνιστική  14η

Παρνασσός Αμφίκλειας – Κηφισσός Κ. Τιθορέας

Καμένα Βούρλα – Αγρότης Τραγάνας

Δαφνησιακός Αρκίτσας – Ελατειακός

Σκάρφεια – Αστέρας Αγ. Σεραφείμ

Κομνηνός – Καινούριο

6η  αγωνιστική  15η

Καινούριο – Καμένα Βούρλα

Αστέρας Αγ. Σεραφείμ – Αγρότης Τραγάνας

Ελατειακός – Κομνηνός

Κηφισσός Κ. Τιθορέας – Σκάρφεια

Δαφνησιακός Αρκίτσας – Παρνασσός Αμφίκλειας

7η  αγωνιστική  16η

Καμένα Βούρλα – Ελατειακός

Αστέρας Αγ. Σεραφείμ – Καινούριο

Σκάρφεια – Παρνασσός Αμφίκλειας

Κομνηνός – Δαφνησιακός Αρκίτσας

Αγρότης Τραγάνας – Κηφισσός Κ. Τιθορέας

8η  αγωνιστική  17η

Παρνασσός Αμφίκλειας-Κομνηνός

Ελατειακός – Αστέρας Αγ. Σεραφείμ

Κηφισσός Κ. Τιθορέας– Καινούριο

Δαφνησιακός Αρκίτσας– Καμένα Βούρλα

Αγρότης Τραγάνας – Σκάρφεια

9η  αγωνιστική  18η

Παρνασσός Αμφίκλειας – Αγρότης Τραγάνας

Καινούριο – Σκάρφεια

Αστέρας Αγ. Σεραφείμ – Δαφνησιακός Αρκίτσας

Κηφισσός Κ.Τιθορέας – Ελατειακός

Κομνηνός – Καμένα Βούρλα

 

2ος όμιλος

 

1η  αγωνιστική  10η

Δίβρη – Ένωση 2010

Τσούκα – Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Μώλος

Γαρδίκι – Αετός Μενδενίτσας

Εθνικός Κομποτάδων – Θύελλα Ροδωνιάς 

2η  αγωνιστική  11η

Μώλος – Δίβρη

Γαρδίκι – Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας

Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς – Θύελλα Ροδωνιάς

Ένωση 2010 – Εθνικός Κομποτάδων

Αετός Μενδενίτσας – Τσούκα

3η  αγωνιστική  12η

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Δίβρη

Τσούκα – Γαρδίκι

Εθνικός Κομποτάδων – Μώλος

Θύελλα Ροδωνιάς – Αετός Μενδενίτσας

Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς – Ένωση 2010

4η  αγωνιστική  13η

Μώλος – Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς

Γαρδίκι – Θύελλα Ροδωνιάς

Δίβρη – Εθνικός Κομποτάδων

Τσούκα – Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας

Αετός Μενδενίτσας – Ένωση 2010

5η  αγωνιστική  14η

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Εθνικός Κομποτάδων

Μώλος – Αετός Μενδενίτσας

Θύελλα Ροδωνιάς – Τσούκα

Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς – Δίβρη

Ένωση 2010 – Γαρδίκι

6η  αγωνιστική  15η

Γαρδίκι – Μώλος

Δίβρη – Αετός Μενδενίτσας

Τσούκα – Ένωση 2010

Εθνικός Κομποτάδων – Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς

Θύελλα Ροδωνιάς – Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας

7η  αγωνιστική  16η

Μώλος – Τσούκα

Δίβρη – Γαρδίκι

Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς – Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας

Ένωση 2010 – Θύελλα Ροδωνιάς

Αετός Μενδενίτσας – Εθνικός Κομποτάδων

8η  αγωνιστική  17η

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Ένωση 2010

Τσούκα – Δίβρη

Εθνικός Κομποτάδων – Γαρδίκι

Θύελλα Ροδωνιάς – Μώλος

Αετός Μενδενίτσας – Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς

9η  αγωνιστική  18η

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Αετός Μενδενίτσας

Γαρδίκι – Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς

Δίβρη – Θύελλα Ροδωνιάς

Εθνικός Κομποτάδων – Τσούκα

Ένωση 2010 – Μώλος

 

3ος όμιλος

 

1η  αγωνιστική  10η

Ομβριακή – ΠΑΟ Ανθήλης

Μαγνησιακός – Ατσαλένιος Πετρωτού

Θύελλα Μεγ. Βρύσης – Πελασγιακός

Εχιναίοι – Ηρακλής Ροδίτσας

Γλύφα – Μεξιατικός

2η  αγωνιστική  11η

Ηρακλής Ροδίτσας – Ομβριακή

Γλύφα – Εχιναίοι

Ατσαλένιος Πετρωτού – Πελασγιακός

ΠΑΟ Ανθήλης – Θύελλα Μεγ. Βρύσης

Μεξιατικός – Μαγνησιακός

3η  αγωνιστική  12η

Εχιναίοι  – Ομβριακή

Μαγνησιακός – Γλύφα

Θύελλα Μεγ. Βρύσης – Ηρακλής Ροδίτσας

Πελασγιακός – Μεξιατικός

Ατσαλένιος Πετρωτού – ΠΑΟ Ανθήλης

4η  αγωνιστική  13η

Ηρακλής Ροδίτσας – Ατσαλένιος Πετρωτού

Γλύφα – Πελασγιακός

Ομβριακή – Θύελλα Μεγ. Βρύσης

Μαγνησιακός – Εχιναίοι

Μεξιατικός – ΠΑΟ Ανθήλης

5η  αγωνιστική  14η

Εχιναίοι – Θύελλα Μεγ. Βρύσης

Ηρακλής Ροδίτσας – Μεξιατικός

Πελασγιακός – Μαγνησιακός

Ατσαλένιος Πετρωτού – Ομβριακή

ΠΑΟ Ανθήλης -Γλύφα

6η  αγωνιστική  15η

Γλύφα – Ηρακλής Ροδίτσας

Ομβριακή – Μεξιατικός

Μαγνησιακός – ΠΑΟ Ανθήλης

Θύελλα Μεγ. Βρύσης – Ατσαλένιος Πετρωτού

Πελασγιακός – Εχιναίοι

7η  αγωνιστική  16η

Ηρακλής Ροδίτσας – Μαγνησιακός

Ομβριακή – Γλύφα

Ατσαλένιος Πετρωτού – Εχιναίοι

ΠΑΟ Ανθήλης – Πελασγιακός

Μεξιατικός – Θύελλα Μεγ. Βρύσης

8η  αγωνιστική  17η

Εχιναίοι – ΠΑΟ Ανθήλης

Μαγνησιακός – Ομβριακή

Θύελλα Μεγ. Βρύσης – Γλύφα

Πελασγιακός – Ηρακλής Ροδίτσας

Μεξιατικός – Ατσαλένιος Πετρωτού

9η  αγωνιστική  18η

Εχιναίοι – Μεξιατικός

Γλύφα – Ατσαλένιος Πετρωτού

Ομβριακή – Πελασγιακός

Θύελλα Μεγ. Βρύσης – Μαγνησιακός

ΠΑΟ Ανθήλης – Ηρακλής Ροδίτσας

Σχετικές αναρτήσεις

Στη Λάρνακα γνώρισε την πρώτη της ήττα η Εθνική Ελλάδας

efthia

Δεν ανέδειξε νικητή το φιλικό της Νίκης Βόλου με τον ΠΑΣ Λαμία

efthia

Φιλικό Νίκης Βόλου – ΠΑΣ Λαμία σήμερα (17.30) στη Νεάπολη

efthia
Φόρτωση....

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Περισσότερες πληροφορίες.

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο