Το αγωνιστικό πρόγραμμα των πλέι οφ και πλέι άουτ Α’ και Β΄ ΕΠΣ Φθιώτιδας

share on:

Πραγματοποιήθηκαν στα γραφεία της ΕΠΣ Φθιώτιδας οι κληρώσεις των αγώνων πλέι οφ και πλέι άουτ Α’ και Β’ κατηγορίας, οι οποίοι θα ξεκινήσουν το ερχόμενο Σαββατοκύριακο.

Να δούμε αναλυτικά το πρόγραμμα, τις ημερομηνίες των αγώνων καθώς και τις βαθμολογίες των μίνι πρωταθλημάτων:

ΠΛΕΙ ΟΦ  Α’  Φθιώτιδας

1η  Αγωνιστική  4η

20/4/2019 – 8/5/2019

Αταλάντη-Οπούντιος Μαρτίνου

Νέο Κρίκελλο-Καλύβια

2η  Αγωνιστική  5η

24/4/2019 – 11/5/2019

Οπούντιος Μαρτίνου-Νέο Κρίκελλο

Καλύβια-Αταλάντη

3η  Αγωνιστική  6η

4/5/2018 – 15/5/2019

Αταλάντη-Νέο Κρίκελλο

Καλύβια-Οπούντιος Μαρτίνου

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Αταλάντη                          2

Νέο Κρίκελλο                   2

Οπούντιος Μαρτίνου      0

Καλύβια                            0

 

ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ  Α’  κατηγορίας

1η  Αγωνιστική  4η

20/4/2019 – 8/5/2019

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας-Κηφισσός Κ. Τιθορέας

Νίκη Αγ. Παρασκευής-Κεραυνός Αγ. Γεωργίου

2η  Αγωνιστική   5η

24/4/2019 – 11/5/2019

Κηφισσός Κ. Τιθορέας-Νίκη Αγ. Παρασκευής

Κεραυνός Αγ Γεωργίου-Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας

3η  Αγωνιστική  6η

4/5/2019 – 15/5/2019

Αναγένηση Δυτ. Φθιώτιδας-Νίκη Αγ. Παρασκευής

Κεραυνός Αγ. Γεωργίου-Κηφισσός Κ. Τιθορέας

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας             3

Κηφισσός Κ. Τιθορέας                        2

Νίκη Αγ. Παρασκευής                         1

Κεραυνός Αγ. Γεωργίου                     0

 

ΠΛΕΙ ΟΦ  Β’ κατηγορίας

1η  Αγωνιστική  6η

21/4/2019 – 15/5/2019

Μεξιατικός-Εχιναίοι (20/4)

Καμένα Βούρλα-Δαφνησιακός Αρκίτσας

Θύελλα Ροδωνιάς-Ολυμπιακός Λαμίας 0-3 χα

2η  Αγωνιστική  7η

24/4/2109 – 19/5/2019

Εχιναίοι – Θύελλα Ροδωνιάς 3-0 χα

Δαφνησιακός Αρκίτσας – Μεξιατικός

Ολυμπιακός Λαμίας – Καμένα Βούρλα

3η  Αγωνιστική  8η

5/5/2019 – 22/5/2019

Εχιναίοι – Δαφνησιακός Αρκίτσας

Ολυμπιακός Λαμίας – Μεξιατικός

Θύελλα Ροδωνιάς – Καμένα Βούρλα 0-3 χα

4η  Αγωνιστική  9η

8/5/2019 – 25/5/2019

Δαφνησιακός Αρκίτσας – Ολυμπιακός Λαμίας

Μεξιατικός – Θύελλα Ροδωνιάς 3-0 χα

Καμένα Βούρλα – Εχιναίοι

5η  Αγωνιστική  10η

12/5/2019 – 29/5/2019

Ολυμπιακός Λαμίας – Εχιναίοι

Θύελλα Ροδωνιάς – Δαφνησιακός Αρκίτσας 0-3 χα

Καμένα Βούρλα – Μεξιατικός

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Καμένα Βούρλα                 1

Μεξιατικός                          1

Ολυμπιακός Λαμίας           1

Δαφνησιακός Αρκίτσας    0

Εχιναίοι                               0

Θύελλα Ροδωνιάς              0

Αφήστε μια απάντηση