Το πρόγραμμα της Α’ κατηγορίας ΕΠΣ Φθιώτιδας 2019-2020

share on:

Αυτό είναι το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα του νέου πρωταθλήματος Α’  κατηγορίας ΕΠΣ Φθιώτιδας «Άρης Δάρρας», όπως προέκυψε από την χθεσινή κλήρωση που έγινε στα γραφεία της Ένωσης.

1η  Αγωνιστική  14η
Καλύβια – Νίκη Αγ. Παρασκευής
Μαλεσίνα 2008 – Στυλίδα
Νέο Κρίκελλο – Προοδευτική Λάρυμνας
Οπούντιος Μαρτίνου – Βαθύκοιλο
Άρης Αγ. Κων/νου – Δάφνη Λιβανατών
Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Ολυμπιακός Λαμίας
*** Ρεπό: Μώλος

 

2η  Αγωνιστική  15η
Μώλος – Καλύβια
Νίκη Αγ. Παρασκευής – Μαλεσίνα 2008
Στυλίδα – Οπούντιος Μαρτίνου
Προοδευτική Λάρυμνας – Άρης Αγ. Κων/νου
Βαθύκοιλο – Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας
Δάφνη Λιβανατών – Ολυμπιακός Λαμίας
***  Ρεπό: Νέο Κρίκελλο

 

3η  Αγωνιστική  16η
Καλύβια – Μαλεσίνα 2008
Νέο Κρίκελλο – Μώλος
Οπούντιος Μαρτίνου – Νίκη Αγ. Παρασκευής
Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Στυλίδα
Ολυμπιακός Λαμίας – Προοδευτική Λάρυμνας
Δάφνη Λιβανατών – Βαθύκοιλο
***  Ρεπό: Άρης Αγ. Κων/νου

 

4η  Αγωνιστική  17η
Νέο Κρίκελλο – Καλύβια
Μαλεσίνα 2008 – Οπούντιος Μαρτίνου
Μώλος – Άρης Αγ. Κων/νου
Νίκη Αγ. Παρασκευής – Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας
Στυλίδα – Δάφνη Λιβανατών
Προοδευτική Λάρυμνας – Βαθύκοιλο
***  Ρεπό: Ολυμπιακός Λαμίας

 

5η  Αγωνιστική  18η
Καλύβια – Οπούντιος Μαρτίνου
Άρης Αγ. Κων/νου – Νέο Κρίκελλο
Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Μαλεσίνα 2008
Ολυμπιακός Λαμίας – Μώλος
Δάφνη Λιβανατών – Νίκη Αγ. Παρασκευής
Προοδευτική Λάρυμνας – Στυλίδα
***  Ρεπό: Βαθύκοιλο

 

6η  Αγωνιστική  19η
Άρης Αγ. Κων/νου – Καλύβια
Οπούντιος Μαρτίνου – Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας
Νέο Κρίκελλο – Ολυμπιακός Λαμίας
Μαλεσίνα 2008 – Δάφνη Λιβανατών
Μώλος – Βαθύκοιλο
Νίκη Αγ. Παρασκευής – Προοδευτική Λάρυμνας
***  Ρεπό: Στυλίδα

 

7η  Αγωνιστική  20η
Καλύβια – Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας
Ολυμπιακός Λαμίας – Άρης Αγ. Κων/νου
Δάφνη Λιβανατών – Οπούντιος Μαρτίνου
Βαθύκοιλο – Νέο Κρίκελλο
Προοδευτική Λάρυμνας – Μαλεσίνα 2008
Στυλίδα – Μώλος
***  Ρεπό: Νίκη Αγ. Παρασκευής

 

8η  Αγωνιστική  21η
Ολυμπιακός Λαμίας – Καλύβια
Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Δάφνη Λιβανατών
Άρης Αγ. Κων/νου – Βαθύκοιλο
Οπούντιος Μαρτίνου – Προοδευτική Λάρυμνας
Νέο Κρίκελλο – Στυλίδα
Μώλος – Νίκη Αγ. Παρασκευής
***  Ρεπό: Μαλεσίνα 2008

 

9η  Αγωνιστική  22η
Καλύβια – Δάφνη Λιβανατών
Βαθύκοιλο – Ολυμπιακός Λαμίας
Προοδευτική Λάρυμνας – Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας
Στυλίδα – Άρης Αγ. Κων/νου
Νίκη Αγ. Παρασκευής – Νέο Κρίκελλο
Μαλεσίνα 2008 – Μώλος
***  Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου

 

10η  Αγωνιστική  23η
Βαθύκοιλο – Καλύβια
Δάφνη Λιβανατών – Προοδευτική Λάρυμνας
Ολυμπιακός Λαμίας – Στυλίδα
Άρης Αγ. Κων/νου – Νίκη Αγ. Παρασκευής
Οπούντιος Μαρτίνου – Μώλος
Νέο Κρίκελλο – Μαλεσίνα 2008
***  Ρεπό: Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας

 

11η  Αγωνιστική  24η
Καλύβια – Προοδευτική Λάρυμνας
Στυλίδα – Βαθύκοιλο
Νίκη Αγ. Παρασκευής – Ολυμπιακός Λαμίας
Μώλος – Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας
Μαλεσίνα 2008 – Άρης Αγ. Κων/νου
Οπούντιος Μαρτίνου – Νέο Κρίκελλο
***  Ρεπό: Δάφνη Λιβανατών

 

12η  Αγωνιστική  25η
Στυλίδα – Καλύβια
Βαθύκοιλο – Νίκη Αγ. Παρασκευής
Δάφνη Λιβανατών – Μώλος
Ολυμπιακός Λαμίας – Μαλεσίνα 2008
Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Νέο Κρίκελλο
Άρης Αγ. Κων/νου – Οπούντιος Μαρτίνου
***  Ρεπό: Προοδευτική Λάρυμνας

 

13η  Αγωνιστική 26η
Νίκη Αγ. Παρασκευής – Στυλίδα
Μώλος – Προοδευτική Λάρυμνας
Μαλεσίνα 2008 – Βαθύκοιλο
Νέο Κρίκελλο – Δάφνη Λιβανατών
Οπούντιος Μαρτίνου – Ολυμπιακός Λαμίας
Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Άρης Αγ. Κων/νου
***  Ρεπό: Καλύβια

Αφήστε μια απάντηση