Το Σαββατοκύριακο η τελευταία αγωνιστική της α’ φάσης κυπέλλου Φθιώτιδας

share on:

 Από την ΕΠΣ Φθιώτιδας ανακοινώθηκε το πρόγραμμα της τελευταίας (5ης) αγωνιστικής για την α’ φάση του κυπέλλου Φθιώτιδας. Ειδικότερα το Σάββατο θα διεξαχθούν 8 συναντήσεις και οι υπόλοιπες δύο την Κυριακή.

Τα περισσότερα ματς παρουσιάζουν μεγάλο βαθμολογικό ενδιαφέρον αφού από την εξέλιξή τους θα οριστικοποιηθούν τα 15 εισιτήρια που οδηγούν στη β΄ φάση της διοργάνωσης.

Το πρόγραμμα:

    ΣΑΒΒΑΤΟ      23/9/2017   16.30

    ΓΗΠ.  ΕΛΑΤΕΙΑΣ: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ  –  ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008

    ΓΗΠ.  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ: ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ  –  ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  ΜΑΡΤΙΝΟΥ

    ΓΗΠ.  ΜΩΛΟΥ: ΜΩΛΟΣ  –  ΑΡΗΣ  ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ

    ΓΗΠ.  ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ: ΝΕΟ  ΚΡΙΚΕΛΛΟ  –  ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ

    ΓΗΠ.  ΕΥΡΥΤΑΝΩΝ: ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ  ΛΑΜΙΑΣ –  ΣΤΥΛΙΔΑ

    ΓΗΠ.  ΕΑΚΦ: ΔΙΒΡΗ  –  ΕΧΙΝΑΙΟΙ

    ΓΗΠ.  ΑΜΟΥΡΙΟΥ: ΚΑΛΥΒΙΑ  –  ΔΟΞΑ  ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ  2011

    ΓΗΠ.  ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ   ΔΥΤ.  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ  –  ΟΜΒΡΙΑΚΗ

 ΚΥΡΙΑΚΗ     24/9/2017       16.30

    ΓΗΠ.  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ: ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  –  ΚΑΛΑΠΟΔΙ

    ΓΗΠ.  ΜΩΛΟΥ: ΡΕΓΚΙΝΙ  – ΑΤΑΛΑΝΤΗ

***  Ρεπό θα κάνουν οι ομάδες: Προοδευτική Λάρυμνας, Αστέρας Αγ. Σεραφείμ, Κηφισσός Κ. Τιθορέας, Βαθύκοιλο, Αστέρας Σταυρού.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

1ος όμιλος

Οπούντιος Μαρτίνου        9-1     6

Δάφνη Λιβανατών            5-4     6

Προοδευτική Λάρυμνας    6-6      6

Μαλεσίνα 2008                 5-5     6

Ελατειακός                       2-11    0

2ος όμιλος

Νέο Κρίκελλο                   4-0   7

Καμένα Βούρλα               5-6   6

Αστέρας Αγ. Σεραφείμ     4-5    6

Άρης Αγ. Κων/νου           3-1   4

Μώλος                             3-7   0

3ος όμιλος

Αταλάντη                              6-2    7

Καλαπόδι                             3-1    5

Ρεγκίνι                                 4-4     4

Παρνασσός Αμφίκλειας       5-6     4

Κηφισσός Κ. Τιθορέας        4-9     1

4ος όμιλος

Στυλίδα                           10-0   9

Ευρυτανικός Λαμίας       10-1   9

Δίβρη                               3-4    3

Εχιναίοι                            1-7    3

Βαθύκοιλο                       1-13   0

5ος όμιλος

Ομβριακή                                    8-2    9

Αστέρας Σταυρού                       6-6     6

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας       2-3    4

Δόξα Μοσχοχωρίου 2011           5-6    3

Καλύβια                                       1-5    1

 

Αφήστε μια απάντηση