Όλα τα ονόματα των υποψηφίων για τις εκλογές αιρετών του Α.Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Στερεάς

share on:

Η Περιφερειακή Διεύθυνση Στερεάς ανακοίνωσε τα ονόματα των υποψηφίων  για την ανάδειξη αιρετών εκπροσώπων στο Ανώτερο Περιφερειακό Υπηρεσιακό Συμβούλιο Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης (Α.Π.Υ.Σ.Δ.Ε.) Στερεάς Ελλάδας.

Επίσης ανακοινώθηκαν οι υποψήφιοι για το ΠΥΣΕΕΠ.

Ειδικότερα:

Α) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΠΟΥ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΤΟ Π.Α.ΜΕ

  1. Αλεξίου Χρήστος του Αλεξάνδρου
  2. Ανδρικάκη Νικολέτα του Ανδρέα
  3. Ζαγγανά Γεωργία του Χρήστου
  4. Ζωγράφος Γεώργιος του Νικολάου
  5. Καπετάνιου Ανέτα του Πέτρου
  6. Κέππα Μαγδαληνή του Κωνσταντίνου
  7. Κοχιαδάκης Ιωάννης του Εμμανουήλ
  8. Κυριανάκης Κωνσταντίνος του Παναγιώτη
  9. Μαλλάκη Αγγελική του Ανδρέα
  10. Μεϊμάρης Λάμπρος του Αντωνίου
  11. Μελινάκου Αικατερίνη του Γεωργίου
  12. Μητσικώστα Φωτεινή του Βίκτορα
  13. Μίχας Ιωάννης του Αθανασίου
  14. Μουτάφη Μαρία του Γεωργίου
  15. Μπουλά Ιουλία του Κωνσταντίνου
  16. Οικονόμου Αναστάσιος του Ιωάννη
  17. Παπά Κωνσταντία του Δημητρίου
  18. Παπαδόπουλος Αθανάσιος του Ανδρέα
  19. Πετράκη Ζαχαρούλα του Αναστασίου
  20. Πηλιχός Νικόλαος του Χρήστου
  21. Τσιτίνη Ευδοξία του Πολυχρόνη
  22. Χαλιώτης Απόστολος του Κωνσταντίνου

Β) ΑΝ.Α.ΦΟΡΑ (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΦΟΡΑ)

  1. Γιάγκα Αγάπη του Δημητρίου
  2. Δραγογιάννης Κωνσταντίνος του Ιωάννη
  3. Πανταζής Σπυρίδων του Χρήστου

 

Γ) ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ

  1. Ανδρέου Μαρία του Ιωάννη
  2. Βαβούλας Μιχαήλ του Πέτρου
  3. Γιαννίκας Κωνσταντίνος του Ελισσαίου
  4. Δέδε Κυριακή (Κική) του Κωνσταντίνου
  5. Ζδράλης Παναγιώτης του Αθανασίου
  6. Καρανάσου Ευθυμία του Παναγιώτη
  7. Καρφής Δημήτριος του Νικολάου
  8. Κόκκινος Χαράλαμπος του Βασιλείου
  9. Κολιού Όλγα του Γεωργίου
  10. Κονταργύρης Κωνσταντίνος του Ευαγγέλου
  11. Κουρμπέτης Κωνσταντίνος του Νικηφόρου
  12. Κυρκόπουλος Αθανάσιος του Παναγιώτη
  13. Λειβαδιάς Νικόλαος του Ιωάννη
  14. Λευκούδη Βασιλική του Στυλιανού
  15. Λιάνα-Τολίκα Σταυρούλα του Ελευθερίου
  16. Λιανού Αθηνά του Ιωάννη
  17. Λιάτζουρα Αικατερίνη του Γεωργίου
  18. Λουκιανού Ειρήνη του Φραντζέσκου
  19. Μαστροκώστας Κωνσταντίνος του Παναγιώτη
  20. Μαυραγάνης Ευστάθιος του Παναγιώτη
  21. Μπαϊρακτάρης Αντώνιος του Γεωργίου
  22. Μπουσιόπουλος Βησσαρίων (Άρης) του Κωνσταντίνου
  23. Νίκα Ζαχαρούλα (Χαρά) του Ευαγγέλου
  24. Παλέτσος Ευθύμιος του Ιωάννη
  25. Παπαγεωργίου Γεώργιος του Ιωάννη
  26. Παπαγεωργίου Μαργαρίτα του Παντελή
  27. Παπαδημητρίου Καλλιόπη (Πέπη) του Αναστασίου
  28. Παπαδόπουλος Γεώργιος του Βύρωνα
  29. Περλεπέ Βασιλική του Ιωάννη
  30. Πέτρου Αλέξανδρος του Γεωργίου
  31. Πολλάκη Φανή του Παύλου
  32. Πολυζώη Νίκη του Ευθυμίου
  33. Προύσαλης Δημήτριος του Θωμά
  34. Πυργολιού Καλλιόπη-Μαρία του Παναγιώτη
  35. Σκαρπίδου Έλενα του Γεωργίου
  36. Σκούρας Αριστείδης (Άρης) του Ιωάννη
  37. Σκώττη Καλοτίνα του Αντωνίου
  38. Σταμάτη Βασιλική του Κωνσταντίνου
  39. Τσιμπίδου Χρυσάνθη του Ηλία
  40. Τυμπλαλέξη Μαρία του Νικολάου
  41. Φλώρος Ηρακλής του Γεωργίου
  42. Χαλιμούρδα Αντιγόνη του Γεωργίου
  43. Χατζηνικολάου Γεωργία του Βασιλείου
  44. Χατζηνικολάου Δήμητρα του Βασιλείου
  45. Χρόνης Ευάγγελος του Σταματίου
  46. Χρυσαφόπουλος Κωνσταντίνος του Λεωνίδα

Δ) ΔΑΚΕ

  1. Αναγνωστόπουλος Νικόλαος του Κωνσταντίνου
  2. Ζμπήτας Ανδρέας του Κύρκου
  3. Μαντζάκος Μιχαήλ του Γεωργίου
  4. Μαρινάκης Αναστάσιος του Γεωργίου
  5. Νάνου Μπήλια του Πέτρου
  6. Οικονομίδης Ιωάννης του Ζαχαρία
  7. Παντίδου Γεωργία του Βασιλείου
  8. Ρηγοπούλου Χριστίνα του Νικολάου

Ε) ΣΥΝ.Ε.Κ. ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

  1. Αλεξίου Ιωάννης του Δημητρίου
  2. Αρτινόπουλος Γεώργιος του Δημητρίου
  3. Ηλίας Ιωάννης του Κωνσταντίνου
  4. Καπενεκάς Γεώργιος του Κωνσταντίνου
  5. Κατωπόδη Σοφία του Κωνσταντίνου
  6. Κορέλη Ελένη του Δαυίδ
  7. Κυριάκου Διομήδης του Ανδρέα
  8. Μήτσης Δημήτριος του Κωνσταντίνου
  9. Μπανταβής Γεώργιος του Κωνσταντίνου
  10. Πάγκαλος Ιωάννης του Αναστασίου
  11. Παπαγεωργίου Παναγιώτης του Αναστασίου
  12. Φίλος Γεώργιος του Βασιλείου

 

Υποψήφιοι για το  Π.Υ.Σ.Ε.Ε.Π. Στερεάς Ελλάδας

 

«ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΕΠ-ΕΒΠ ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΠΟΥ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΤΟ Π.Α.ΜΕ»

  1. Καλαντζάκου Γεωργία του Δημητρίου

 

«ΕΝΙΑΙΟ ΕΝΩΤΙΚΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ»

  1. Βούγιας Βασίλειος του Ιωάννη
  2. Κιουρτίδου Μαριάνθη του Δημητρίου
  3. Κυργιόπουλος Ιωάννης του Αναστασίου
  4. Μπισμπίκη Βασιλική του Κωνσταντίνου
  5. Νικολαδάκη Μαρία του Στυλιανού
  6. Παπαδόπουλος Φώτιος του Γεωργίου
  7. Φεράτη Θωμαή του Βασιλείου
  8. Χριστοδούλου Ελένη του Γεωργίου

Αφήστε μια απάντηση