Το πλήρες πρόγραμμα των αγώνων κυπέλλου Φθιώτιδας

share on:

Με τη συμμετοχή 25 ομάδων θα διεξαχθεί φέτος το κύπελλο της ΕΠΣ Φθιώτιδας. Οι ομάδες χωρίστηκαν σε 5 ομίλους με γεωγραφικά κριτήρια και θα παίξουν όλες μεταξύ τους σε έναν γύρο με βαθμολογία. Από κάθε όμιλο θα περάσουν στη β΄ φάση οι τρεις πρώτες ομάδες κάθε ομίλου.

Στη β’ φάση οι 15 ομάδες που θα περάσουν θα σχηματίσουν 7 ζευγάρια και μία θα περάσει στα προημιτελικά χωρίς αγώνα, όπου θα συμμετάσχουν συνολικά 8 ομάδες.

Σήμερα στα γραφεία της ΕΠΣ Φθιώτιδας πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των αγώνων σε κάθε όμιλο, με τα ματς να γίνονται  μέσα στον Σεπτέμβρη (6, 9, 16, 20, 23).

Να δούμε αναλυτικά το πρόγραμμα των αναμετρήσεων και στους 5 ομίλους όπως προέκυψε από τη σημερινή διαδικασία:

 

1ος  όμιλος

 

1η  Αγωνιστική 

Οπούντιος Μαρτίνου-Προοδευτική Λάρυμνας

Μαλεσίνα 2008-Δάφνη Λιβανατών

*** Ρεπό ο Ελατειακός

2η  Αγωνιστική 

Προοδευτική Λάρυμνας-Μαλεσίνα 2008

Δάφνη Λιβανατών-Ελατειακός

***  Ρεπό ο Οπούντιος Μαρτίνου

3η  Αγωνιστική 

Μαλεσίνα 2008-Οπούντιος Μαρτίνου

Ελατειακός-Προοδευτική Λάρυμνας

***  Ρεπό η Δάφνη Λιβανατών

4η  Αγωνιστική 

Οπούντιος Μαρτίνου-Ελατειακός

Προοδευτική Λάρυμνας-Δάφνη Λιβανατών

***  Ρεπό η Μαλεσίνα 2008

5η  Αγωνιστική 

Δάφνη Λιβανατών-Οπούντιος Μαρτίνου

Ελατειακός-Μαλεσίνα 2008

***  Ρεπό η Προοδευτική Λάρυμνας

2ος  όμιλος

1η  Αγωνιστική 

Άρης Αγ. Κων/νου-Αστέρας Αγ. Σεραφείμ

Καμένα Βούρλα-Μώλος

***  Ρεπό το Νέο Κρίκελλο

2η  Αγωνιστική 

Αστέρας Αγ. Σεραφείμ-Καμένα Βούρλα

Μώλος-Νέο Κρίκελλο

***  Ρεπό ο Άρης Αγ. Κων/νου

3η  Αγωνιστική 

Καμένα Βούρλα-Άρης Αγ. Κων/νου

Νέο Κρίκελλο-Αστέρας Αγ. Σεραφείμ

***  Ρεπό ο Μώλος

4η  Αγωνιστική 

Άρης Αγ. Κων/νου-Νέο Κρίκελλο

Αστέρας Αγ. Σεραφείμ-Μώλος

***  Ρεπό τα Καμένα Βούρλα

5η  Αγωνιστική 

Μώλος-Άρης Αγ. Κων/νου

Νέο Κρίκελλο-Καμένα Βούρλα

***  Ρεπό ο Αστέρας Αγ. Σεραφείμ

3ος  όμιλος

1η  Αγωνιστική 

Αταλάντη-Κηφισσός Κ. Τιθορέας

Καλαπόδι-Ρεγκίνι

***  Ρεπό Παρνασσός Αμφίκλειας

2η  Αγωνιστική 

Κηφισσός Κ. Τιθορέας-Καλαπόδι

Ρεγκίνι-Παρνασσός Αμφίκλειας

***  Ρεπό η Αταλάντη

3η  Αγωνιστική 

Καλαπόδι-Αταλάντη

Παρνασσός Αμφίκλειας-Κηφισσός Κ. Τιθορέας

***  Ρεπό το Ρεγκίνι

4η  Αγωνιστική 

Αταλάντη-Παρνασσός Αμφίκλειας

Κηφισσός Κ. Τιθορέας-Ρεγκίνι

***  Ρεπό το Καλαπόδι

5η  Αγωνιστική 

Ρεγκίνι-Αταλάντη

Παρνασσός Αμφίκλειας-Καλαπόδι

***  Ρεπό ο Κηφισσός Κ. Τιθορέας

4ος  όμιλος

1η  Αγωνιστική 

Στυλίδα-Βαθύκοιλο

Εχιναίοι-Ευρυτανικός Λαμίας

***  Ρεπό η Δίβρη

2η  Αγωνιστική 

Βαθύκοιλο-Εχιναίοι

Ευρυτανικός Λαμίας-Δίβρη

***  Ρεπό η Στυλίδα

3η  Αγωνιστική 

Εχιναίοι-Στυλίδα

Δίβρη-Βαθύκοιλο

***  Ρεπό ο Ευρυτανικός Λαμίας

4η  Αγωνιστική 

Στυλίδα-Δίβρη

Βαθύκοιλο-Ευρυτανικός Λαμίας

***  Ρεπό οι Εχιναίοι

5η  Αγωνιστική 

Ευρυτανικός Λαμίας-Στυλίδα

Δίβρη-Εχιναίοι

***  Ρεπό το Βαθύκοιλο

5ος  όμιλος

1η  Αγωνιστική 

Ομβριακή-Αστέρας Σταυρού

Δόξα Μοσχοχωρίου 2011-Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας

***  Ρεπό τα Καλύβια

2η  Αγωνιστική 

Αστέρας Σταυρού-Δόξα Μοσχοχωρίου 2011

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας-Καλύβια

***  Ρεπό η Ομβριακή

3η  Αγωνιστική 

Δόξα Μοσχοχωρίου 2011-Ομβριακή

Καλύβια-Αστέρας Σταυρού

***  Ρεπό η Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας

4η  Αγωνιστική 

Ομβριακή-Καλύβια

Αστέρας Σταυρού-Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας

***  Ρεπό η Δόξα Μοσχοχωρίου 2011

5η  Αγωνιστική 

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας-Ομβριακή

Καλύβια-Δόξα Μοσχοχωρίου 2011

***  Ρεπό ο Αστέρας Σταυρού

 

Αφήστε μια απάντηση