Το πρόγραμμα των αναπτυξιακών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Φθιώτιδας

share on:

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣ Φθιώτιδας το αναλυτικό πρόγραμμα των αναπτυξιακών πρωταθλημάτων που αρχίζουν το διήμερο 2-3 Νοέμβρη.

Αναλυτικά:

 

Α’  ΟΜΙΛΟΣ

 

1Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         ΣΑΒΒΑΤΟ    2/11/2019  –  10.00

1/ ΓΗΠ.  ΕΠΣΦ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ  –  ΚΑΜ.  ΒΟΥΡΛΑ

2/ ΓΗΠ.                           :ΜΑΛΕΣΙΝΑ  2008  –  ΦΡΑΝΤΖΗ

3/ ΓΗΠ   ΣΤΥΛΙΔΑΣ: ΣΤΥΛΙΔΑ  –  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΟΚΡΙΔΑΣ (ΜΟΝΟ Γ ΚΑΤΗΓ)

2Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         ΣΑΒΒΑΤΟ    9/11/2019  –  10.00

1/ ΓΗΠ. ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΟΚΡΙΔΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ

2/ ΓΗΠ. ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ:ΚΑΜ.  ΒΟΥΡΛΑ  –  ΜΑΛΕΣΙΝΑ  2008

3/ ΓΗΠ   ΦΡΑΝΤΖΗ:ΦΡΑΝΤΖΗ  –   ΣΤΥΛΙΔΑ   (ΜΟΝΟ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ)

3Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         ΣΑΒΒΑΤΟ    16/11/2019  –  10.00

1/ ΓΗΠ.  ΕΠΣΦ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ  –  ΜΑΛΕΣΙΝΑ  2008

2/ ΓΗΠ.  ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ:ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΟΚΡΙΔΑΣ  –  ΦΡΑΝΤΖΗ

3/ ΓΗΠ   ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ:ΚΑΜ.  ΒΟΥΡΛΑ  –   ΣΤΥΛΙΔΑ  (ΜΟΝΟ Γ ΚΑΤΗΓ)

4Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         ΣΑΒΒΑΤΟ    30/11/2019  –  10.00

1/ ΓΗΠ.  ΦΡΑΝΤΖΗ:ΦΡΑΝΤΖΗ  –  ΚΑΜ.  ΒΟΥΡΛΑ

2/ ΓΗΠ.                          :ΜΑΛΕΣΙΝΑ  2008  –  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΟΚΡΙΔΑΣ

3/ ΓΗΠ   ΣΤΥΛΙΔΑΣ:ΣΤΥΛΙΔΑ  –  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ    (ΜΟΝΟ Γ ΚΑΤΗΓ)

5Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         ΣΑΒΒΑΤΟ    7/12/2019  – 10.00

1/ ΓΗΠ.   ΕΠΣΦ:ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ  –  ΦΡΑΝΤΖΗ

2/ ΓΗΠ.   ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ:ΚΑΜ.  ΒΟΥΡΛΑ  –  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΟΚΡΙΔΑΣ

3/ ΓΗΠ                            :ΜΑΛΕΣΙΝΑ  2008  –   ΣΤΥΛΙΔΑ    (ΜΟΝΟ Γ ΚΑΤΗΓ)

***   Τα  σωματεία  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΟΚΡΙΔΑΣ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ, ΜΑΛΕΣΙΝΑ  2008, ΚΑΜΕΝΑ  ΒΟΥΡΛΑ  και  ΦΡΑΝΤΖΗ  θα  αγωνίζονται  στις  10.00  συγχρόνως  στα  ίδια  γήπεδα  οι  ομάδες  Κ-10  και  Κ-12  και  με  την  λήξη  των  αγώνων  θα  διεξάγονται  οι  αγώνες  για  την  Γ  Κατηγορία.

Το  σωματείο  ΣΤΥΛΙΔΑ  θα  αγωνίζεται  ώρα  11.00. 

 

Β’  ΟΜΙΛΟΣ

 

1Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         ΣΑΒΒΑΤΟ    2/11/2019  –  10.00

1/ ΓΗΠ.  ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ:ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ  –  ΕΝΩΣΗ  2010

2/ ΓΗΠ.  ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ:ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ  –  ΑΙΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ (Γ ΚΑΤ)

3/ΓΗΠ.   ΕΠΣΦ:AKΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ  –  ΑΙΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ  ( Κ-12)

ΔΕΝ  ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

2Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         ΣΑΒΒΑΤΟ    9/11/2019  –  10.00

1/ ΓΗΠ.  ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ:ΕΝΩΣΗ  2010  –  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

2/ ΓΗΠ.  ΑΜΟΥΡΙΟΥ:ΑΙΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ  –  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΔΥΤ.  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

ΔΕΝ  ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ  και  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ  Β

3Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         ΣΑΒΒΑΤΟ    16/11/2019  – 10.00

1/ ΓΗΠ.  ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ:ΑΝ/ΣΗ ΔΥΤ.ΦΘ/ΔΑΣ-(ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜ.  Β, ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ)

2/ ΓΗΠ.  ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ:ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ  –  ΑΙΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

 ΔΕΝ  ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: ΕΝΩΣΗ  2010

4Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         ΣΑΒΒΑΤΟ    30/11/2019  –  10.00

1/ ΓΗΠ.  ΑΜΟΥΡΙΟΥ:ΑΙΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ  –  ΕΝΩΣΗ  2010

2/ ΓΗΠ.  ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ:ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ  –  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ  (Γ  ΚΑΤ)                       

3/ΓΗΠ.  ΕΠΣΦ:ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ  –  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ  ( Κ-12)

 ΔΕΝ  ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ:ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΔΥΤ.ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

5Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         ΣΑΒΒΑΤΟ    07/12/2019  –  10.00

1/ ΓΗΠ.   ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ:ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ – ΑΝ/ΣΗΔΥΤ.ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

2/ ΓΗΠ.   ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ:ΕΝΩΣΗ  2010 –  (ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜ.  Β, ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ)

 ΔΕΝ  ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: ΑΙΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

***  Τα  σωματεία  ΕΝΩΣΗ  2010, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ, ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ, ΑΙΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ θα  αγωνίζονται  στις  10.00  συγχρόνως  στα  ίδια  γήπεδα  οι  ομάδες  Κ-10  και  Κ-12  και  με  την  λήξη  των  αγώνων  θα  διεξάγονται  οι  αγώνες  για  την  Γ  Κατηγορία.

Τα  σωματεία  ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ  και  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ  Β  θα  αγωνίζονται   11.00  και  10.00  αντίστοιχα  στα  γήπεδα  που  αναγράφονται  στο  πρόγραμμα.

 

Α/Γ/Γ  ΟΜΙΛΟΣ

 

1Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         ΚΥΡΙΑΚΗ    3/11/2019  –  10.00

1/ ΓΗΠ.  ΑΜΟΥΡΙΟΥ:ΑΙΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ  –  ΔΙΟΝΥΣΟΣ

2/ ΓΗΠ.  ΜΑΡΤΙΝΟΥ:ΑΙΑΣ  ΛΟΚΡΙΔΑΣ  –  ΑΤΑΛΑΝΤΗ

ΔΕΝ  ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

2Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         ΚΥΡΙΑΚΗ    10/11/2019  –  10.00

1/ ΓΗΠ.  ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ:ΑΤΑΛΑΝΤΗ  –  ΑΙΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

2/ ΓΗΠ.  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ:ΔΙΟΝΥΣΟΣ  –  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

ΔΕΝ  ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: ΑΙΑΣ  ΛΟΚΡΙΔΑΣ

3Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         ΚΥΡΙΑΚΗ    24/11/2019  –  10.00

1/ ΓΗΠ.  ΑΜΟΥΡΙΟΥ:ΑΙΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ  –  ΑΙΑΣ  ΛΟΚΡΙΔΑΣ

2/ ΓΗΠ.  ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ:ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ  –  ΑΤΑΛΑΝΤΗ

ΔΕΝ  ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: ΔΙΟΝΥΣΟΣ

4Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          ΚΥΡΙΑΚΗ    1/12/2019  –  10.00

1/ ΓΗΠ.  ΜΑΡΤΙΝΟΥ:ΑΙΑΣ  ΛΟΚΡΙΔΑΣ  –  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

2/ ΓΗΠ.  ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ:ΑΤΑΛΑΝΤΗ  –  ΔΙΟΝΥΣΟΣ

ΔΕΝ  ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ:ΑΙΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

5Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ           ΚΥΡΙΑΚΗ    8/12/2019  –  10.00

1/ ΓΗΠ.   ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ:ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ – ΑΙΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

2/ ΓΗΠ.   ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ:ΔΙΟΝΥΣΟΣ  –  ΑΙΑΣ  ΛΟΚΡΙΔΑΣ

ΔΕΝ  ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: ΑΤΑΛΑΝΤΗ

***  Τα  σωματεία  ΑΙΑΣ  ΛΟΚΡΙΔΑΣ,  ΔΙΟΝΥΣΟΣ,  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ  και  ΑΙΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ θα  αγωνίζονται  στις  10.00  συγχρόνως  στα  ίδια  γήπεδα  οι  ομάδες  Κ-10  και  Κ-12  και  με  την  λήξη  των  αγώνων  θα  διεξάγονται  οι  αγώνες  για  την  Κ-14.

Το  σωματείο   ΑΤΑΛΑΝΤΗ  θα  αγωνίζεται   ώρα  11.00

 

Β/Δ/Δ  ΟΜΙΛΟΣ

 

1Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         ΚΥΡΙΑΚΗ    3/11/2019  –  10.00

1/ ΓΗΠ.  ΜΕΞΙΑΤΩΝ:ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ  ΟΥΡΑΝΟΣ  –  ΕΝΩΣΗ  2010  (Κ-14)

2/ ΓΗΠ.                       :ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ  02  –  ΝΙΚΗ  ΑΓ.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

3/ ΓΗΠ.                       :ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ  –  ΚΑΛΥΒΙΑ  (Κ-10  και  Κ-12)

2Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         ΚΥΡΙΑΚΗ    10/11/2019  –  10.00

1/ ΓΗΠ.  ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ:ΕΝΩΣΗ  2010  –  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ  02   ( Κ-14 )

2/ΓΗΠ.                         :ΚΑΛΥΒΙΑ  –  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ  02  (Κ-10)  και  (Κ-12)

3/ ΓΗΠ.  ΜΕΓ.  ΒΡΥΣΗΣ:ΝΙΚΗ  ΑΓ.ΠΑΡΑΣ-(ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ,ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ)

3Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         ΚΥΡΙΑΚΗ    24/11/2019  –  10.00

1/ ΓΗΠ.  ΜΕΞΙΑΤΩΝ:ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ  ΟΥΡΑΝΟΣ  –  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ  02  (Κ-14)

2/ ΓΗΠ.                         :ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ  –  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ  02  (Κ-10)  και  (Κ-12)

2/ ΓΗΠ.  ΜΕΓ.  ΒΡΥΣΗΣ:ΝΙΚΗ  ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ  –  (ΕΝΩΣΗ 2010,ΚΑΛΥΒΙΑ)

***  Τα  σωματεία  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ  2002  και  ΝΙΚΗ  ΑΓ.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ θα  αγωνίζονται  στις  10.00  συγχρόνως  στα  ίδια  γήπεδα  οι  ομάδες  Κ-10  και  Κ-12  και  με  την  λήξη  των  αγώνων  θα  διεξάγονται  οι  αγώνες  για  την  Κ-14. Τα  σωματεία  ΕΝΩΣΗ  2010, ΚΑΛΥΒΙΑ, ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ  ΟΥΡΑΝΟΣ   και  ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ  θα  αγωνίζονται  όπως  αναγράφονται  στο  πρόγραμμα  και  η  Κ-14  θα  αγωνίζεται  ώρα  11.00  

 

Γ/Ε  ΟΜΙΛΟΣ

 

1Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         ΚΥΡΙΑΚΗ    3/11/2019  –  10.00

1/ ΓΗΠ.   ΕΠΣΦ:ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ  –  ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ

2/ ΓΗΠ.   ΣΤΥΛΙΔΑΣ: ΣΤΥΛΙΔΑ-ΦΡΑΝΤΖΗ, ΜΑΛΙΑΚΟΣ-ΑΝΘΗΛΗ

2Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         ΚΥΡΙΑΚΗ    10/11/2019  –  10.00

1/ ΓΗΠ.  ΦΡΑΝΤΖΗ:ΦΡΑΝΤΖΗ  –  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ  (  Κ-14 )

2/ ΓΗΠ.  ΑΝΘΗΛΗ:ΑΝΘΗΛΗ  –  ΑΚΑΔΗΜΙΑ  ( Κ-12)

3/ ΓΗΠ.                   :ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ-ΣΤΥΛΙΔΑ,ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΙΑΚΟΣ

3Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         ΚΥΡΙΑΚΗ    24/11/2019  –  10.00

1/ ΓΗΠ.   ΣΤΥΛΙΔΑΣ:ΣΤΥΛΙΔΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ, ΜΑΛΙΑΚΟΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΜΙΑΣ

2/ ΓΗΠ.                       :ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ-ΦΡΑΝΤΖΗ, ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ-ΑΝΘΗΛΗ

***  Τα  σωματεία  που  συμμετέχουν  στο  πρωτάθλημα  Κ-14  θα  ξεκινούν  στις  11.00  και  τα  σωματεία  που  συμμετέχουν  στην  Κ-12  θα  ξεκινούν  στις  10.00.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Αφήστε μια απάντηση